Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Jak rzucic palenie?
Autor Wiadomość
Peter 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 03 Sty, 2006   

Hallo Tedi !

Trzymaj sie ! ! !

Szklanka wody i czyms sie zajac, pranie, sprzatanie,
koniecznie byc w ruchu. Pochodzic po sklepach, dlugi
spacer i myslec o czyms neutralnym, np gdzie pojechac
na urlop za te 3600 itd. :)

Powodzenia i melduj postepy, czekamy. :thumpsup:

Aither 
Obywatel Zabrza

tedi Kochana trzymaj sie :) pierwsze dni sa najgorsze :) poza tym z tego co wiem kwg tez ma zamiar rzucic palenie :) tak wiec razem ! razem :D hehehe nie no wiem latwo mi mowic :) ale trzymam kciuki za Was obojga i bede wspierac jak tylko moge :)
P.S najlepiej pozbyc sie z domu fajek, zapasowych paczek schowac gleboko popielnice i wywietrzyc pokoj itp :)

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Moja dzielna Rodzicielka powsypywała wczoraj do wszystkich popielniczek orzeszki :) :):):) Może spróbuj tego? :) OCZY czeka na dobre wieści od Ciebie Tedi :)

tedi 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 04 Sty, 2006   

Drugi dzien bez papierosa...

KOSZMAR!!! :yay:

Peter 
Obywatel Zabrza

Dobra Tedi :thumpsup: tak trzymaj :thumpsup:

Za dwa. trzy dni bedzie lepiej :) , tylko nie probuj
"... dwa,trzy razy pociagne..." :nono: bedziesz przegrana, :(
silna wola i koncentrowac uwage na czyms innym :)

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

tedi, kto ma wygrac??TY czy papieros?? :grin: wiadomo ze TY!!! postaraj sie jakos sobie obrzydzic palenie - nieprzyjemny oddech, zapach...przebywaj sporo czasu wsrod niepalących (jesli masz taka mozliwosc) :thumpsup:

Aither 
Obywatel Zabrza

tedi Kochana najgorszy jest pierwszy tydzien :) ale jestesmy dumni ze dwa dni bez fajki wytrzymalas :) Pamietaj ze jestesmy z Toba :) a co do napelniania popielniczek innymii rzeczami to nawet ciekawy pomysl :)
tedi niedlugo bedziemy Cie oduczac jedzenia orzeszkow... ale lepiej wcinac orzeszki niz spalac fajki :)

Trzymam kciuki tedi :thumpsup:

Peter 
Obywatel Zabrza

Dobrze abys i meza zmobilizowala, we dwojke pojdzie
Wam latwiej :)
Wszyscy forumowicze wierzymy w Twoja silna wole :thumpsup:
jest ciezko, ale mozliwe, wiem po sobie.

tedi 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Nie 08 Sty, 2006   

Jakos sobie daje rade :bleble:

Ale musze sie do czegos przyznac :newblush: .Wczoraj dwa pociagniecia,a trzy godziny wyrzutow sumienia :crybaby:
No to teraz mnie bijcie... :(

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

bicie nie ma sensu!! po prostu niech to beda ostatnie pociągniecia :lol: i walcz dalej :uuuu: :uuuu: jestesmy z Toba i na Twoja czesc :gropuwave:

Aither 
Obywatel Zabrza

tedi :nono: nie ma podpalania :nono: ja wszystko widze :)
Pamietaj ze trzymamy kciuki mam nadzieje ze nie zawiedziesz nas moja Droga i za jakis miesiac dwa moze i trzy powiesz "wzielam rozwod z papierosem" :) oj wtedy bedziemy swietowac :) Trzylaj sie i nie daj sie :)

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

A od kogo "pociągałaś? W ramach zadośćuczynienia namów tą osobę by rzucała z Tobą! :scratchchin:

Dodano po 1 minutach:

Albo kategorycznie zażądaj by przy Tobie nie paliła....

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pon 09 Sty, 2006   

Mnie też problem papierosów nie dotyczy...Na szczeście nie palę! W domu moim się nie pali (20 lat temu tata ostatnio zapalił ostatniego papierosa...a palił sporo). Owszem posmakowałem w czasach LO (matury) Camel-ków Light, ale na 1 paczce sie skończyło i bardzo dobrze! Potrafiłem odmówić i podziękować z namowy do zakupu kolejnej paczki, a ta I-sza z czystej ciekawości! ;) W domu u mnie nie czuć zapachu tytoniu, a i w samochodach nigdy się nie pali (nie wolno!) popielniczki w autach są "dziewicze" i służa jako pojemin na drobiazgi...;)Życze wszystkim, którzy walczą z zerwaniem tego nałogu by przezwyciężyli tytoń i porafili podziękować...Wiem, wiem, że to nie jest łatwe-ale próbowac trzeba! Po pierwsze primo...nie zdrowe, a po drugie już nie modne tak jak było to modne x lat wstecz! Dziś modnie jest nie palić...;)

we_st 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 09 Sty, 2006   

Nie pale juz prawie trzy lata. Rzucilam, choc nawet nie chcialam. Byl to czysty przypadek. Mialam bardzo ciezka grype. Przez cztery dni lezalam plackiem w lozku z wysoka goraczka. Nie jadlam prawie nic, tylko pilam duzo herbaty z cytrynka. Byly to pierwsze dni bez fajek. Potem bylo mi glupio zapalic, bo udalo mi sie jednak wytrzymac bez papierosow AZ cztery dni. 23 lutego minie trzy lata bez papieroskow. Maz przestal palic w kwietniu. Poczatki byly trudne. Bylam nadwrazliwa i bardzo marudna. Za to teraz jestem tak spokojna jak nigdy wczesniej.

Savio 
Moderator

Wysłany: Wto 10 Sty, 2006   

Ja również w wyniku działania czynników trzecich przestałem palić. Ostatniego papierosa zapaliłem przed północą 03 września 1996 roku. Później miałem "zatrucie pokarmowe" :) . Teraz jestem "wrogiem" papierosów - i dobrze mi z tym...

Odpowiedz do tematu