Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Rolety wewnętrzne
Autor Wiadomość
jagnam 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   Rolety wewnętrzne

Witam, mam zamiar zakupić rolety okienne, ale jestem posiadaczką drewnianych okien i niechciałabym przykręcać rolet do okien. Ostatnio znalazłam informację o specjalnych nakładkach na skrzydło okna, do której mocowana jest roleta. Może ktoś montował rolety w taki sposób i może mi podpowiedzieć czy to się sprawdza. Oglądałam ostatnio takie nakładki, ale mam wątpliwości czy przypadkiem te nakładki nie rozszczelnią okna (ewentualnie wgniotą się w drewniane skrzydło).
Pzdr
Mijja

tuszynak 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

Rolety okienna to naprawdę fajny pomysł.

saskia 
Forumowicz +

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

Jagnam na pewno tak się nie stanie. Sa one przyklejane tak wiec nie uszkodza okna.A na pewno go nie rozszczelnia. Nie spotkałam się aby obecnie ktoś już przywiercał rolety na stałe. Raczej sie takiego rozwiązania nie stosuje. Dodatkowo taki system możesz zamówić sobie i zamontować sama ( nie jest to wielki problem bo wszystko będziesz miała opisane w instrukcji)

Zerknij sobie jeszcze do tego artykułu:
https://sklep.mardom.com.pl/blog/jak-dobierac-rolety-wewnetrzne-do-wystroju-wnetrz
Jest tutaj opisane jak dobrać rolety do wystroju wnętrz.

czekotubka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

Takie roletki to bardzo fajne rozwiązanie dla wnętrza ;)

pietruszka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018   

Też jestem zwolenniczką rolet, tym bardziej kiedy można nimi sterować zdalnie. Ja osobiście polecam automatykę do rolet z oferty https://sukcesgroup.pl/ . To co ją wyróżnia, to to że rolety zatrzymują się, kiedy na ich drodze pojawi się jakaś przeszkoda. Dzięki temu macie pewność, że rolety nie ulegną zniszczeniu.

Fiiti42 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018   

Czy są one antywłamaniowe?

__

sprzęt fitness

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 12 Paź, 2018   

Trzeba przede wszystkim zadbać o odpowiednią oprawę okien dachowych bo to od nich najczęściej nagrzewa się cały dom. Rolety są więc podstawą. W internecie znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat, warto się zastanowić i przeanalizować.

Zenx 
Forumowicz

Wysłany: Sob 24 Lis, 2018   

Ja obecnie szukam odpowiednich rolet do kuchni. Najpierw szukałem czegoś ciekawego w marketach, jednak mają bardzo ograniczoną gamę kolorów. Mnie zależy na konkretnym odcieniu jednego koloru. Zacząłem więc szukać w internecie. Znalazłem na stronie https://www.agatarolety.p...lete-do-kuchni/ ciekawe porady dotyczące rolet w kuchni, jak i szeroki ich wybór. Dzięki temu, że zamówię rolety na wymiar wszystko będzie idealne dopasowane do okna, więc efekt estetyczny będzie idealny.

Odpowiedz do tematu