Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Sklep dla dzieci
Autor Wiadomość
angela77 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018   Sklep dla dzieci

Hej ! Poradźcie mi w jakim sklepie najlepiej kupić w dobrej cenie akcesoria dla dzieci ? macie jakieś sprawdzone miejsca? czytałam wiele pozytywnych opinii na temat sklepu smykoland , ponoć mają super promocje i bardzo bogaty asortyment, kupował ktos u nich ?ja niedawno wypatrzylam tam produkty Baby Ono w bardzo dobrej cenie . Powiem Wam że warto kupować.

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

Jeśli szukasz ten ubranek, to ja zawsze kupuje je na https://www.ceneo.pl/;23269-0v.htm . A właściwie tam je wyszukuje :) Dzięki ceneo mam pewność najniższej ceny. A filtrów wyszukiwania jest naprawdę wiele i można sobie spokojnie zaznaczyć to, czego szukamy. Uwielbiam robić tam zakupy! :) Moje dzieciaki też zawsze są zadowolone.

bimkim 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pon 27 Sie, 2018   

Moje dzieci zbyt dużych wymagań nie mają, uwielbiają się przebierać za superbohaterów, dlatego ostatnio na urodziny kupiłem córci i synkowi takie stroje. Córce strój księżniczki, a chłopakowi strój superbohatera https://godanparty.pl/ Dzieciaki uwielbiają takie rzeczy :)
Ostatnio zmieniony przez bimkim Pon 27 Sie, 2018, w całości zmieniany 2 razy  

statecznaja 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018   

Jeśli wasze dzieci właśnie szykują się do szkoły to warto zerknąć tu https://ksiegarnia.pwn.pl/Artykuly-szkolne-i-papiernicze/Tornistry,383418426,k.html Znajdziecie duży wybór bardzo ładnych tornistów. Ciekawe wzory i kolory. Tornister jest bardzo ważnym wyposażeniem ucznia w pierwszych latach nauki. Prawidłowo dobrany, na szerszych szelkach zapewni waszemu dziecku prawidłową postawę sylwetki.

wendrula 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018   

Zależy o jakie akcesoria konkretnie chodzi, ja powoli kończę kompletować wyprawkę szkolną dla moich dzieciaków. Na stronie: https://www.ceneo.pl/oferty/wyprawka-szkolna wpadło mi w oko kilka produktów i jestem zaskoczona, bo nie wiedziałam, że można sobie tam porównać ich ceny.

ribi 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018   

Te droższe akcesoria dla maluchów typu wózek, fotelik, łóżeczko itd warto kupować online bo często w sieci można trafić na duże rabaty. My sporo rzeczy dla dzieci kupiliśmy na Arena.pl w kategorii Dziecko jest tam dużo ofert i często można trafić ciekawe okazje.

Maritta 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Śro 19 Wrz, 2018   

Sklepów w których możemy zakupić różnego rodzaju akcesoria dla dzieci na pewno u nas nie brakuje. Jeżeli jednak chodzi o kompletowanie wyposażenia do szkoły, tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę pariso.pl . Możemy tam bowiem zakupić wysokiej jakości, funkcjonalne plecaki, które to będą przyjazne dla kręgosłupów naszych dzieci, a co więcej ich zakup nie wiąże się z dużym wydatkiem.

Trompka 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018   

Mówiąc szczerze, ja za wszelką cenę stronię od wszelkich szopingów. Przyprawia mnie o gęsią skórkę na samą myśl o tym, że miałbym przeciskać się przez te kolejki w sklepach. To jeden z głównych powodów tego, że większość zakupów wykonuję online, a dostarcza mi je dhl przesyłka. Dzięki temu nawet bez wychodzenia z domu mogę dostać wszystko, czego mi trzeba.

Odpowiedz do tematu