Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Kredyt typu chwilówka
Autor Wiadomość
arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   Kredyt typu chwilówka

Siemka,

Ktoś może korzystał? Jak to wygląda pod względem kosztów? Macie może jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Będę wdzięczny za sugestie.

jj81 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 04 Mar, 2016   Re: Kredyt typu chwilówka

arcziarczi napisał/a:
Siemka,

Ktoś może korzystał? Jak to wygląda pod względem kosztów? Macie może jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Będę wdzięczny za sugestie.

Ja brałem ostatnio. Pamiętam jak się zarzekałem,że nigdy nie skorzystam ale życie nieco zweryfikowało te oświadczenia.... Miałem swego czasu duze problemy finansowe oraz żaden bank nie chciał mi dać kredytu tak wiec jedyne co mi pozostało to chwilówka. Jeśli planujesz coś takiego sobie wziąć to dobrze byłoby sobie porównać poszczególne oferty w sieci. Na przykład tutaj jest dobra strona www:
https://moneybox.pl/

Znajduje się na niej ranking chwilówek. Porównaj sobie poszczególne opcje kredytowe.

Ajlar 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

Ja tam nie widzę nic złego w chwilówkach. Sama kiedys korzystałam z takich pozyczek. Teraz przeglądałam rózne oferty i bardzo dobrze prezentuje się Kredyt123. Na stronie maja taki symulator kredytowy, gdzie można samodzielnie obliczyć raty i koszty kredytu. Dodatkowo mają infolinię pod nr 17 77 07 200 , na której można uzyskać wszystkie informacje odnośnie pożyczek. Teraz chwilówki są bezpieczne więc można śmiało z nich korzystać.

Opiesz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Wejdź sobie i na terve.pl i sam porównaj - http://www.terve.pl/pozyc...dla-zadluzonych masz wiele opcji tutaj np. kredyty dla zadłużonych, ale parametr wybuerasz sam, masz posortowane oferty od wielu firm, wyszczególnione koszty czy oprocentowanie.

maurycy 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 19 Gru, 2016   

Wiele osób myli pojęcia chwilówki z pożyczką na raty. Sa pewne róznice pomiedzy jednym a drugim i mozecie o tym poczytac na przykład tutaj:
http://e-biznes.pl/mylmy-...-pozyczka-raty/

Pożyczka ratalna z reguły ma nizsze oprocentowanie oraz jest udzielana na dłuższy okres. Spłaca się ja co miesiąc. Chwilówka to jak sama nazwa brzmi jest to pożyczka na krótki okres na chwilę. W sensie bierzemy ja i od razu spłacamy W sytuacji kiedy potrzebne są nam pieniadze na krótko to nie musi byc taka zła opcja.

Wiolka_26 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 24 Lut, 2017   

Nie no chwilówki nie są takie złe o ile brane są z głową. Najwazniejsze to mieć pojęcie „ z czym to się je” . Należy przyzwoić trochę wiedzy w tym zakresie, poczytać fora, opinie ludzi, skorzystać z infolinii. Tutaj podsyłam kilka dodatkowych punktów https://loando.pl/wpis/szukanie-oferty-pozyczki-o-czym-warto-pamietac . Przede wszystkim pamiętajmy, że wszystkie najważniejsze kwestie - oprocentowanie i warunki- zawarte są w umowie. Zanim ją podpiszemy musimy dokładnie ją przeczytać, jeżeli czegoś nie rozumiemy to śmiało pytajmy przedstawiciela firmy. W końcu chodzi o nasze finanse, a to bardzo ważna kwestia w naszym życiu. Poza tym, jeżeli będziemy pamiętać o zasadach bezpiecznego pożyczania to nie grozi nam żadna spirala zadłużenia. Decyzje podejmujmy z głową i tyle.

krysia23 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pon 27 Lut, 2017   

Ja uwazam, że wszystko jest dla ludzi, również takie pozyczki, ale trzeba je brac z glowa, czytać umowę itd. Ja raz w firmie Extraportfel brałam taką chwilówkę, wszystko wczesniej sprawdziłem i problemow nie bylo. Umowa jasna, pieniadze szybko na koncie no i zadnych ukrytow kosztow, wszystko jasne. Spłaciłam pożyczkę i koniec tematu.

wolne-media 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pon 17 Kwi, 2017   

odnośnie chwilówek, to chyba najtańsza opcja: wonga

bardzo niska prowizja i stosunkowo długi termin spłaty mnie ogólnie przekonuje.

Lucía 
Forumowicz +

Wysłany: Nie 23 Kwi, 2017   

Na portalu internetowym będziemy mogli znaleźć wiele ciekawych propozycji. Warto z nich skorzystać, aby móc załatać dziurę w domowym budżecie.
To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają kłopoty finansowe. Nie zawsze możemy skorzystać z pomocy rodziny czy znajomych.

tom84 
Forumowicz

Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Jak szukasz opinii to sporo ich znadziesz na tej stronie. Zobacz sobie jak wygląda branie takich chwilówek w praktyce.

arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

Dzięki za ciekawą dyskusję. Przeanalizowałem dosyć dobrze poszczególne oferty i nasuwa się kilka wniosków.

- Ceny poszczególnych chwilówek dosyć mocno od siebie odbiegają. Oznacza to, że 1 tys zł można pożyczyć zarówno przy całkowitych kosztach 200 zł jak i 800 zł, a przy dłuższych terminach jeszcze więcej.

- Możliwość zaciągnięcia pożyczki przez internet oraz stacjonarnie w placówce. Szczególnie ta pierwsza opcja staje się standardem.

- różne pożyczki stosują różne formy zabezpieczenia: ubezpieczenie, poręczenie, weksle i inne Generalnie na https://chwilowo.pl/forum/ można znaleźć dużo interesujących dyskusji w tym zakresie.

stoliczek6 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Czw 29 Cze, 2017   

Drogi Arczi, jak jeszcze nie wziąłeś chwilówki to dam Ci złotą radę. Nie bierz nigdy żadnej chwilówki stacjonarnie... "Doradcy" sztucznie dobijają większą prowizję, bo mają za to sowicie płacone... Najlepiej zrobić to przez internet, system nie jest tak chciwy jak człowiek, tutaj: www.sowafinansowa.pl możesz znaleźć sporo ciekawych propozycji, nawet na niższych kosztach od tych, które podałeś w poście wyżej :)

sietlik 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Mł.Górnika

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

A czy każdy z was ubezpieczał pozyczkę, chwilówkę ? Ja zanim wzięłam chwilówkę zadawałam sobie pytanie czy ubezpieczyć. Ale nie każdy chyba o tym myśli dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to poczytajcie sobie ciekawy artykuł http://lista-firm.com.pl/...ie-pozyczki.php . Tu znajdziecie odpowiedz na pytanie :)

marroni 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Ja zdecydowanie już od jakiegoś czasu wole pożyczki SMS. Możecie o nich poczytać tutaj https://chwilowkiok.pl/kredyt-sms/ . To chyba aktualnie najszybsze i najwygodniejsze rozwiązanie na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Ktoś z was korzystał już może?

olgagras 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2017   

Można skorzystać z profesjonalnego portalu, który gwarantuję bezpieczeństwo i profesjonalizm np. w ramach serwisu Pożyczki Firmy pozabankowe netpozyczka24.pl Kompleksowa oferta chwilówek online, pożyczek za darmo, pożyczek na raty czy pożyczki bez przelewu. Wszystko przez internet na uproszczonych warunkach bez zastawów, poręczeń itp.

Odpowiedz do tematu