Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Prezentów nastał czas...
Autor Wiadomość
LadyO 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005   

Święta, święta... Jak co roku o tym czasie wszyscy przygotowują się do świąt. Wielkie porządki w domu i nie tylko, gorączka zakupów. Witryny sklepowe przyciągają naszą uwagę świątecznymi dekoracjami i proponują mnóstwo dóbr niezbędnych do przygotowania tych najbardziej romantycznych i ciepłych dni w roku: Bożego Narodzenia. Wszystko to sprawia, że nasze serca otwierają się i chcemy być dla siebie jeszcze bardziej serdeczni niż zawsze. Częściej się uśmiechamy, szukamy kontaktów z dalszą i bliższą rodziną, dawnymi znajomymi. Chcąc ubarwić ten czas i sprawić, żeby był jeszcze bardziej sympatyczny i nie zapomniany, pragniemy obdarować naszych najbliższych - i nie tylko - świątecznymi prezentami. I tutaj pojawia się problem: co w tym roku podarować najbliższym? czy babcię ucieszy jeszcze jedna para domowych kapci? czy ukochanemu spodoba się wybrany przez nas krawat? dla taty koszula... a może taką już ma? No i nastrój pryska jak mydlana bańka lub jak sztucznych ogni iskierka... Jak sobie poradzić z wybieraniem świątecznych prezentów? Czy macie jakieś pomysły? Co zrobić, by prezenty były "trafione" a nastrój świąt jedyny, niepowtarzalny i nie zakłócony źle wybranymi podarunkami...?

Dodano po 30 minutach:

w temacie nadchodzących świąt, polecam artykuł opublikowany na stronach onet.pl: http://wiadomosci.onet.pl/1298083,240,kioskart.html

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Nie 04 Gru, 2005   

nie mam zadnych pomyslow i to jest najgorsze... mam tylko nadzieje ze tak jak w tamtym roku nie bede biegac za nimi w wigilie...

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 05 Gru, 2005   

ja polecam stronę:

www.toys4boys.pl

I problem z mężem, bratem, dziadkiem, tatą i wujkami z głowy ;)

A dla Kobiet to chyba jest łatwo coś wybrać...przynajmniej my kobiety chyba nie mamy problemu?
:)

Everlast 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Niezła stronka z prezentami :D najbardziej podoba mi się ---> akwarium na mrówki i maszyna wydająca " bąki " na zawołanie :lol:

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

dawanie prezentow sprawia mi wiecej radosci niz otrzymywanie ich - szczegolnie gdy ktos nie spodziewa sie go ode mnie i ma niespodzianke! grudzien jest wyjatkowy pod tym wzgledem - jutro musze chrzesniakowi cos kupic na mikołajki, cukierki do szkoły....co do swiat - zawsze raczej wiem komu co sie przyda tylko wystarczy kasę miec :) i nie kupuje ich na ostatnia chwile bo samo pakowanie to mała celebracja :angell:

Szamanka 
Zabrzanin +

Wysłany: Wto 06 Gru, 2005   

Najgorzej jest dobrac prezent dziadkowi i babci,ktorzy zawsze twierdza,ze wszystko maja i nic nie potrzebuja

a masci na bol krzyza wala sie po szafach,bo kazdego roku kazdy chce aby zyli 100 lat bez reumatyzmu

w tym roku mam podobny problem

a moze Wy macie jakis ciekawy pomysl?

maurycy 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   

Najgorzej jest chyba wybrać prezent dla mamy ;/ Bo totalnie nie mam pomysłu.

saskia 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   

A właśnie,że nie. Bo jest moc pomysłów na prezenty takich jak:
kwiaty
dobra książka
perfumy
kosmetyki pielęgnacyjne
ewentualnie zaprojektowanie czegoś od siebie. Na stronie jest konfigurator torb: http://selino.pl/torba-ba...wienie,g-5.html . Na dole zdjęcie jak się to prezentuje:

Sama mam ich kilka i są niesamowicie wygodne.

Maritta 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Takie torby to na pewno świetna opcja na prezent. Nie mniej jednak moim zdaniem zawsze świetną opcją jeżeli chodzi o upominki są tanie książki . W księgarni internetowej Bonito znajdziemy ogromny wybór tego rodzaju produktów. Co więcej mamy tutaj możliwość skorzystania z dużych rabatów, a nawet udać się po zamówione książki do jednego z punktów odbioru indywidualnego w Katowicach czy też Wrocławiu. Ogółem działa ich 19.

jula1111 
Forumowicz

Wysłany: Nie 28 Maj, 2017   

Może jakieś buty, najlepiej sportowe. Takie buty każdemu się przydadzą. Np. takie https://www.czasnabuty.pl...-CONVERSE.html. Buty to praktyczny prezent.

polikm 
Forumowicz

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Kurcze nie chcę być nie miła. Ale takie torby to często rozdają za darmo na otwarciach sklepu lub w marketach.

magneta 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

A co powiedzie na pomysł wykonania aerografu w http://bsart.pl/ na kasku chłopaka w prezencie? Myślicie, że taki prezent mu się spodoba?

sandra27 
Forumowicz

Wysłany: Czw 15 Cze, 2017   

Hej, właśnie szykuje się w rodzinie impreza mój brat obchodzi swoje 18-ste urodziny.
Wyprawia je w bardzo fajnej restauracji.Myślę ,że będzie mega i pobawimy się dobrze.
Chciałbym mu kupić w prezencie męskie perfumy dobrej marki.Koleżanki zamawiają w drogerii internetowej Rosmann http://www.rossmann.pl/pr...%C4%99skie,5346 Oprócz perfum chcę zamówić mu też kosmetyki do golenia.
Chcę, żeby był zadowolony i szczęśliwy.Jest bardzo dobrym bratem, bardzo zależy mi, aby był szczęśliwy w swoje urodzinki.Myślę, że wybiorę mu super perfumy, a on sam będzie bardzo miał co wspominać. W końcu 18-ste urodziny ma się raz w życiu. Sandra.

Alabaster 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 19 Cze, 2017   

Ja mojej przyjaciółce kupiłem pendrive twister (taki: http://flash-drive.pl/pendrive_twister.html) - świetny pomysł, bo ona zawsze gubi pendrive'y, a tak tego ma zawsze przy sobie :) Jest zachwycona :D Polecam każdemu taki prezent :)

Beja01 
Forumowicz

Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

Ja kiedyś z wyborem prezentów miałam wiecznie problemy, ale dzięki koleżance to się skończyło. Teraz jak tylko mam coś kupic na prezent to zaglądam do kuchnianawidelcu.pl i zawsze znajdą coś ciekawego i odpowiedniego do okazji. W przyszłym miesiącu moi rodzice mają rocznicę i to okrągłą, z siostrą postanowiłyśmy, że zrobimy zrzutkę i kupimy im kompletną zastawę porcelanową. U nich jest na tyle dobrze, ze wszystko można kupic na sztuki, więc ten wydatek można sobie rozłożyć nawet na dwa czy trzy miesiąca, tak zresztą zrobiłyśmy, ale zastawa jest już u nas. Przyznam, że ładnie się prezentuje, siostrze tak się spodobały te filiżanki, że sobie teraz zamawia. Fakt naprawdę ładnie wygląda, chyba i ja się na nią skuszę, a co tam, najwyżej mniej przez kilka miesięcy wydam na ciuchy.

Odpowiedz do tematu