Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Urządzanie domu
Autor Wiadomość
julka 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 21 Lip, 2017   

Z chęcią zobaczę. Na blogach zawsze są inspirujące porady.

czarek73 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017   

Ja wprawdzie urządziłem już swoje mieszkanie szkoda że trafiłem na to forum teraz. Jakbyście potrzebowali drzwi zewnętrzne antywłamaniowe to polecam te z Internorm. Swietne ceny i bardzo dobra jakość. Te drzwi sa wizytówką domu a także zapewniają one domownikom ciepło, dzięki pasywnej izolacyjności. Polecam
Ostatnio zmieniony przez czarek73 Pon 30 Paź, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 06 Lis, 2017   

Pomysłów jest całe mnóstwo, a internet jest ich kopalnią. Wystarczy poszukać na blogach wnętrzarskich - jestem pewna, że znajdziecie tam naprawdę różne możliwości. Warto rzucić okiem na artykuł http://swiat-blanki.blogs...home-decor.html. Myślę, że takie naklejki świetnie wpływają na klimat danego wnętrza. Efekt jest po prostu genialny.

julka 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

W sieci faktycznie jest duży wybór tego typu inspiracji. Jak się nie ma pomysłu - warto się wzorować.

luznyjano 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   system alarmowy do twojego domu

Hej polecam zakupu systemu alarmowego do domu. Dzięki niemu będziecie czuć się bezpieczniej i spokojniej. Zdecydowałem się na zestaw dione basic i jestem bardzo zadowolony. Zobaczcie jak działa i co zawiera https://sklep.ochronadione.pl/produkt/zestaw-dione-basic/ Można nim sterować za pomocą telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Kamery oraz czujki szczegółowo rejestrują zmiany w twoim domu i automatycznie otrzymujesz powiadomienia na telefon. Możesz szybko wezwać pomoc i być bezpieczny :)

agsun 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Makoszowy

Wysłany: Sob 18 Lis, 2017   

dobrym pomysłem jest wynajęcie dekoratora wnętrz który pomoże

grammatik100 
Forumowicz

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   wystrój

Nigdy nie miałem zacięcia do wystroju wnętrz a na pewno już nie do dodatków

simbak 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017   

Ja tez nie, ale czytam sobie artykuly typu http://www.domatornia.pl/...o-i-nowoczesnie i ochota na zmiany sama nadchodzi. Za dlugo nic nie zmieniane slabo wyglada nie sadzicie?

krysia23 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pią 29 Gru, 2017   

Ja wrzucam Wam linka do tego sklepu - https://eco.lupus.eu/18-luna-canyon-meble-kuchenne-z-wzorem-drewna Mają super zestawy mebli kuchennych, przynajmniej mi bardzo się podobają :) Szczególnie właśnie ten z linka, ale wybor u nich duzy, takze spokojnie mozecie sobie przejrzec caly asortyment.

kajmann 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Grzybowice

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

Cześć wszystkim forumowiczom :) Mam w tym momencie mały dylemat z wyborem jakiegoś porządnego sklepu meblowego z nowoczesnymi meblami. W tym momencie trafiłem na ofertę http://www.meblelargo.pl/ i wydaje się ona naprawdę dość ciekawa. Po zdjęciach widać, że meble są solidne i mocno wpasowują się w mój gust ;) Co o tym myślicie? Może znacie jeszcze jakieś inne fajne sklepy meblowe z Krakowa lub okolicznych miejscowości? Zależy mi tez na tym, żeby kupić wszystkie meble w jednym miejscu, żeby nie szukać po różnych lokalizacjach... No i przydałoby się również jakieś profesjonalne doradztwo. Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym :) Na pewno mi się one przydadzą ;)

gornik 
Forumowicz

Wysłany: Pon 08 Sty, 2018   

Ciekawym pomysłem na odświeżenie wnętrza, albo zaaranżowanie od zera jest wykorzystanie tapet np. takich jak te na stronie Tapetu.pl
Tapety do każdego wnętrza, w różnej kolorystyce i wzornictwie.

Ormrak 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 09 Sty, 2018   

Wydaje mi się, że ważnym elementem urządzania mieszkania czy też domu jest też zlew. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na ta chwilę są zlewozmywaki granitowe. A jakie zlewy wy macie w swoich domach?

agnes21 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Śro 10 Sty, 2018   

Przy urządzaniu domu lub mieszkania potrzebny Ci będzie sklep internetowy gastronomia ;)

Darusia71 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018   

a jak tam wyglądają ceny? :>

tamur 
Forumowicz

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   

Ja się zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...

Odpowiedz do tematu