Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Szukam wypożyczalni samochodów z Krakowa
Autor Wiadomość
jj81 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 19 Lut, 2016   Szukam wypożyczalni samochodów z Krakowa

Tak się składa,że szykuje mi się wyjazd biznesowy oraz chciałałbym wynająć gdzieś auto. Czy ktoś z Was jest może z KRK oraz poleci dobrą wypożyczalnię samochodów ?

arcziarczi 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 19 Lut, 2016   

Jest ich sporo ale nie wynajmuj auta tam gdzie jest tylko najtaniej. Czasami cena teoretycznie wydaje się niska ale dochodzą do tego jakieś opłaty dodatkowe albo auto jest nieubezpieczone. Jest to niebezpieczne bo na drogach zdarzają się różne sytuacje oraz jeśli zrobisz wypadek to potem musisz się liczyć ze sporymi kosztami.... Dobrą ofertę ma wypożyczalnia samochodów Rent A Car. Znajdują sie na Dworcu Głównym. Tutaj jest natomiast ich strona www : http://krakow-rentacar.pl/ . Można tam z tego co widze wynająć auto wcześniej ( chociaż ja zawsze wynajmowałam bezpośrednio w Krakowie w ich wypożyczalni).

zabrzyk 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Zwracajcie uwagę na wszystkie szczegóły i kluczowe informacje. Na
wypozyczalnia-samochodow-24.pl masz kilka artykułów o tym, na co należy zwracać uwagę i co ma kluczowe znaczenie przy wybieraniu wypożyczalni. Patrzcie również o opinie o firmach, ale wyłącznie te wiarygodne.

krysia23 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Wto 28 Lut, 2017   

Ja ostatnio zmuszona byłam na wynajem samochodu w Krakowie to wybrałam tę firmę -
http://osekrent.pl/wynaje.../krakow/osobowe 2 dni, cenowo spoko, no i naprawdę miła obsługa, wszystko terminowo i bardzo życzliwie.

Tunka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 19 Cze, 2017   ...

Niestety nie jestem w stanie pomóc jeśli chodzi o Kraków ale ja sobie bardzo chwalę białostocki wynajem aut wszędzie powinni mieć takie warunki i porządne, zadbane samochody. Jak ktoś będzie w podlaskim chciał wynająć autko to obowiązkowo u nich :)

Fionna 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 30 Cze, 2017   

A jeśli interesowałby wam wynajem aut krótkoterminowy w Poznaniu to polecam firmę FatCar. Są oni jedną z lepszych wypożyczalni w tym mieścia, mówie tu o poziomie obsługi i kosztach wynajęcia samochodu, polecam bardzo.

19craxa95 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Czw 07 Wrz, 2017   

W Krakowie jest sporo wypożyczalni, natomiast większy problem ze znalezieniem odpowiedniej miałam w Warszawie! Wszędzie było drogo no i ta kaucja... :/ Na szczęście znajomy polecił mi https://start.rent/, gdzie wynajęłam auto w niskiej cenie i byłam zadowolona :)

Odpowiedz do tematu