Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

pomysł na aranżacje łazienki
Autor Wiadomość
ananasek145 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Czw 24 Lis, 2016   pomysł na aranżacje łazienki

Witajcie, zastanawiam się nad wyborem płytek do łazienki. Zawsze byłam zwolenniczką jasnych beżowych, ecri kolorów jednak ta bardzo wpadła mi w oko. Co o niej sądzicie?:)

http://www.kwadroceramika...e/andante_andee
Ostatnio zmieniony przez ananasek145 Czw 24 Lis, 2016, w całości zmieniany 1 raz  

Beja01 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 12 Gru, 2016   

Wiesz ta kolorystyka płytek nawet mi sie podoba, lubię takie szarości, biel i czerń, jedynie te żaluzje i szafka moim zdaniem absolutnie nie pasują. jeśli zdecydujesz się na takie płytki to po mebelki proponuję Ci wybrać się do bestmeble4you.pl mają spory wybór, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że rzeczywiście warte są zakupu. Mają wspaniałą jakość. tylko zastanów się może nad wyborem tych laminowanych są zdecydowanie lepsze, a w tej samej cenie.

sosna556 
Forumowicz

Wysłany: Śro 28 Gru, 2016   

Fajna łazienka tylko dla mnie jednak odrobinę za ciemna. Co powiesz na rozjaśnienie jej wstawką ze specjalnej tapety dedykowanej do łazienki?
Rzuć okiem tutaj bo mają fajne modele: http://innetapety.pl/tapety-do-kuchni-i-lazienki/1

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Wto 07 Lut, 2017   

Wybór płytek łazienkowych z reguły nie jest łatwą decyzją. Sama też się nad tym bardzo długo zastanawiałam. Zajrzyj sobie tutaj: http://www.salonyhoff.pl/...ytki/lazienkowe, mają bardzo fajne płytki w ofercie, wysokiej klasy. Na dodatek na ich stronie znajdziesz wiele inspiracji, może coś akurat wpadnie Ci w oko.

Beja01 
Forumowicz

Wysłany: Sob 18 Lut, 2017   

Oj, nas dopiero czeka remont łazienki, ale wybory zaczęliśmy nie od płytek ale od mebli i to do nich dopiero będziemy dopasowywać resztę. Udało się nam znaleźć w sklepie domizdrowie.pl takie szafki jakie chcieliśmy. Piękne brązowe w połysku i to z dużym lustrem w komplecie.

magneta 
Forumowicz +

Wysłany: Śro 10 Maj, 2017   

Beja01 napisał/a:
Oj, nas dopiero czeka remont łazienki, ale wybory zaczęliśmy nie od płytek ale od mebli i to do nich dopiero będziemy dopasowywać resztę. Udało się nam znaleźć w sklepie domizdrowie.pl takie szafki jakie chcieliśmy. Piękne brązowe w połysku i to z dużym lustrem w komplecie.

Jakie masz doświadczenia jeżeli chodzi o kupowanie wyposażenia do łazienki przez internet? Chcę na catido zamówić kilka rzeczy ale boje się trochę o to w jakim stanie dotrze towar. Czy słusznie?

czesiolesio 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Czw 18 Maj, 2017   

Mnie się bardzo podobają łazienki, w których znajduje się kamień dekoracyjny. Pierwszy raz spotkałem się z takim rozwiązaniem u kolegi, ale bardzo przypadł mi do gustu. Poszukałem inspiracji w Internecie i okazało się, że aranżacje z wykorzystaniem kamienia na ścianie robią się coraz popularniejsze. Zobaczcie ile faktur i kolorów macie do wyboru: http://www.stonemaster.pl...yjny-wewnetrzny . Naprawdę jest z czego wybierać. W Polsce to jeszcze nieszablonowe rozwiązanie, więc z pewnością wiele osób zaskoczycie taką aranżacją.

werty 
Forumowicz +

Wysłany: Śro 24 Maj, 2017   

Taki kamień robi się coraz bardziej popularny, mi też się on podoba. Często łączy się go i lustro barok na enyoart.pl , gdyż jest to bardzo spójna kompozycja

jeszmlis 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Ta łazienka z obrazka wygląda naprawdę super! Kafelki emitujące kamień to super rzecz!

raplat 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Mam w planach zrobić remont w domu w przyszłym miesiącu. Potrzebuję jakiegoś sprzętu do łazienki przeznaczonego dla niepełnosprawnych, gdyż mój mąż niestety od dwóch lat jeździ na wózku inwalidzkim. Myślicie, że sprzęt ze strony http://faneco.com to dobry wybór? Szukałam czegoś takiego w sklepach budowlanych, ale nie znalazłam

kalbluf 
Forumowicz

Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Witam! Pomysły na taką łazienkę naprawdę mi się podobają!

pawieko 
Forumowicz

Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Odcienie szarości w łazience średnio trafiają w mój gust!

miko 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2017   

Ja uwielbiam kolory. W łazience musi być barwnie http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/. To nadaje styl!

elegantmen 
Forumowicz

Wysłany: Nie 08 Paź, 2017   

Bardzo ładne kolory.Ekologiczne.

werty 
Forumowicz +

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

A ja właśnie mam dylemat z kolorami, nie wiem na co się zdecydować. myślę o połączeniu błękitu i piaskowego odcienia co jest w palecie duluxa kuchnia i łazienka. Albo druga opcja o której wspominacie mianowicie szarości i biel. Które połączenie będzie lepsze do łazienki z białymi meblami?

Odpowiedz do tematu