Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

garnitur ślubny
Autor Wiadomość
marecki789 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 22 Sie, 2017   garnitur ślubny

Cześć Wam, zwracam się do cześci męskiej a w szczególności do tych Panów, którzy brali ślub w tym roku lub dopiero będą. Mimo tego, że moje najbliższe osoby takie jak Mama czy Siostra na pewno szczerze mi doradzą chciałbym również dowiedzieć się jak inni postrzegają, nie ukrywajmy bardzo ważną rzecz podczas ślubu jaką jest garnitur Pana Młodego.Problem jest taki, że dotychczas niestety nie zdecydowałem się jeszcze na nic konretnego jedynie przeglądając kolory wiem, że chcę aby był ciemno-granatowy. Wiem, że będę dokonywał zakupu przez internet co dla niektórzy może być dziwne ale z uwagi na niższe koszty wydaje mi się to korzystniejszą opcją. Moja kuzynka zmierzyła mnie więc liczę, że nie będzie żadnych niedociągnięć, a poza tym w razie czego będę mógł zwrócić-a wesele i tak jest dopiero za 2 miesiące. Na stronie https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html natrafiłem na kilka wzorów, które mi się podobają ale nigdy wcześniej akurat o tej firmie nic nie słyszałem. Czy ktoś z Was ma od nich garnitur? A jeśli tak to czy mógłby się podzielić ze mną zdjęciem? Byłbym bardzo wdzięczny, pozdr.

marlina78 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Czw 24 Sie, 2017   

tak, mój Mąż ma i jest naprawdę zadowolony :)

ede343 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Wto 13 Lut, 2018   

Garnitury to najbardziej elegancka czesc meskiej garderoby i wedug mnie najciekawszy. Sam przeczytalem juz mnostwo poradnikow, dlatego moge Ci doradzic co wybrac. Wejdz na strone, sam z niej korzystam, nie moge narzekac.

lisu25 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Śro 14 Mar, 2018   

ja skorzystałem z oferty ślubnej https://krawieczdojazdem.pl/oferta/garnitury-slubne/
i jestem zadowolony z garnituru na miarę jaki otrzymałem.

kerypopi 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 14 Mar, 2018   

Ja też niedługo mam ślub i musze szukać jakiegoś garnituru...

Ormrak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Jeśli chodzi o garnitury to ja ostatnio przekonałem się za namową kolegi do tego aby kupić go przez internet. Polecił mi on ten sklep https://mmsuits.pl/ i okazał się on rzeczywiście strzałem w dziesiątkę. Mają spory wybór, do tego możliiwość szycia na miarę, a i ceny są korzystne.

haneczka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pią 20 Kwi, 2018   

Moim zdaniem najlepiej zrobisz jak wybierzesz się do sklepu i przymierzysz kilka modeli.

Odpowiedz do tematu