Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Bezpłatne konto bankowe?
Autor Wiadomość
arcziarczi 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Sob 01 Lip, 2017   Bezpłatne konto bankowe?

Większość kont, o któych piszecie ma ukryte opłaty. Albo inaczej: są normalnie płatne, a tylko po spełnieniu jakis warunków może byc za zero zł. Jak to widzicie? Jakieś propozycje?

jj81 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Nie 02 Lip, 2017   

Nest bank tak nie ma. Wszystko jest tam całkowicie darmowe. Wiem ponieważ ostatnio zamykałam sobie konto w mbanku ( zaczał mnie denerwować z tymi opłatami za kartę jesli nie dokona się iluś tam płatności w miesiącu) i przerzuciłam się włąśnie na nest bank. Jest tam:
darmowe prowadzenie konta
brak opłat za kartę
no i darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Proponuję zerknąć na to zestawienie kont osobistych: http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ masz tam trochę więcej informacji na ten temat.
Ostatnio zmieniony przez jj81 Nie 02 Lip, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

ageno 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 06 Lip, 2017   

Rzeczywiście jest kilka banków które oferują nadal bezpłatne konta bankowe. Całkiem ciekawą ofertę posiada pod tym względem również Eurobank. Może nie jest takie całkowicie bezpłatne, bo koszt konta "na co dzień" to 7 zł miesięcznie ale za to mają dużo placówek, możliwość darmowego korzystania z bankomatów, darmowe przelewy i inne tego typu kwestie. Mają tam kilka typów kont, tutaj jest ich specyfikacja: https://www.eurobank.pl/p...obiste,6,9.html

Trompka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Sob 19 Sie, 2017   

Faktycznie wiele osób teraz decyduje się na ten bank, więc warto się mu bliżej przyjrzeć. Sam czytałem ostatnio o mbank opinie i dowiedziałem się konkretów. Jeśli planujecie wybrać nowe konto, to koniecznie sprawdźcie takie opinie.

julka 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 21 Sie, 2017   

Pewnie, że warto je czytać. Najważniejsze jednak jest sprawdzenie warunków.

miko 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Sob 28 Paź, 2017   

Przeanalizuj sobie różne oferty kont bankowych i wybierz to dla siebie :) Pomocny może się dla ciebie okazać poradnik z http://biznes.interia.pl/...ik,2490759,4180 :) Fajnie tam jest wszystko opisane.

norton 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Każdy wybiera bank jaki mu odpowiada. Mam bezpłatne konto w banku raiffeisen plus darmowe bankomaty plus bank przez smatfona. Mnie tam więcej nie trzeba

Odpowiedz do tematu