Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

trasy rowerowe
Autor Wiadomość
teo?
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   trasy rowerowe

zbliża się wiosna kto zna fajne miejsca na rower. :) :)

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006   

Z Makoszów - ul Oświęcimska, koło Wery, dalej przez las, przeciąć drogę Konczyce-Panówki i dalej prosto przez las aż do Halemby! - może być?

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

byl juz tego typu temat... ;)

jak dla mnie, zeby pojezdzic na rowerze nie musze miec zadnych tras... poprostu jade przed siebie ;)

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Mój rekord na rowerku to 40 km...Strzelce Opolskie-Opole! ;) Pożyczony składak kiepskiej jakości...ba bardzo kiepskiej jakości! ;) 40 km w 3h przy upale 25 stopni! Jechałem główną drogą...było to niebezpieczne, szczególnie jak TIR-y przelatywały koło mnie 1-1,5 m! Nie był to mądry pomysł...ale cóż! Chodziłem wtedy do 6 moze 7 klasy SP. :)

teo?
[Usunięty]

Wysłany: Śro 08 Mar, 2006   

ja również przejechałem sporo kilometrów drogami ale są też w Zabrzy miejsca np.na końcu ul.czołgistów jest wjazd do parku i tam spokojnie można jechać alejami a samochodów nie ma.a o to chodzi.

Tom 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

W Zabrzu scieżek rowerowych za dużo nie ma ale czytałem w Głosie Zabrza chyba że mają w tym roku coś budować, niektóre mają byc malowane na chodnikach a inne budowane. A co do miejsc na rower to właśnie na przejażdki w wolnym tempie tak dla rekreacji polecam park przy ul. Czołgistów, droga asfaltowa oraz mocno ubita - trzeba korzystać puki nie wybudowali DTS przez park :(

Poza tym to przeważnie śmigam poza miastem i teraz jakoś mi nic nie wpada do głowy ponieważ sezon jeszcze się nie zaczał, połowy tras się nie pamięta itd. ale w lato jak coś będzie fajnego to napiszę ;)

JoHnY 
Mieszkaniec Zabrza +

Ja polecam rowerowy wypad do chudowa ja czesto tam jezdze jak jest cieplo i sucho naprawde polecam ! !

RED 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 09 Mar, 2006   

W Chudowie bywam dość często...ale samochodem! Jest tam gdzie pospacerować także...no i zamek tego "oszusta" pana S. można zwiedzić-ale jak jestem to non-stop zamknięty! :( Jakieś festyny też bywają i imprezki pod zamkiem... ;)

teo?
[Usunięty]

sprawdzałem dróżkę rowerową którą łaskawie odbudowały władze miasta przy ul.gen.de Gaullea tragedia,jak można było coś takiego zrobić po niej nie da się jechać. :kicking: :kicking:

Tom 
Obywatel Zabrza

Szczerze to narazie tej dróżki nie ma...chodnik ledwo odśnieżony a na ścieżce chałdy śniegu ...wogole ta ścieżka jest za wąska, idzie przy samej krawedzi ulicy i jest dzurawa, zarośnieta czasem itd.

Jakoś wczoraj mi sie przypomniało że jest fajna ścieżka prowadząca lasem z kompieliska Leśnego do Gliwic ;)

teo?
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Mar, 2006   

oczywiście nie teraz a latem :) :) i faktycznie wąska koło ulicy i wogóle do bani. :) :)

[ Dodano: Sro 15 Mar, 2006 ]
słyszałem wczoraj w radiu i to ogólnopolski program pierwszy,że w Zabrzu ma być budowanych sześć ścieżek rowerowych które docelowo mają być ze sobą połączone.oby tak było. :) :) :)

cybeer 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 20 Mar, 2006   

najlepszym miejscem na rower jest siodelko dla czterech liter ,pedaly dla stópek no i kierownica dla rączek. :D
A potem jak Sexy napisala byle przed siebie

Aither 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

no nie bardzo :) czasem trzeba skrecic :D ja czekam az mi sie rower naprawi :) po zimie troche przybylo tu i tam :D

teo?
[Usunięty]

pewnie że przybyło, aby tylko rowerki to wytrzymały :) :) chyba trzeba będzie szprychy lepiej naciągnąć. :) :)

RED 
Obywatel Zabrza

Niestety nie mam rowerku...Tak sie zastanawiam czy nie kupić znów kolejnego górala-ale gdzie go będe trzymał! :( To jest dla mnie problem...A po drugie jakiś bagażnik musiałbym kupić do auta na rowerki, bo góral wchodzi owszem na styk (nawet nie trzeba kierwnicy wykrzywiać) ale trzeba u mnie kanapę tylną położyć i nieco fotele podsunąc do przodu...Pasażer odpada, bo jego fotel musi być całkowicie złożony! Więc bez sensu! A bagażnik na dach mam owszem...ale tylko i wyłacznie na narty-nic poza tym! ;) Ale chciałbym sobie poszusowac troszkę! okazjonalnie biorę z wypożyczalni jak jestem gdzieś poza domem...ale co swój to swój! ;)

Odpowiedz do tematu