Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
angela77 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018   kredyt gotówkowy

Bardzo pilnie jest mi potrzebny kredyt na samochód osobowy, ponieważ miałem firmowy, ale to był już stary klekot i muszę pilnie kupić nowy na firmę… Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?

norton 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Nie 01 Lip, 2018   

Zajrzyj na stronę banku Raiffeisen. Jest tam kredyt dla firm na zakup środka transportu. Bank finansuje zarówno nowe auta jak i używane.

sibi 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Wto 03 Lip, 2018   

Cześć wszystkim forumowiczom!

Zwracam się właśnie do Was z pewnym pytaniem - czy znacie może jakieś sensowne źródło tanich chwilówek? Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem czegoś sprawdzonego... Czy myślicie, że pozyczka w Credissimo będą dobrą opcją? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone info w tym temacie.

celina77 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 04 Lip, 2018   

Warto o kredyt zapytać kogoś kto ma w tym doświadczenie i odpowiednią wiedzę :) Ostatnio w sieci trafiłam na te kredyty gotówkowe: http://www.kredyty-gotowkowe.net/ :) Duża dawka informacji i fachowej wiedzy. Udzielają także porad, który kredyt jest najlepszy i potrafiła wyjaśnić :)

DKredytmarket 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 30 Sie, 2018   pożyczka dla firm w Kredytmarket

Dzień dobry,
inwestowanie w rozwój firmy jest nieodłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-12 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora na www.kredytmarket.com

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 31 Sie, 2018   

Zobacz jakie masz plusy i minusy kredytu jak i pożyczki pozabankowej. Gdy ja porównałam sobie te dwie opcje to zdecydowanie bardziej wolę pozyczkę pozabankowa. Mniejsze formalności i szybsza decyzja. Na ten moment, chwilówki bez bik cieszą się większa popularnością. Popatrz tylko tutaj https://pozyczkibezbikikrd.pl , na dostepe oferty.

iwka1 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 31 Sie, 2018   

Najlepiej brać kredyty w banku. Z parabankami wiadomo jak to jest - 1000 się bierze,a potem 3000 trzeba oddać.

Niedzielak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018   

Część pożyczających nie czyta dokładnie umów i ma słabą orientację w oferowanych konsumentom produktów przez firmy i banki. Proste poradniki wystarczy znaleźć i poczytać. Na temat zadłużania na hipotekę, przykładowy: http://hotmoney.pl/kredyt...a-jaka-roznica/. Później, jak pisze iwka1 zaskoczenie, kiedy zaczyna klient płacić.

helioss 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Śro 03 Paź, 2018   

taki szybki kredyt gotwkowy na jasnych i uczciwych warunkach możecie też wziąć w firmie Kredyt123. Korzystałem już i polecam. Indywidualne podejście do klienta, minimum formalności i szybka decyzja i wypłata środków.

renatakam 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018   

Jest dużo banków i jeszcze więcej ofert, może warto spotkać się z jakimś ekspertem kredytowym który pomoże wybrać najlepszą ofertę? Mi potrzebny był kredyt konsolidacyjny i w https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ doradcy przedstawili mi kilka ofert oraz pomogli w wyborze najlepszej.

olifer 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 27 Lis, 2018   

A jakie auto kupujesz? Mi się mazdy podobają a teraz mają sporo na prawdę dopracowanych modeli w ofercie, a jak sobie na przykład skoczysz do Częstochowy do salonu Klimczak to możesz jazdę próbną mieć itd. Bardzo pomagają tam w wyborze

Odpowiedz do tematu