Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Szukam dobrych szkoleń dla pracowników
Autor Wiadomość
arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   Szukam dobrych szkoleń dla pracowników

Chodzi mi tutaj o szkolenia biurowe. Office, excel.Czy ktoś moze mi polecić dobrą firę szkoleniową z okolicy?

jj81 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pon 14 Gru, 2015   

Czy zastanawiałeś się może nad tym aby zainwestować w szkolenia na drodze internetowej? Takie szkolenia online są o wiele tańsze oraz wygodniejsze od pracowników.Ty bedziesz zadowolony bo będzie Cię to mniej kosztowało oraz nie będziesz musiął wynajmować sali szkoleniowej. Pracownicy na pewno będą zadowoleni bo beda mogli przejść szkolenie wygodnie w fotelu oraz nic nie będzie ich rozpraszało.
Zerknij sobie na stronę:
http://gromar.eu/oferta/szkolenia-elearningowe/
Aktualnie firma ma bardzo dużą ofertę szkoleń eleraningowych. Kilka razy już korzystaliśmy z ich oferty w tym zakresie.

kabez 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 24 Sty, 2016   

Mam teraz podobny problem, nasza firma też ma wysyłać pracowników na szkolenia, w naszym wypadku chodzi o sprzedaż i negocjacje, z ciekawości przeglądałem trochę ofert internetowych i jednak opinie są zgodne, że jeżeli ktoś na poważnie myśli o podniesieniu kwalifikacji swoich pracowników i chce żeby rzeczywiście zaangażowali się oni w szkolenie i coś z niego wynieśli to powinny one mieć jednak formę klasycznych wykładów+ćwiczeń, a nie internetowych slajdów i testu, bo te drugie są znacznie mniej efektywne. Znalazłem parę szkoleń, które mnie interesują na http://www.academyofbusiness.pl/pl/ może tez coś dla siebie znajdziesz, z tym, że w naszym wypadku wiąże się to ze szkoleniem wyjazdowym, więc teraz zastanawiam się nad organizacją wyjazdu. Pozdrawiam.

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 20 Mar, 2018   

My w firmie korzystamy zazwyczaj z usług tej samej firmy, bo po prostu wiemy już, że ich szkolenia są naprawdę ciekawe. A to najważniejsze, żeby nam pracownicy nie usnęli :lol: Na początku oczywiście odbyło się szkolenie z programów biurowych, a teraz celujemy już w bardziej specjalistyczne szkolenia, takie jak to- https://itlecture.pl/szkolenie-angular4 . Właśnie je zamówiłam, więc mam nadzieję, że pracownicy będą z niego zadowoleni tak jak z poprzednich :)

Odpowiedz do tematu