Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Ostrzeżenie !!!!!!
Autor Wiadomość
SJ 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   Ostrzeżenie !!!!!!

Od pewnego czasu w okolicach Mc Donalda i popularnej "Belki" dwóch brudasów rodem z Rumuni pod grożbą pobicia naciąga młodzież na kasę i telefony komórkowe.Należy zrobić wszystko aby ukrucić gostkom ich złodziejskie osiągnięcia.

gruby_zabrze 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

To jest rzecz normalna w tym biednym mieście jakim jest Zabrze. Jak ówczesny prezydent miasta Zabrze pan Urbańczyk sobie sprowadził ten syf to i mógł sobie zabrać go z końcem swojej kadencji. Ja mieszkam od 23lat w okolicach ul. Sądowej, Wallek-Wallewskiego i sławetnej ulicy Buchenwalczyków . Takie występy jak opisałeś to jest rzecz normalna: daj zadzwonić, masz telefon, masz pożyczyć 5zł, masz fajke. Z tego co zauważyłem zaczepiają młodzież, ludzi podpitych a także w średnim wieku. Służby prewencji z Katowic nawet nosa nie wstawiają w patrole w tych ulic bo po co ?? lepiej szukać jakiegoś menelka wogóle nie groznego który sobie pije w krzakach i dać mu mandat, ew wlepić mandat za przejście w miejscu nie dozwolonym przez jezdnie niż zając się patrolem tych ulic. Zresztą buhaha jak mają coś zrobić jak prawie cała narodowość romska zamieszkująca ul. Buchenwalczyków ma na nazwisko Mirga...
Pozdrawiam. A co należy zrobić to robiono pare lat temu jak jeszcze było troche ogolonych głów ''skinhead's'' i robili im regularnie wjazdy to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą !
Tyle z mojej strony.

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   

gruby_zabrze napisał/a:
To jest rzecz normalna w tym biednym mieście jakim jest Zabrze.
i nie tylko Zabrze 8)
gruby_zabrze napisał/a:
A co należy zrobić to robiono pare lat temu jak jeszcze było troche ogolonych głów ''skinhead's'' i robili im regularnie wjazdy to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą
tu przychylę głowę, na mojej niegdyś dzielnicy ci owi "ludzie" zniknęli w mgnieniu oka :lol: służby trzymali ręce w kieszeniach, a dzięki chłopakom zrobił się duuuuży spokój

Everlast 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 21 Lip, 2010   

gruby_zabrze napisał/a:
''skinhead's'' i robili im regularnie wjazdy to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą !

stare dobre czasy :D

lamor 
Obywatel Zabrza

Everlast napisał/a:
gruby_zabrze napisał/a:
''skinhead's'' i robili im regularnie wjazdy to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą !

stare dobre czasy :D

I kto to mówi ;-)

Kox 
Obywatel Zabrza

taaa jeszcze jak Nemo zacznie chwalić te czasy to w zwątpie :lol:

Nemo 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
taaa jeszcze jak Nemo zacznie chwalić te czasy to w zwątpie :lol:
niedoczekanie :lol:

[ Dodano: Sro 21 Lip, 2010 ]
SJ napisał/a:
ukrucić
dobre :roll:

Everlast 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

lamor - każdy był młody i przechodził różne subkultury :)

lamor 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Everlast napisał/a:
lamor - każdy był młody i przechodził różne subkultury :)

Jasne, ja bylem na przykład tzw. popersem

Kis polski 
Starszy forumianin

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   Re: Ostrzeżenie !!!!!!

SJ napisał/a:
Od pewnego czasu w okolicach Mc Donalda i popularnej "Belki" dwóch brudasów rodem z Rumuni pod grożbą pobicia naciąga młodzież na kasę i telefony komórkowe.Należy zrobić wszystko aby ukrucić gostkom ich złodziejskie osiągnięcia.

Mimo wszystko użyłbym pojęcia "osoby narodowości romskiej"; Rumuni to bardzo fajny naród ;>

Co do owych wyrostków - sytuacja powtarza się od jakiegoś roku - najbardziej w letnie weekendy. Jeśli to ci sami, to bardzo lubią okolice Biedronki na ul. Szczęść Boże-placu Warszawskiego i Krakowskiego. Zachowanie też by się zgadzało...

Kiedyś zadzwoniłem na Straż Miejską w tej sprawie. Pojawili się nawet szybko, mignęli jednak tylko w tle w swojej limuzynie. Akurat gdy już nie było powodu... No, chyba że to był przypadek.

Born_stubborN 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Sob 24 Lip, 2010   

http://www.sfora.pl/Polac...wa-wojna-a22507

Widać nie tylko Zabrzanie poszukują wyjścia z sytuacji.

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Ja tam swoje zdanie już na ten temat kiedyś wyraziłem na forum, większości się ono nie spodobało ale cóż, tak w skrócie to oni są u nas gośćmi i powinni się jakoś zachowywać a zachowują się znacznie gorzej od wielu polaków bo czują się jak u siebie, a u siebie nie są więc niech się nie dziwią że nikt ich tu nie chce.

stAn 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Kraju

wilcz3k napisał/a:
Ja tam swoje zdanie już na ten temat kiedyś wyraziłem na forum, większości się ono nie spodobało ale cóż, tak w skrócie to oni są u nas gośćmi i powinni się jakoś zachowywać a zachowują się znacznie gorzej od wielu polaków bo czują się jak u siebie, a u siebie nie są więc niech się nie dziwią że nikt ich tu nie chce.

wiekszość z nich urodziła się w Polsce.

biorąc pod uwagę, że Zabrze nie było polskie przez jakieś 700 lat ty tez nie bardzo jesteś u siebie :P

veswanniek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Rymera

Wysłany: Pią 30 Lip, 2010   

Kod:
''skinhead's'' i robili im regularnie wjazdy to siedzieli cicho jak mysz pod miotłą

A gdzieś owi skinhead's się podziali :)

Born_stubborN 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pią 30 Lip, 2010   

Zapuścili włosy i rodziny.

Odpowiedz do tematu