Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Otwarcie małego biznesiku...
Autor Wiadomość
RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 05 Lip, 2006   Otwarcie małego biznesiku...

Mam do Was małe pytanko! A mianowicie...Nie orientujecie się czy jest konieczny duży wkład finansowy by otworzyć biuro podróży/agencję turystyczną? Może jakiś Was znajomy otwierał taki interesik i chwalił się Wam co i jak...Może orientujecie się jak wygląda mozliwośc wpisu biura do rejestru Polskiej Izby Turystyki? Hmmm...Chodzą mi różne pomysły po głowie-aktualnie takowy! ;) Lokal jest, no ale lokalizacja-troszkę na boku no i mały-ale takowy na pewno wystraczy na takową agencję. Reklama będzie, układy przynajmniej w Polsce (u górlai) także. Ale co dalej...Hmmm! Wpis do działalności gospodarczej jest-NIP i pieczątka także. No ale papierki i formalności to inna sprawa...Ciekawi mnie przynalezność do PIT i pośrednictwo ofertowe wielkich i renomowanych biur podróży...może wiecie jak to wygląda. Z góry dziekuję za info... :) Pozdrawiam

Tom 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 05 Lip, 2006   

Na TVN leciał a czy dalej leci to nie wiem program chyba o nazwie "Firma" w którym omawali jak załozyć własny biznes mały, było kiedyś o bankach, jakiś sklepikach ale czy biurze podróży to nie wiem...:)

RED 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 05 Lip, 2006   

No niestety przegapiam ten program-ale zerkne w program TV. Dziekuję! Jednak jakby ktoś coś wiedział n/t biur podróży i rozpoczecia takowej działalności to proszę dajcie mi cynk...

jjusti18 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017   

Fajnie, że myślisz nad własnym biznesem. A wiesz, że za dwa dni odbywa się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Może się wybierzesz, żeby się doszkolić?

stadionN 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

W dzisiejszych czasach otwieranie własnego biznesu jest o tyle fajne, że nie ma tylu problemów związanych z księgowością co kiedyś. Dzisiaj przecież każdy może sobie skorzystać z bezpłatnych porad, które są dostępne na stronie https://pitekspres.pl/ , kiedyś tego wszystkiego nie było niestety...

kerypopi 
Forumowicz

Wysłany: Śro 14 Mar, 2018   

Jeśli chcesz otworzyć jakiś porządny biznes to nie wyobrażam sobie sytuacji, żebyś nie współpracował z porządnym biurem rachunkowym w zakresie obsługi kadrowej i płacowej. Najlepiej by było, żebyś sobie sprawdził na stronie https://www.optimum-warsz...ag-rachunkowych ile to mniej więcej kosztuje i jaki jest zakres takich usług.

Kirssteen 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pią 16 Mar, 2018   

W sumie to wydaje mi się, że nie. Lokal tez nie musi być spory więc na czynsz dużo nie wydasz. Samo umeblowanie go też będzie banalnie proste. Na stronce http://www.tntoffice.pl/h...oczesnego-biura znajdziesz bardzo fajne meble, idealnie nadające sie do takich pomieszczeń. Ja tam znalazłam sporo nowoczesnych propozycji mebli biurowych.

super_Leokadia 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

Teraz faktycznie przez możliwości związane z outsourcingiem jest zdecydowanie łatwiej otworzyć i prowadzić firmę. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że mimo wszystko prowadzenie własnej firmy nie jest taką prostą sprawą. To sporo papierologii i przede wszystkim głowa na karku.

hefalumpa 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pią 06 Kwi, 2018   

Hmm na pewno musisz wziąć pod uwagę pozycjonowanie, które pozwoli Ci rozreklamować biznes :) Generalnie nie polecam robić tego samemu, bo do tego trzeba mieć trochę wiedzy no i przede wszystkim pojedyncze działania nic nie dadzą, tu trzeba zrobić analizę i umieścić naprawdę sporo odnośników do Twojej strony :) Ja usługę pozycjonowania zamawiałem na https://nomac.pl/ i w sumie to nie spodziewałem się aż takich efektów :D Moja strona pojawiła się już na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce, a to dało mi wielu nowych klientów!

Mimichaska 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 15 Kwi, 2018   

Nawet najmniejsze biznesiki potrzebują działań reklamowych, takie już czasy mamy. Musicie postawić na reklamę w internecie, to jest podstawa, ale warto też wyjsć do ludzi. Może warto na początky pokazać się ludziom, zrobić jakąś akcje promocyjną. W tym pomoże wam firma https://papilioagency.com/modelki/lodz/ i ich profesjonalne hostessy i modelki.

Odpowiedz do tematu