Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Ubezpieczenia w Zabrzu - gdzie ?
Autor Wiadomość
adamzyx 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 08 Sty, 2014   Ubezpieczenia w Zabrzu - gdzie ?

Witam,
Czy ktoś może polecić jakieś konkretne biuro ubezpieczeń w Zabrzu ?
Zastanawiam się nad zmianą ubezpieczyciela, OC auta powoli mi się kończy a za miesiąc ubezpieczenie mieszkania też trzeba będzie przedłużyć.
z góry dzięki.

BTN 
Zabrzanin

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014   

Wolności, obok I LO.

tom_skaw 
Forumowicz

Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Ja ostatnio ubezpieczałem samochód w tym nowym biurze FUN na ul. wolności w miejscu gdzie był ten elektronik Scalak - ale mieszkania i resztę też tam ubezpieczają bo pytałem na przyszłość. Mają tam chyba z 10 różnych towarzystw ubezpieczeniowych do wyboru i muszę przyznać, że naprawdę profesjonalna obsługa. Zajmują się tam chyba jeszcze nieruchomościami i kredytami, no ale ja korzystałem tylko z ubezpieczeń.
Tu masz linka jak co
Kod:
www.fun-kancelaria.pl
Ostatnio zmieniony przez rutek Pią 10 Sty, 2014, w całości zmieniany 1 raz  

QUINTO 
Zabrzanin

Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

A ja polecam grzebanie w necie... Ubezpieczyłem w czerwcu samochód (OC) za ok. 500 na rok bez większych zniżek, we wrześniu spowodowałem szkodę, kupiłem drugie auto i ta sama AVIVA dała mi polisę za 510 PLN pomimo kraksy :) Próbujcie szukać ofert online.

pawelpawel 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Pon 10 Mar, 2014   

na rogu korfantego i wolności. FUN.

cezik 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

Mi znajomi polecili na szczesc boze visa vi rossmana i moge naprawde polecić fajna obsługa i duzo towarzystw maja i ogólnie fajne mile babki

saskia 
Forumowicz +

Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

Ciekawostka: obecnie pieniądze na naprawę samochodu bierzemy nie od ubezpieczyciela sprawcy ale od swojego tak więc nie warto jest brać firmy krzak. Ale dobrego, sprawdzonego ubezpieczyciel. Weszły jakiś czas temu takie regulacje tak wiec zmiana jest dość korzystna.Może cena ubezpieczenia trochę wzrosła ale jest zdecydowanie cywilizowaniej.
Sama odsyłam do niezależnego doradcy, który jakiś czas temu pomógł mi dobrać oc oraz ac do samochodu: http://superpolisa.pl/ - na stronie macie również dość spory poradnik o tym na co zwracać uwagę wybierając ubezpieczenie.

Pozdrawiam.

arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Wto 03 Paź, 2017   

A doradzicie gdzie warto jest ubezpieczyć sie na życie?

maurycy 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Śro 04 Paź, 2017   

PZU
Warta
Ciekawą ofertę ubezpieczeń na życie ma rownież Nationale Nederlanden https://www.nn.pl/ubezpieczenie-na-zycie - firma ma wiele różnych pakietów, a w sytuacji trwałej niezdolnosci do pracy można dostać odszkodowanie nawet w wysokości 1000 000 zł.

Najlepiej samodzielnie wczytać się w ofertę poszczególnych firm.Wszystko rownież możesz załatwić przez internet. NIe ma konieczności wybierania się stacjonarnie do pośrednika ubezpieczeniowego.

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Sob 21 Kwi, 2018   

Mnie wygodniej jest szukać sobie odpowiadającego mi ubezpieczenia przez internet. Zajmuje to zdecydowanie mniej czasu niż bieganie po ubezpieczalniach na mieście i mogę się tym zająć w dogodnej dla mnie chwili. Ja przed wyjazdem szukałem ubezpieczenia dla siebie i swojej rodziny. Ofertę, na którą się zdecydowałem znalazłem tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne

tetrus4 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Czw 17 Maj, 2018   

Cześć wszystkim.
Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakiegoś porządnego ubezpieczenia na życie... Czy wiecie czym się kierować przy jego wyborze? W necie wpadłem na taki ranking https://www.ubezpieczenia...na-zycie/0.html Co o tym myślicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?

Odpowiedz do tematu