Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Pozyczka na wakacje
Autor Wiadomość
Cydri39 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Śro 01 Sie, 2018   Pozyczka na wakacje

Mąż planuje wakacje dla naszej rodzinki. Nie mamy jednak tyle pieniędzy odłożonych więc stwierdził, że pomogą nam pożyczki przez internet które spłacimy po powrocie. Ja mam pewne obawy co do tego rozwiązania i szczerze mówiąc wolałabym je sobie odpuścić. Czy nie przesadzam?

Darto43 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Sob 04 Sie, 2018   

TO świetne rozwiązanie.

___

depilacja pach

Brayank9 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Śro 13 Mar, 2019   

Pewnnie nie będzie wam aż tak duża kwota potrzebna, no chyba że planujecie jakieś wakacje życia :) Mi w zupełnosci wystarczyła pozyczka od https://pozyczkaplus.pl Tu pożyczając do 2 tysięcy złotych możecie liczyć na zerowe rsso, na większe kwoty jest również korzystne oprocentowanie.

tinkkq 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Śro 13 Mar, 2019   

Ja wolę sobie już teraz odkładać na jakieś wakacje za rok niz korzystać z takich szybkich pożyczek w parabankowych instytucjach. jakoś nie do końca wzbudzają one moje zaufanie

Joola 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019   

Uważam, że nie warto robić sobie problemy finansowe na cały rok aby przeżyć fajnie dwa tygodnie.

Madde 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019   

Dla mnie pożyczka na wakacje to trochę głupota... lepiej poodkładać przez cały rok i pojechać dopiero w kolejne wakacje, jak już uzbieracie pieniądze.

xmen 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 21 Mar, 2019   

Również uważam, że na jednorazową wycieczkę kredytu brać nie warto. Fakt, że sam wziąłem kredyt, ale z myślą zakupu na lata. Widzieliście kiedyś domki mobilne? Właśnie jeden z nich stoi na mojej działce na mazurach. Wyszło nam taniej niż budowa domku letniskowego. W tym roku jedziemy tam na majówkę i na wakacje. Gdybym chciał się wybrać w podróż po Polsce, taki domek mogę również zabrać ze sobą.

ejjok 
Forumowicz

Wysłany: Pią 22 Mar, 2019   

W określonych warunkach chwilówka może być bardzo pomocna. W innym przypadku unikałbym tego.

adriank 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 27 Mar, 2019   

Taka pożyczka na wakacje, to produkt skierowany do dokładnie określonej grupy klientów. Czytałem o takich na stronie http://www.get-money.pl/ stąd wiem, jak cały ten proces przygotowania pożyczki jest przeprowadzany, to dość cenna wiedza.

wojtynek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Kraju

Wysłany: Czw 28 Mar, 2019   

Warto wziąć pożyczkę na wakacje, trochę przyjemności i odpoczynku przyda się każdemu

Paulinka73 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Czw 28 Mar, 2019   

Ciężko znaleźć dobrą pożyczkę...

hefalumpa 
Zabrzanin +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019   

To co mogę Wam polecić jeśli chodzi o tanie podróżowanie i pożyczki przez internet to artykuł na stronie https://wiadomosci.ox.pl/podrozowanie-wcale-nie-musi-byc-drogie-poznaj-sprawdzone-sposoby-globtroterow-na-tanie-podrozowanie,41009 . Znajdziecie tam naprawdę bardzo cenne porady i wskazówki jak korzystać z takich produktów, a także informacje dotyczące samego podróżowania. Dla mnie okazało się to bardzo pomocne i mam nadzieję, że również skorzystacie na moim wpisie, a tym samym na tym cennym artykule ;)

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

Szkoda gdybyście teraz musieli zrezygnować z planowanych wakacji :( Czasem tak bywa, że pomimo tego, że się staramy i odkładamy pieniądze na dany cel, to po drodze wypadnie kilka niespodziewanych wydatków. Rozumiem Cię, że nie jesteś przekonana do pożyczki, ale może warto spróbować? Polecę Ci serwis https://sprintcash.pl/, na którym znajdziesz ofertę pożyczek online. Jest to pośrednik, a konsultanci pomogliby wam wybrać najkorzystniejszą propozycję. Jak tylko wypełnicie formularz, zadzwoni do was doradca i wtedy będziesz mogła zapytać go o Twoje wątpliwości.
Ostatnio zmieniony przez Wucz Sob 13 Kwi, 2019, w całości zmieniany 1 raz  

DawideK_374 
Forumowicz

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

Ja bym chyba nigdy nie wziął pożyczki na wakacje.

tadeusz332 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Śro 17 Kwi, 2019   

Ostatnio byłem na bardzo fajnych wakacjach.Te wakacje naprawdę wspominam bardzo miło.

Odpowiedz do tematu