Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Jaką restaurację w Zabrzu polecacie?
Autor Wiadomość
Sabina11 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 28 Lis, 2012   Jaką restaurację w Zabrzu polecacie?

Tak jak w temacie, jaka restauracja w Zabrzu ma dobre jedzenie, klimat i ogólnie jaką restauracje polecacie. Bardzo zależy mi na waszej opinii, ponieważ za niedługo muszę zorganizować spotkanie z dawno niewidzianymi znajomymi.

BTN 
Zabrzanin

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Czw 29 Lis, 2012   

Czy to restauracja to nie jestem pewien ale polecam Bistro Weranda na rogu ul. Niedziałkowskiego i Jagiellońskiej.

Gosiagro 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 03 Gru, 2012   Polecam Restauracje Pod Wawryznem

Na spotkanie ze znajomymi polecam restauracje Pod Wawrzynem. Serwują tam dobre jedzenie i atmosfera też jest fajna. Polecam desery :) Ogólnie rzecz biorąc polecam:)

woseba 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Sob 08 Gru, 2012   

Polecam Impresje w parku hutniczym . Klimat niepowtarzalny ( po dawnej łazni ) a i jedzonko super .

LadyO 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Od lat korzystam z usług restauracji "U Greka". Jeszcze się nie zawiodłam.

mac90 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Sob 20 Kwi, 2013   

BTN napisał/a:
Czy to restauracja to nie jestem pewien ale polecam Bistro Weranda na rogu ul. Niedziałkowskiego i Jagiellońskiej.

Ja również;-) Przyjemna obsługa, dobre jedzenie i świetne piwo czekoladowe:-)

Zuza1212 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 26 Kwi, 2013   Re: Polecam Restauracje Pod Wawryznem

Gosiagro napisał/a:
Na spotkanie ze znajomymi polecam restauracje Pod Wawrzynem. Serwują tam dobre jedzenie i atmosfera też jest fajna. Polecam desery :) Ogólnie rzecz biorąc polecam:)

Zgodzę się z Gosiągro, byłam już kilka razy pod Wawrzynem i zarówno jedzenie jak i klimat są bardzo fajne. Pyszne krewetki:):). Tak więc na spotkanie z znajomymi to bardzo fajne miejsce i godne polecenia. Polecam także Impresję.

katarzynnaa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Skłodowskiej

Wysłany: Nie 30 Mar, 2014   

Ja też miałam okazję nie raz siedzieć i zjeść coś dobrego w Impresji. Klimat stareł łazni jest wyjątkowy, bardzo podoba mi się wystrój i ciepła atmosfera wnętrz.

Polecam wszystkim.

panjacek1985 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Śro 29 Lip, 2015   

No właśnie, jaką polecacie na mały wypad w weekend

talena 
Forumowicz

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2015   

Ja polecam wybrać się do Dominium na Placu Teatralnym ( znajduje się w centrum handlowym Platan). W ostatnim czasie często tam wychodzimy ze znajomymi bo pizza jest autentycznie bardzo smaczna ( powiedziałabym, że najsmaczniejsza pizza w całym Zabrzu a przetestowaliśmy naprawdę wiele lokali jak do tej pory). Pyszne ciasto oraz składniki.
Często również zamawiamy u nich pizze na domowe imprezy. Warto bo mają tam promocję na pizze w dostawie.Druga pizza kosztuje niecałe 5 zł. No i warto jest mieć przy sobie legitymację studencką bo dodają tam litr napoju za 2 zł jak się ją pokaże.

rencistka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2015   

Otwarto nową restaurację Zajadalnia w Galerii Zabrze. Byłam w niedziele na obiedzie firmowym: kluski, rolada, modra kapusta, kompot. Całość 15,- zł tanio, obficie i bardzo dobre Gorąco polecam

darekkrawczyk 
Forumowicz

Wysłany: Czw 22 Paź, 2015   

No to ja polecam restauracje/pizzerie Venezia - z 3-go maja. Niedaleko targu i Mosiru.
Świetny klimat w środku, bardzo dobre jedzenie - jeżeli ktoś chce spróbować prawdziwego włoskiego jedzenia to zdecydowanie polecam. Pizze mają świetne, zawsze dużo składników i dobrze spieczone ciasto. Nie zawiodłem się jeszcze na tej restauracji :)
Polecam przejrzeć menu na ich stronie: www.venezia.net.pl

PolkaOlka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Czw 14 Lip, 2016   

Ja długo szukałam dobrej restauracji z kuchnią śląską, bo właśnie jak przyjeżdżała do mnie rodzina z północy Polski to przede wszystkim zależalo im, żeby posmakować takiego jedzenia :) Ostatecznie dobra restauracja, która serwuje prawdziwe śląskie dania znalazła się po sąsiedzku w Gliwicach http://www.restauracjaportowa.pl/ Także Gliwice i okolice zdecydowanie do wypróbowania ;)

ajowy 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 15 Lip, 2016   

polecam ta na krakowskiej :) ma pyszne jedzenie :P

xwim 
Forumowicz

Wysłany: Nie 24 Lip, 2016   Dobra restauracja

rencistka napisał/a:
Otwarto nową restaurację Zajadalnia w Galerii Zabrze. Byłam w niedziele na obiedzie firmowym: kluski, rolada, modra kapusta, kompot. Całość 15,- zł tanio, obficie i bardzo dobre Gorąco polecam

Trzeba spróbować. W domu nie chce się robić takich tradycyjnych rzeczy. No chyba, że na przyjazd gości.
Ostatnio zmieniony przez xwim Nie 24 Lip, 2016, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu