Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

prezent dla żony
Autor Wiadomość
hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pon 21 Maj, 2018   

Mnie mąż ostatnio totalnie zaskoczył! Kupił mi na rocznicę ślubu zestaw fingerprints z https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Zony :) Składa się z karafki i dwóch kieliszków do wina, co bardzo do mnie pasuje, bo jestem smakoszem win :D Byłam naprawdę zaskoczona tak oryginalnym pomysłem i prezentem. Dawno nie dostałam od niego nic tak ciekawego i naprawdę trafionego!

mateor666 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

A może warto się w tym temacie doradzić wśród znajomych? Sądzę, że to naprawdę może być bardzo dobre rozwiązanie :)

lipter 
Forumowicz +

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018   

Zawse w takich chwilach polecam torebki z Merg.pl. Zerknij przykładowo, na:

Kobiety zwykle Kochają torebki, najważniejsze jest dobranie takiej, która będzie się jej podobać. Jednak tutaj wystarczy po prostu znać swoją partnerkę ;)

julka 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 29 Maj, 2018   

Torebka to świetny pomysł na prezent. Zwłaszcza, jeśli będzie neutralna.

Ormrak 
Forumowicz +

Wysłany: Śro 30 Maj, 2018   

A może jakieś kosmetyki? Jełsi Twoja żona lubi o siebie dbać to cos takiego http://neera.pl/ na pewno jej się spodoba. Dzięki temu kosmetykowi będzie mogła zadbać o swoją skórę i oczyścić ją z toksyn!

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Sob 02 Cze, 2018   

Ja ostatnio mojej żonie chciałem sprawić trochę radości i kupiłem jej produkty, żeby stworzyć coś co widziałem na stronie http://gardenlove.pl/blog/mini-ogrodek-w-sloiku/ śliczną kompozycję w słoiku. Oboje mieliśmy przy tym kupę zabawy :)

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 06 Cze, 2018   

A ja jestem pewien, że Twojej żonie tak samo jak i mojej spodobały by sie jakieś Nowe kosmetyki. Przecież to kobieta i jak każda z nich uwielbia perfumy i inne takie rzeczy. Poszukaj czegoś w dobrych sklepach, a na pewno znajdziesz coś co mogłoby jej przypaść do gustu! Moja to ma pełno kosmetyków z serii Cetaphil, teraz jeszcze krem sobie zakupiła do twarzy DA Ultra

julka 
Forumowicz +

Wysłany: Czw 07 Cze, 2018   

Biżuteria! Z tego kobieta się zawsze ucieszy.

zabrzak4 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Śro 13 Cze, 2018   

A może coś z ubrań? Jak oceniacie takie prezenty? Warto kupić np. bluzy plus size? Takie są modne teraz i można je bez problemu dostać w sklepach. Jak je oceniacie? Jest to idealny pomysł na prezent? Taka bluza powinna się przydać każdemu. A są one teraz dostępne w ładnych wzorach i kolorach.

ribi 
Forumowicz +

Wysłany: Sob 16 Cze, 2018   

Ja kupiłem żonie na imieniny zestaw do manicure hybrydowego ale szczerze się przyznam, że trochę mi podpowiedziała bo pewnie sam bym na to nie wpadł.

futro111 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 05 Lip, 2018   

Witam wszystkich serdecznie! Mam do Was małe pytanko. Wkrótce będę musiał nabyć jakieś ciekawe podarunki. Frapuję się w tym momencie, czy posiadacie może w tym temacie jakieś przetestowane wskazówki? W ostatnim czasie w oko wpadło mi buty zimowe męskie new balance. Warto to nabyć na podarek?

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza +

Wysłany: Czw 26 Lip, 2018   

Mi mąż na tegoroczne urodziny kupił wreszcie moje wymarzone futro :) Dokonał idealnego wyboru! Zakupił futro z lisów niebieskich z https://korczakisyn.com/futra i był to absolutny strzał w dziesiątkę. Futro jest świetnie wykonane, eleganckie i totalnie się w nim zakochałam. To już moja ulubiona część garderoby :)

Wiali40 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Pią 27 Lip, 2018   

Kobiety kochają dostawać przydatne dla nich prezenty jak markowe perfumy czy wałek do ciasta :D

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

Obecnie na topie są azjatyckie kosmetyki. Myślę, że to będzie dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Te produkty nadają się do każdego typu cery więc z tym nie powinno być żadnego problemu.

Terni 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 03 Sie, 2018   

Polecam zabiegi tego gabinetu http://karolinakusnierz.pl/zabiegi
Pełny profesjonalizm

Odpowiedz do tematu