Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

suplement diety dla zdrowia
Autor Wiadomość
kaliner2 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2017   

Czy ja wiem czy błonnik w suplementach jest dobry? Moim zdaniem to znajdujemy w różnych owocach czy warzywach i jest wystarczający.
kantorybaltica.pl

ceglany 
Forumowicz

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2017   

Nie znam się całkowicie na tym ale dobre witaminy są zawsze mile widziane

syssecka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

Przede wszystkim magnez, obecne tempo życia strasznie nas wypłukuje z tego mikroskładnika :(

dajmond 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017   

Dobre witaminy to podstawa w profilaktyce zdrowotnej. Dobrze jest dbać o swoje zdrówko, dlatego ja przyjmuje witaminy dla sportowców, bo bardzo dużo biegam. Kiedyś przeczytałam na http://megawitaminy.pl/najlepsze-dla-aktywnych/ że to ważne, aby przyjmować odpowiednie witaminy, i od tej pory kupuję takie dla aktywnych ludzi :)

kamilzielinski 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

Zdecydowanie najlepszym suplementem diety jest Hyalutidin - czyli kwas hialuronowy w płynnej formie. Polecam przeczytać w jakich sytuacjach warto po niego sięgnąć https://www.hyalutidin.pl...lement-na-stawy

vanilla41 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   

dobrze wiedziec

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

Kobiety powinny też pamiętać o zdrowiu swoich okolic intymnych. Ja akurat za zaleceniem lekarza robię sobie co jakiś czas kurację gineintima. Sprawdziłam sobie nawet gineintima interakcje i mogę stosować ten lek z tabletkami antykoncepcyjnymi i innymi lekami.

bimkim 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

ja od zawsze miałam problem z niedoborem żelaza, teraz jestem w ciąży i stosuję suplement dicofer, który stale uzupełnia mi to żelazo, w końcu czuję się dobrze w ciąży :)

agna 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Śro 01 Lis, 2017   

według mnie nie zawsze stosowanie suplementów jest aż tak dobre dla naszego zdroiwa

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Przede wszystkim ważne jest odpowiednie odżywianie. Wszystkim, którzy nie znają się aż tak dobrze na żywieniu mogę polecić kurs dietetyki online. Jest wiele ciekawych możliwości, między innymi kurs Żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią. To świetna propozycja dla wszystkich przyszłych mam. Po kursie otrzymujemy dyplom oraz zaświadczenie MEN.

AlKAS 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pią 17 Lis, 2017   

Myślę, że to dobry pomysł ;) To będzie również znak, że o niego dbasz :) Przy okazji zdorowia, może znacie jakieś portale traktujące na tematy dolegliwości skórnych bo podejrzewam coś u siebie alchciałbym się upwenić? Jak na razie wpadłem na tą stronę - http://www.beautiful-skin.pl/dolegliwosci-skorne/ - ale będę wdzięczny również za wasze propozycję :)

1jasnowlosa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 17 Lis, 2017   

hmm a wiecie może czy są jakieś takie witaminy czy tabletki bez recepty na zapalenie w obrębie prącia? Mój mąż na to cierpi i nie wiem jak mój pomóc... może skorzystać z rad zawartych w artykule na http://www.vert-med.pl/meskie-dolegliwosci/? jak myślicie?

grammatik100 
Forumowicz

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   supl

Jeśli chłopak lubi sport i ćwiczy to jak najbardziej fajny prezent

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 29 Lis, 2017   

suplementy diety są właśnie po to, żeby nam pomagały i żeby nasz organizm dobrze funkcjonował i żeby nie dopadały nas żadne dolegliwości czy przeziębienia. Ja miałam już wcześniej za młodu problemy z anemią i niskim poziomem żelaza w organizmie, dlatego teraz nawet i profilaktycznie przyjmuję dicofer. Teraz trzeba szczególnie o siebie dbać, bo bardzo łatwo można się rozchorować czy złapać jakieś infekcje

2polzapracowany 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Mł.Górnika

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Moim skromnym zdaniem najlepsza obecnie opcja jeśli chodzi o dobór suplementów diety, to korzystanie ze strony https://supple.pl/a/zadbany-mezczyzna . Uważam, że każdy mężczyzna, który chce o siebie zadbać powinien udać się właśnie tam :D

Odpowiedz do tematu