Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?
Autor Wiadomość
jacek_m 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   Jak urozmaicić swoje życie erotyczne?

Niestety, do mojego związku wkradła się nuda. Jak mógłbym go urozmaicić? Czy powinniśmy zacząć wykorzystywać podczas naszych wspólnych zabaw gadżety erotyczne? Jeśli tak, to które z nich są warte uwagi? Czy powinniśmy rozważyć zakup wibratora lovense nora? Steruje się nim zdalnie...

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Czw 22 Mar, 2018   

Jest wiele opcji - zabawki erotyczne, gry, bielizna... Wszystko to znajdziesz na stronie https://esextoys24.pl/. Nie ma co się krępować - trzeba eksperymentować i próbować, w końcu wszystko przecież jest dla ludzi. Myślę, że warto spróbować.

lucek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Nie 25 Mar, 2018   

ja polecam korzystać z różnych fajnych gadżetów

summer_time 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Może kup jakieś gadżety? Ja ostatnio zamówiłam sobie Kulki gejszy i dzięki nim odczuwam większą satysfakcję ze stosunku :) Pozwoliły mi też oswoić się ze swoim ciałem, co pozytywnie wpływa na życie seksualne!

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 09 Paź, 2018   

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na akcesoria erotyczne, jednak przed zakupem na szczęście trafiłam na artykuł http://4050plus.pl/jak-dziala-wibrator/ , który wiele rzeczy mi uświadomił przez co moja decyzja była dużo bardziej świadoma. Od tego momentu ten blog erotyczny stał się jednym z moich ulubionych i szczerze mogę polecić czytanie ich wpisów, w których zamieszczają bardzo ciekawe porady seksualne

agakocia 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Śro 10 Paź, 2018   

A może iść do seksuologa? Albo jakiejś osoby a'la psycholog

ribi 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 10 Gru, 2018   

Na pewno jakieś gadżety erotyczne to dobry sposób na podgrzanie atmosfery. Moim zdaniem powinniście razem przejrzeć ofertę gadżetów i wybrać co razem chcecie wypróbować, tak żeby jedna strona nie czuła się skrępowana. Sex shop n69.pl ma fajnie podzielone gadżety na kilka kategorii możesz zacząć szukać właśnie tam.

Odpowiedz do tematu