Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

POSZUKUJĘ FAJNEGO MIEJSCA NA PRZYJĘCIE WESELNE!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
Żabanecia
Gość

Wysłany: Wto 16 Sie, 2005   POSZUKUJĘ FAJNEGO MIEJSCA NA PRZYJĘCIE WESELNE!!!!!!!!!!!!!!

POSZUKUJĘ FAJNEGO MIEJSCA NA PRZYJĘCIE WESELNE!!!!!!!!!!!
BARDZO PROSZĘ JAKIES KOMENTARZE NA TEN TEMAT, MOZE TO BYĆ SALA, RESTAURACJA NIEDROGA ALE BARDZO FAJNA RZYTULNA ,GDZIE MOŻNA ZORGANIZOWAĆ PRZYJECIE WESELNE ! ZABRZE I OKOLICE ZABRZA!!!!!!!!!!!!!11

aniaa
Gość

Wysłany: Śro 17 Sie, 2005   

cześć!! ja miałam wesele w "chacie rzepichy"...to było takie niewielkie przyjęcie na 30 osób - ale mysle że zmieściłoby sie więcej...jedzonko było super, wyszło to całkiem sensownie cenowo - a miejsce wybralismy ze względu na specyficzną atmosfere - bardzo kameralną...ogólnie mam bardzo miłe wspomnienia:))goście też...

avipro
[Usunięty]

Wysłany: Śro 24 Sie, 2005   

"Kasztany"-tylko i wyłącznie ...

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum
Pomogła: 3 razy

Faktycznie, Pod Kasztanami..miałam tam ...studniówke ;)

A co do Chaty Rzepichy...byłam tam raz, w ogródku na dworze i takich tłustych szczurów nie widziałam nigdzie indziej. Osoby z co wrażliwszymi żołądkami po prostu opuszczały miejsce, bo szczurzyska całymi rodzinami biegały w odległosci nie wiekszej niż 10 m od stolików...jeden kamikadze zaryzykował nawet przejscie metr obok nóg koleżanki....

Jedna z moich kumpel tam pracuje...mówi że obsługa wie o tych szczurach no ale cóz zrobić, tego wytępić sie nie da, bo są tego chmary całe - ze względu na sąsiadujacy z lokalem zakład przetworstwa miesnego. P.S. Mam nadzieje ze nie pomylilam nazw lokali ;) bo mi sie ten myli z innym - ten ze szczurami jest przy Szczęść Boże mniej wiecej, dobrze mowie?

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica
Pomogła: 2 razy

no to pieknie :D mnie czeka za kilka miesiecy "Pod kasztanami" studniowka :) :)

aniaa
Gość

Wysłany: Czw 25 Sie, 2005   

hmmm...ja żadnych szczurów nie widziałam, i goscie też nie...moze cos sie zmieniło prez te dwa lata...a jeżeli chodzi o kasztany - to znajomy tez miał tam impreze i ogólnie zadowolony to nie był...i jedzonko podobno tez nie to...stwierdził że knajpa mocno przereklamowana...

dratewka 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 25 Sie, 2005   

oj, bo wiadomo ze to indywidualna sprawa :arrow: jednemu sie podoba w "Pod kasztanami" , drugi bedzie sobie chwalil "Rive" w Rokitnicy a jeszcze inny nie pojdzie ani tu, ani tu :D dlatego ktos moze Ci tu cos polecic a niekoniecznie bedziesz potem zadowlona, bo masz inne odczucia, wymagania, inny gust i tyle :wink: impreza w knajpie to zawsze ryzyko :D zrob sobie na ogrodkach dzialkowych ze swojskim, wiejskim jedzeniem, znajomymi kelnerami i bedzie GIT :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

Riva ;) byłam, zwiedziłam i niespecjalnie szybko chce wracać ;)

avipro
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Sie, 2005   

Jeśli chodzi o kulturę i jakość to Kasztany nie mają w Zabrzu konkurencji.Nie ma u nas lepszej restauracji.Byłam tam ostatnio na dwóch Sylwestrach i miałam tam ślub.

Jaka Riva,jakie ogródki???W takim miejscu ślub???Pamiętny na całe życie...
To dobre na piwko i tyle a nie na tak na ślub.To za ważne wydarzenie w życiu by je spędzić w jakimś zapyziałym miejscu.

dratewka 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Sob 27 Sie, 2005   

nikomu nie kaze tam spedzac takiej uroczystosci!! po prostu chcialam zaznaczyc, ze nie wszystkim musi sie podobac to samo miejsce :D
dlatego mysle ze warto samemu pochodzic i "wybadac" sytuacje przed weselem :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Nie 28 Sie, 2005   

Avipro, nie każdego stać na "kasztany" niektórych tylko na Rive, poza tym jak sie ludzie kochaja to nieważne gdzie bedzie ślub, i tak bedzie dla nich najpiekniejszym wydarzeniem (chyba, bo osobiście jestem przeciwna weselom i sama na pewno nie urządze wesela)

dratewka 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Nie 28 Sie, 2005   

z tego co widze to przyjecia weselne coraz mniej liczne, krotsze, bez poprawin....bo wszystko kosztuje! ostatnio ktos bawil sie w Plawniowicach, od razu z noclegiem dla gosci i tez bylo ponoc fajnie :)
mam nadzieje ze kazdy cos dla siebie znajdzie :wink:

olek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Czw 29 Lis, 2007   czekoladowa fontanna

A ja poszukuję, gdzie w Zabrzu można wynająć coś takiego jak czekoladowa fontanna. Przydałaby się na moim weselu :) Chcemy żeby nasi goście byli zachwyceni, a takie fontanny czekoladowe na pewno zapierają dech w piersiach. Tu jest kilka zdjęć: http://www.fontannycarmen.pl/galeria.html

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 29 Lis, 2007   

Odkurzamy temat...lokalu.
Co proponujecie? ;)
Silvia, Diament, Pod Kasztanami-to raczej fabryka cateringu...chyba odpada.
Co jest godnego polecenia w okolicy? Valdi+, Rajcula...hmmm!
Niby jest troszkę tego typu lokali-ale nie raz "można się przejechać"-a po co. Więc zapraszam do dyskusji... ;)
PS....A jutro wieczorem idę na imprezkę do Hemigway-a do Gliwic. ;)
Pozdrawiam

Everlast 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 29 Lis, 2007   

Na Wyciska powstała KLASYKA, nie wiem jak tam jest, ale z zewnątrz wypada świetnie

Odpowiedz do tematu