Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Czym jest dla was seks??
Autor Wiadomość
Malenka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

A ja się zgadzam, że to nie tylko zabawa, chociaż nie można o niej zapominać. :) To ważne, by i na nią znalazło się w sypialni miejsce. Dlatego raz na jakiś czas ja również sięgam po erotyczne gadżety, które urozmaicają naszą rutynę i dodają pikanterii :D Tych sklepów o których piszecie nie znam, bo zwykle zamawiam z abcerotyki.com.pl (polecam, bo mają świetny asortyment i dobre ceny), ale grunt to trafić na taki, który sprzedaje produkty dobrej jakości i bezpieczne dla zdrowia. :)

WerkkaM 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018   

Seks to bardzo ważna sprawa jednak nie jest to najważniejsze w związku. Jeżeli dwie osoby się kochają to nawet bez seksu mogą jakoś sobie ułożyć zycie. Ja właśnie jestem po przejściach z facetem, dałam sobie trochę teraz czasu. Jednak na dłuższą mete samotne życie to nic przyjemnego. Zastanawiam się nad zapisaniem na do portalu randkowego https://www.mydwoje.pl/us...y-matrymonialne na początek żeby przynajmniej z kimś miłym porozmawiać, a co więcej z tego wyjdzie to zobaczymy

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 28 Maj, 2018   

Seks jest dla nas przede wszystkim super zabawą. Często próbujemy w łóżku nowości - ostatnio zakupiliśmy sobie analny vibrator do wspólnych igraszek. Trzeba przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego życia łóżkowego.

Zenx 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

Dla mnie seks do tej pory był bardzo... wstydliwą sprawą, a wszystko przez to, że od dawna miałem problem z przedwczesnym wytryskiem. Długo byłem sam i jak spotkałem tą jedyną i zaczęło między nami dochodzić do zbliżeń to nie dawałem rady. Chwila i było po wszystkim. Jesli ktoś ma taki sam problem to radzę Wam poczytać sobie o tym tutaj www.powiekszaniepenisa.in...wczesny-wytrysk ja wybrałem z tego katalogu tabletki idealne na moje potrzeby i wreszcie mogę przestać się wstydzić. Daję z siebie wszystko, a moja ukochana jest zadowolona. Chłopaki nie bójcie się spróbować.

Odpowiedz do tematu