Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

sypialnia
Autor Wiadomość
elizka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   sypialnia

Cześć Wam, po długim okresie namawiania męża na remont wreszcie się udało. Zdecydowaliśmy się w pierwszej kolejności zająć sypialnią. Jest to dla nas ogromne wyzywanie gdyż większość rzeczy chcemy zrobić sami mam na myśli malowanie, tapetowanie. Jesli chodzi o podłogę to nie będziemy aż tak odważni i oddamy to w ręcę specjalistów. :D Meble do sypialki mamy już zamówione będą w kolorze jasnej sosny. Ale nic oprócz tego nie jest jeszcze kupione. Zalezy mi na tym aby stworzyć tam naprawdę przytulny klimat gdyż jest to dość duża sypialnia więc przez to będzie nieco cięzej uzyskać taki efekt , ale tłumaczę sobie kto jak nie ja :D Przejrzałam naprawdę setki artykułów z poradami dotyczącymi własnie sypialni min. http://www.domzpomyslem.p...brac,pr178.html , gdzie przeczytałam o szafkach nocnych i zdałam sobie sprawę , że nie zamówilam ich przy wyborze mebli.... Ale po przeczytaniu doszłam do wniosku, że w sumie mogę wybrać niekoniecznie pasującę kolorystycznie do reszty. Wpadłam więc na pomysł aby zakupić szafeczki w bladoróżowym kolorze. Czy ktoś z Was wie gdzie takie dostanę ?

michal123 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Na pewno trzeba przyznać, że warto inwestować w fajne urządzenie sypialni. Przecież w pomieszczeniu tym spędzamy średnio jedną trzecią naszego życia! Moim pomysłem na fajne urządzenie sypialni jest dobranie odpowiedniego dywanu. Dywan lub wykładzina sprawi, że wnętrze będzie przytulne, przyjemne. Oczywiście, wiadomo, że dla alergika niekoniecznie musi to być dobre rozwiązanie :/ .
Tutaj macie fajne dywany do sypialni do wyboru.

kolebas3 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Śro 18 Paź, 2017   

Wow świetnie wyglądają te dywany.
visit

antoska 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Śro 18 Paź, 2017   

fajny pomysl naprawde

Wiktorkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Pią 20 Paź, 2017   

szafki nocne to ważna sprawa, powinny pasować do wystroju

Kamil2 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Nie 19 Lis, 2017   

Najlepiej poszukaj ich w tym sklepie, gdzie kupowałaś resztę. Może w onnym kolorze, ale będą pasowały stylem. Mi podobają się takie jasne meble do sypialni. Są eleganckie i nowoczesne. A do tego wygodne i funkcjonalne. Szafeczki nocne też są.

grammatik100 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Dywany to rzecz w mieszkaniu której nie lubie

Terni 
Forumowicz +

Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Jeśli chcecie mieć wszystko skompletowane, żeby pasowało i ładnie się prezentowało to polecam ten sklep https://visby.pl/
Mają wygodne łóżka z drewna szafy, komody, stoliki
Urządzisz sypialnie swoich marzeń w dobrej cenie

michal123 
Forumowicz

Wysłany: Śro 11 Lip, 2018   

Oczywiście, że do urządzenia sypialni warto się na prawdę dobrze przyłożyć.
A co powiedzielibyście o zastosowaniu w sypialni jakiejś fajnej tapety ściennej?
Tutaj macie bardzo fajne propozycje https://innetapety.pl/ - to jeden z większych w Polsce sklepów z tapetami ściennymi.

Odpowiedz do tematu