Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Pilnie szukam dobrego adwokata, prawnika w Zabrzu
Autor Wiadomość
ewekanc32 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 27 Wrz, 2017   Radca prawny w Zabrzu

Gorąco mogę polecić radcę prawnego w Zabrzu na ul. Wolności 191, budynek Mostostalu

Sabina G. 
Forumowicz

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017   A te osoby lepiej omijać szerokim łukiem

Chciałabym ostrzec wszystkich przed korzystaniem z usług kancelarii mec. Szałajko. Pan Mecenas podczas całej naszej współpracy robił wrażenie jakby nie do końca interesował się naszym problemem i "olewał" cała sprawę oraz jej tok. Nas kosztowało to w zasadzie zakończenia sprawy z dużym opóźnieniem która to została ostatecznie dla nas (i uczestnika postępowania) pozytywnie rozwiązana i to bez "pomocy" Pana Mecenasa i dodatkowego stresu który wywoływał np. krzycząc na nas nie mając do tego najmniejszego prawa. Przy tym trzeba zaznaczyć, iż ZAWSZE zarówno Pan Mecenas jak i jego asystentki (Pani M. Janicka oraz Pani N. Stasiewicz, zdjęcia tych wspaniałych osób można znaleźć na stronce kancelarii - warto zajrzeć żeby wiedzieć na kogo lepiej uważać) były przez nas traktowane z szacunkiem, niestety bez odwzajemnienia. Nie wspominając już nawet o jakichkolwiek przeprosinach z ich strony nawet po wypowiedzeniu przez nas pełnomocnictwa (po kolejnym nieodpowiednim zachowaniu Pana Mecenasa). Zamiast tego Mecenas jeszcze jakby się na nas obraził.. Kiedy bezpośrednio zwróciłam uwagę Mecenasowi, że jego asystentki twierdziły, że wysłały mailowo prośbę o wyznaczenie terminu mediacji w listopadzie ub. roku (co potem okazało się kłamstwem) Mecenas naskoczył na mnie mówiąc, że obrażam jego pracowników i może pokazać mi kopię tego maila-do dzisiaj nic nie otrzymałam. Za to pierniki które Panie asystentki od nas otrzymały-skonsumowały wszystkie w jeden dzień. Chcę jeszcze wspomnieć, że raz nawet zdarzyło się pismo procesowe które kancelaria wysłała do sądu bez informowania nas o zmianie jego treści! Dzięki temu nasi świadkowie przez parę tygodni żyli w przekonaniu, iż muszą zaplanować swoje zajęcia tak, aby móc uczestniczyć w rozprawie a tu, dzień przed rozprawą dowiedzieli się, że nie są potrzebni ze względu na wspomnianą zmianę pisma. Przykładów jest więcej dlatego NIE POLECAM TEJ KANCELARII. KAŻDY powinien się dowiedzieć jaki Mecenas Szałajko oraz osoby z jego otoczenia są w rzeczywistości -ja na własnej skórze przekonałam się co "potrafi" pewna "Pani" z zabrzańskiego ZUSu (a przed "swoimi" udaje dogłębnie miłą) i nie chcę nawet wiedzieć ile osób cierpiało i jeszcze będzie cierpieć przez nią tak jak ja. Zresztą mec. Borowiecka nie jest lepsza i nawet tego nie ukrywa - traktowała mnie jak śmiecia.

Fioletek 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   

Mnie interesuje temat zachowku. Okazało się, że dostaliśmy spadek po wujku, ale najbliższa rodzina domaga się zachowku. Dowiedzieliśmy się z http://zachowek.org.pl/su...kosci-zachowku/ że mają taką możliwość, jednak zastanawiamy się jaką część majątku w najgorszym przypadku będziemy musieli im oddać. Jak myślicie?

Kirssteen 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Czw 11 Sty, 2018   

Co do samego zabrza nie za wiele moge powiedzieć, jednak z całkiem niedaleko stacjonuje adwokat dąbrowa górnicza konkretnie to kancelaria adwokacka KK Adwokaci. Ich oferta to profesjonalne porady i pomoc prawna z praktycznie każdego zakresu prawa, więc możecie udać się do nich praktycznie z wszystkim

Brayank9 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018   

Z Zabrza całkiem niedaleko do Katowic czy też Gliwic więc nie musicie wcale ograniczać się do jednego miasta. Do dobrego adwokata warto troszkę dojechać :) Może znajdziecie rozwiązanie swojej sprawy na stronie http://kruczek.pl i wgl nie będzie wam potrzebny adwokat. Jest to portal prawniczy pisany we współpracy z profesjonalnymi prawnikami

sandstromin 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Śro 07 Mar, 2018   

Powiedz mi kochany, nie będzie prościej jak sobie po prostu wejdziesz na stronkę http://pewny-prawnik24.pl/ i tam spróbujesz znaleźć odpowiedź na to pytanie ? Moim zdaniem to jest dużo bardziej rozsądna opcja, naprawdę :)

Fionna 
Forumowicz

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Ja mogłabym polecić kogoś nie konkretnie z Zabrza, ale z Wrocławia. Tam się przeprowadziłam, więc już moje całe zycie tam się układa. Do klientów indywidualnych jak i do obsługi prawnej firm, która obecnie właśnie mnie interesuje polecałabym kancelarię http://kancelariaea.pl/us...rawna-firm.html U nich również można liczyć w uzasadnionych sprawach na darmowe porady prawne :)

miko 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018   

Jak ktoś szuka adwokata w Krakowie to warto zajrzeć między innymi tutaj http://www.llp.com.pl/ . Adwokat Natalia Malec jest doświadczonym adwokatem z wielu dziedzin prawa, co w prowadzeniu spraw jest bardzo pomocne.

kobalt 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Nie 29 Lip, 2018   

Zanim pójdziesz do adwokata zasięgnij porad prawnych z https://pewny-prawnik.pl/ . Może zaoszczędzisz pieniądze, a dowiesz się tego samego co u prawnika.

ewekanc32 
Forumowicz

Wysłany: Śro 03 Paź, 2018   

A ja mimo wszystko polecam Kancelarię w Zabrzu, moja sprawa została załatwiona szybko i konkretnie, bez zbędnych dodatkowych spotkań. Pozdrawiam Kancelarię!

interjanka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Pon 22 Paź, 2018   

Bardzo dobrze, że ktoś oferuje tak dobrą fachową pomoc, że jest wart polecenia. Jeżeli będę potrzebowała prawnika to na pewno się odezwę :)

Majka5 
Forumowicz

Wysłany: Czw 08 Lis, 2018   

Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli nie jesteś z Zabrza i nie możesz tutaj przyjechać na sprawę w sądzie to mogłabyś skorzystać z zastępstwa procesowego, które jest teraz bardzo popularne wśród adwokatów i prawników. https://zastepstwoprocesowe.pl/. Zostawię Ci linka, jeśli jesteś zainteresowana przejrzyj bazę, którą dysponują.

Odpowiedz do tematu