Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

dobry ginekolog zabrze
Autor Wiadomość
llaneta 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Chciałabym odświeżyć temat . Szukam dobrego ginekologa - kobiety z centrum lub okolic . Najlepiej prywatnie bo będzie szybciej niż na kasę chorych

matken 
Forumowicz

Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   

Dr Kumaszka na Dubiela. Masz jej namiary w tym wątku, wystarczy przeczytać.

Hoti13 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Chcę odświeżyć temat
Ale bardziej by mnie interesował ginekolog blisko zaborza. Zna ktoś dobrego?

nisqa 
Forumowicz

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Odświeżam :)

Niestety moja Pani doktor przyjmuje już tylko prywatnie :( Dlatego szukam nowego ginekologa na NFZ. Kogo polecacie aktualnie ? :)

Killatha 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2014   

dr Wojsa na Helence (mężczyzna :D )
gabinet prywatny ma podpisany kontrakt z NFZ (konieczna karta NFZ-tu)
terminy 2-3 tygodnie

Maritta 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Pią 04 Lis, 2016   

Według mnie nie tylko w Zabrzu możemy znajdziemy dobrych lekarzy, ale także specjalistów w zakresie ginekologii estetycznej. Świetnym przykładem jest tutaj na pewno prowadzący Serafin Clinic http://serafinclinic.pl/ , Dr Marek Serafin . Dzięki niemu bowiem wiele kobiet nie tylko uporało się z problemem nietrzymania moczu, ale też na nowo mogą cieszyć się życiem erotycznym po plastyce narządów płciowych.

Katia 
Forumowicz

Wysłany: Wto 28 Mar, 2017   

Ja mogę polecić ze swojego doświadczenia doktor Darię Jankowską, bardzo miłą i przede wszystkim fachową Panią doktor, która przyjmuje w Rudzie Śląskiej nie wiem czy w Zabrzu również. Jest delikatna, uprzejma i bardzo sympatyczna, budzi zaufanie nie tylko tym, że dokładnie wszystko tłumaczy, ale również tym, że cierpliwie i uważnie słucha co pacjentka ma do powiedzenia. Moja choroba została zdiagnozowana na 1 wizycie, lekarz z powołania, z pozytywnym nastawieniem. W gabinecie panuje miła atmosfera.

evlilia 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pon 22 Maj, 2017   

Jestem po poronieniu i chcę ponowić starania o ciąże. Czy ktoś zna i poleci dobrego ginekologa z Zabrza i okolic, który ma doświadczenie w postępowaniu przy staraniach.

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Czw 22 Lut, 2018   

Ja też ostatnio szukałam dobrego ginekologa, bo bardzo męczyły mnie bóle podbrzusza... Myślałam, że to może ciąża, dlatego potrzebowałam to sprawdzić. Zrobiłam jednak test i okazało się że nie! Zaczęłam szukać informacji na internecie i trafiłam na http://wolniodbolu.pl/bol...-poznaj-powody/ skąd dowiedziałam się, że taki ból może mieć wiele podłoży- np. zapalenie pęcherza. Dlatego udałam się do lekarza w celu badań :)

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 01 Cze, 2018   

Jeśli chodzi o ciążę to polecam też rzucić okiem na badania genetyczne dziecka. Wiele kobiet się na to decyduje głównie ze względu na ilość chorych dzieci, która się rodzi. Dzięki takim badaniom można wcześnie wykluczyć wady genetyczne u dzieci.

statecznaja 
Forumowicz +

Wysłany: Pon 25 Cze, 2018   

Jeżeli któraś z kobiet ma kłopoty z zajciem w ciąże to słyszałam że świetna jest klinika https://www.polmedis.pl/ Tu kobiety przechodza kompleksowe badania, nawet w razie potrzeby jest badane nasienie partnera. Po otrzymaniu wyników następuje leczeni od farmakologicznego po inseminacje. Ta klinika od wielu llat rowadzi zapłodnienie pozaustrojowe i ma świetne wyniki. A kobiety zostają pod kontrolą kliniki do rozwiazania.

Odpowiedz do tematu