Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Pomysł na własny biznes
Autor Wiadomość
Ormrak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Moim zdaniem bardzo dobra branżą jest aktualnie medycyna estetyczna. I nie mówię tu o własnym salonie z takimi usługami ale o sprzedaży urządzeń do takich zastosowań. Ostatnio przeglądając internet znalazłem bardzo ciekawą hurtownię z takimi kombajnami medycznymi http://medikapoland.com/ i tak sobie pomyślałem, że przecież takich miejsc powstaje coraz więcej więc rzy odpowiedniej reklamie i podejściu do klienta może to być na prawdę niezły pomysł na biznes. Jak myślicie?

Niedzielak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

jacek_m napisał/a:
Ja, mam w planach założenie własnej firmy produkcyjnej. Czy sądzicie, że to dobry pomysł? Znalazłem już nawet firmę, w której mógłbym zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt: e-hak24.pl/. Czy sądzicie, że to dobry pomysł?

Dobry pomysł, gdyby interesowały cię liny do zawiesi lub do haków to zobacz sobie poradnik z linka.

stateczna 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017   

Własna firma to dobry pomysł gdy ma sie fach w ręku i trochę zaoszczędzonych środków pieniężnych. Ale warto też korzystać z takich ofert http://leasinglaptopa.pl/ W tej chwili każda działalność wymaga posiadania komputera. Tu wybór jest duży. Warto skorzystać z kalkulatora i wybrać najlepszą dla siebie opcje.

Tynka12 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017   

Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Obecnie jest dosyć spore zapotrzebowanie na takie usługi, medycyna estetyczna stale się rozwija. Ostatnio natrafiłam na narzędzia lean management i zastanawiam się, czy warto korzystać z takich usług. To chyba dobry pomysł, zwłaszcza, że ta firma ma całkiem dobre opinie w internecie. Co myślicie?

krysia23 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Czw 05 Paź, 2017   

A prowadzi ktoś z Was sklep odzieżowy? Zastanawiam się jakie meble sklepowe będą najlepsze do małego sklepu. I tak będe musiala zamówić meble pod wymiar, ale nie wiem z czego jakie itd. Doradzicie?
Ostatnio zmieniony przez krysia23 Czw 05 Paź, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

marianleski86 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Sob 07 Paź, 2017   

Według mnie najlepiej zająć się reklamą internetową bo jest to temat bardzo popularny.

jjusti18 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 10 Paź, 2017   

Warto wybrać się na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Będą poruszane takie tematy jak m.in. działalność na rynkach międzynarodowych.

dotjuran 
Forumowicz

Wysłany: Śro 11 Paź, 2017   Meble do sklepu muzycznego

Witam,
chcę otworzyć własny sklep muzyczny. Mam już wybrany lokal, kwestią czasu jest dopełnienie wszelkich formalności. Kolejną rzeczą jest wyposażenie sklepu http://www.vonart.com.pl/oferta/meble-sklepowe/ . Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakąś firmę, które zajmuje się produkcją mebli sklepowych?

studnope 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Nie 22 Paź, 2017   

Moim zdaniem prowadzenie własnego sklepu online jest o wiele łatwiejsze jeśli wyposażymy się w przydatne programy usprawniające pracę sklepu, sam korzystałem kiedyś z: https://x13.pl/integracje-prestashop/import-xml-do-prestashop.html i naprawdę polecam.

ronta 
Forumowicz

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

jakbym miał swój pomysł na biznes to dawno bym go otworzył

lexi 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

Ja zacząłem prowadzić restaurację i potrzebuję dobrą kuchnię gastronomiczną... spodobała mi się oferta Horeca-24 jednak jeśli macie podobne firmy godne polecenia to chętnie się przyjrzę innym ofertom. Dziękuję za pomoc!

grammatik100 
Forumowicz

Wysłany: Pią 29 Gru, 2017   

Co do samego działania w firmie to sprawdź sobie jeszcze cennik comarch erp optima to program wykorzystywany przez księgowe. Jeden z bardziej popularnych systemów i co ważne nie jest bardzo drogi. Poczytaj, zobacz możliwości, ewentualnie pobierz demo. Będzie Ci łatwiej.

adera 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018   

ostatnio wpadłem na świetny pomysł, chcę otworzyć swój własny kantor

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

A zastanawialiście się już nad jakimś konkretnym programem do fakturowania? Ja zacząłem szukać w sieci takich i znalazłem stronę https://www.fakturowo.pl/...-plik-kontrolny . Program ten daje możliwość generowania plików JPK, co dla mnie jest istotne.

bierendaa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 10 Sty, 2018   

Sam pomysł to jedno. Jak już założycie swoją firmę to dopiero wtedy zacznie się zabawa. Będziecie musieli ogarniać praktycznie wszystko sami, chyba że będziecie mieli od tego ludzi, ale na początku na pewno będzie ciężko. Jeżeli juz jednak macie swoje biznesy to możecie sobie wszystko fajnie usprawnić dzięki systemom od https://nav24.pl/microsoft-dynamics-nav-2/ Są one proponowane dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw

Odpowiedz do tematu