Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Czym jest dla was seks??
Autor Wiadomość
we_st 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Dziękuję bardzo za piwko i dobre słowa :notworthy:

Rid 
Mieszkaniec Zabrza

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

Seks?
Gdybym miał napisać regułę do słownika jakiegoś, whatever, to bym sobie spontanicznie ukulał coś takiego:

SEKS - obupulna przyjemność będąca uwieńczeniem uczucia [między kobietą a mężczyzną], zwanego powszechnie miłością.
* Oczy wiśnie inną zupełnie kwestią jest, na ile teoria pokrywa się z praktyką. :roll:

A przyziemnie... stokroć idealnie... abstrakcyjnie nieco:
Jeśli do fizyczności dojdzie się od duchowości - ot, cała tajemnica (...)

Scr3m 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006   

we_st napisał/a:
nemo1125 napisał/a:
Seks jest niezbędny
- typowo męski punkt widzenia. Dla facetów jak jest seks, to jest zadowolony. U kobiet jest na odwrót jak jest zadowolona, to jest seks. I kto to wymyślił? :scratchchin:

Dlatego w interesie faceta jest dogadzać swojej wybrance na każdym kroku, nosić ja na rękach i wogóle :D

Szamanka 
Zabrzanin +

Scr3m napisal
Cytat:
Dlatego w interesie faceta jest dogadzać swojej wybrance na każdym kroku, nosić ja na rękach i wogóle
:loll: :loll:

w teorii pewnie to sie i zgadza, typowy ksiazkowy tok myslenia

w praktyce pewnie to juz inaczej wyglada

Sa faceci ( podkresle niektorzy), gdzie seks wydaje im sie najwazniejszym elementem funkcjonowania i tak jak " zwierzatko" dazy do tego by jak najszybciej i w kazdej porze moc ten " element" dorwac.....gdy jednak napotka przeszkode, moze dziac sie strasznie zle...pianka z buzi podczas napadu wscieklosci to malo

zgodzicie sie ze mna czy tez bede spalona na stosie? :tancze:

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

O jak fajnie... :) Jakiś "archeolog" odkopał stary temat! ;) I to jaki temat...Czym sex jest dla skorpiona...ach szkoda słów! ;)

Scr3m 
Obywatel Zabrza

Tacy ludzie to zwykle oprychy, z swiecaca glacą, dresikiem i plastikowa blondyna w 10 letniej BeeMie. Koles mysli ze jest macho i wszystkie laski go za to kochaja a tym czasem... wiecie jak jest :D kiedy nawet blondynie sie odechce to wtedy jedzie na miasto i szuka ofiar :tease:

Rid 
Mieszkaniec Zabrza

Scr3m napisał/a:
(...) w interesie faceta jest dogadzać swojej wybrance na każdym kroku, nosić ja na rękach i wogóle :D

Dobrze prawisz :) Sens jest absolutnie zrozumiały... Tym niemniej, my woman np. nie lubi noszenia na rączkach. Ale za to moje ramiona stale muszą być w gotowości. To podstawa.
No i skoro już piszemy, cóż facetowi wypada tudzież cóż facet powinien, to ja wtrącę swój pogląd, iż nade wszystko mężczyzna musi swej kobiecie zapewnić bezpieczeństwo (Madziulek potwierdzi - Jej szkoła), no i nie może, przenigdy nie może Jej zostawić samej. Z żadnym problemem, z żadnymi mniejszymi bądź większymi rozterkami - absolutnie facet musi być zawsze bliżej, niż blisko swej kobiety. Ażeby nigdy nie poczuła się samotna - oto cel podstawowy, początek kanonu prawdziwego mężczyzny.

pzdr ;)

Margolcia 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011   

"facet musi być zawsze bliżej, niż blisko swej kobiety. Ażeby nigdy nie poczuła się samotna[/u] - oto cel podstawowy, początek kanonu prawdziwego mężczyzny"

Gdzie są tacy faceci którzy się do tych słów stosują ??? :sygnal:

daghda 
Zabrzanin +

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011   

Margolcia napisał/a:
"facet musi być zawsze bliżej, niż blisko swej kobiety. Ażeby nigdy nie poczuła się samotna[/u] - oto cel podstawowy, początek kanonu prawdziwego mężczyzny"

Gdzie są tacy faceci którzy się do tych słów stosują ??? :sygnal:

Paru się pewnie znajdzie, ale nie chodzimy oznakowani ;-)

Szamanka 
Zabrzanin +

Za to masz u mnie piwko

celina77 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 30 Sie, 2016   

Dla mnie jest to zdecydowanie coś ważnego, ale znów bez przesady. Chociaż od początku tak miło nie było, nasz sprawy łóżkowe nie były kolorowe, dopiero z czasem nauczyliśmy się siebie rozumieć. Teraz myślę, czy nie przejść się na seminarium Uwolnij Swoją Seksualność - http://303488-6.evenea.pl/ :) 17 września w Gdańsku- czemu nie zrobić by sobie miłego weekendu w Trójmieście?

Kasii 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

Seks jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, ale nie jest najważniejszy. Często jednak gdy ochoty na seks brak nasze zwyczajne stosunki też się pogarszają. W tym przypadku trzeba jak najszybciej działać. Ja miałam nieprzyjemny problem związany własnie z brakiem ochoty na seks libido wręcz leżało. Próbowałam różnych środków i w moim przypadku pomógł mi jeden z tańszych. Jeżeli macie problem z libido to polecam ten http://sekstasy.pl/ preparat kosztuje 25 zł a na prawdę poprawia libido i dodaje sił :)

celina77 
Forumowicz +

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Seks przede wszystkim ma dawać satysfakcję obu stronom :) Niestety mój mąż czesto wyjeżdża dlatego też niedawno zainwestowałam w masturbator z https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-masturbatory ... Jak na kobietę mam duże potrzeby, a nie zawsze można je spełnić z kimś kogo się kocha ;)

jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 12 Maj, 2017   

Myślę, że seks przede wszystkim jest świetną zabawą, a do zabawy niezbędne są zabawki. Tego typu gadżety erotyczne można nabyć zarówno sklepach stacjonarnych, jak i internetowych (jeden z nich znajduje się pod adresem: https://secretplace.pl/372-nielateksowe).

Kamil2 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Wto 23 Maj, 2017   

Seks to nie tylko zabawa. Przede wszystkim cementuje związek i zaspokaja potrzebę bliskości. A przy tym oczywiście można też się dobrze bawić. Ja znalazłem włąsnie sklep: https://www.poppers.com/ , gdzie mają sporo ciekawych rzeczy, które na pewno w tym pomogą.

Odpowiedz do tematu