Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Szukam dobrego dentysty...
Autor Wiadomość
nisqa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   Szukam dobrego dentysty...

Witam, szukam dobrego dentysty na terenie miasta Zabrze. Ponieważ mam niemiłe doświadczenia z lekarzami o tej specjalizacji dlatego zanim do jakiegoś się wybiorę szukam opinii na jego temat.
W związku z tym mam pytanie odnośnie dentysty Pawła Cybulskiego: czy leczył się ktoś u Niego? Jeśli tak to czy warto się wybrać do niego?

BTN 
Zabrzanin

Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Ja polecam dr Studzińskiego, który przyjmuje w przychodni naprzeciwko POWEN (obok skrzyżowania Wolności z Brysza.
32 23702259/503374878

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica
Pomogła: 2 razy

Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

nisqa, moja serdeczna koleżanka z lat szkolnych jest dentystką, ale przyjmuje prywatnie w Tarnowskich Górach - polecić mogę bo jest rewelacyjna - pacjenci chrapią na fotelu i budzą się ze zdrowymi ząbkami :-)
ale prywatnie pracują ... zatem musisz być gotowa na kasę

Szokista 
Forumowicz

Wysłany: Pią 25 Kwi, 2014   

dratewka napisał/a:
nisqa, moja serdeczna koleżanka z lat szkolnych jest dentystką, ale przyjmuje prywatnie w Tarnowskich Górach - polecić mogę bo jest rewelacyjna - pacjenci chrapią na fotelu i budzą się ze zdrowymi ząbkami :-)
ale prywatnie pracują ... zatem musisz być gotowa na kasę

A jak się nazywa? Bo ja znam w Tarnowskich Górach Panią Katarzynę Łęcką - niesamowicie zajmuje się zębami. Czarodziejka, wszystkim ją polecam.

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lip, 2009   

A nie było już takiego tematu :?:

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

Merii napisał/a:

Fakt, tylko że wcześniej któraś z pań szukała ginekologa, ale pomijając nieistotne różnice to i to lekarz i to. :hahaha:

dratewka 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pią 10 Lip, 2009   

był już wątek o dentyście, ale ja nie umiem tego przełożyć do innego tematu... moderatorzy (lub Admin) pewnie to zrobią :-)

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Lip, 2009   

wolff napisał/a:
Merii napisał/a:

Fakt, tylko że wcześniej któraś z pań szukała ginekologa, ale pomijając nieistotne różnice to i to lekarz i to. :hahaha:

Wolff sory, ale inteligencją teraz nie zabłysłeś :lol: jak piszę o dentyście to o dentyście, problem z czytaniem, czy ze zrozumieniem :?: No chyba, że jakimś dowcipem chciałeś zabłysnąc :P Chyba, że z problemami uzębienia chodzisz do ginekologa :loll:

dratewka 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Sob 11 Lip, 2009   

Merii, czasem to niewielka różnica czy ginekolog czy dentysta:P wszystko zależy od tego jak ustawiony jest fotel 8)

był temat już o dentyście i o ginekologu, może warto ogólny wątek założyć pt. zdrowie i tam będzie taki misz-masz

fileex 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Nie 12 Lip, 2009   

polecam PRO-DENT na Wolności 182 i stomatolog M. Terteke

matyldi 
Forumowicz

Wysłany: Pią 20 Lis, 2015   

Cześć nisqa. Ja też długi czas cierpiałam na „niemiłe doświadczenia” z dentystami – trauma z dzieciństwa. Dlatego teraz chodzę tylko do sprawdzonych dentystów, z polecenia zdecydowałam się na przychodnię Arnika. Na szczęście moje ostatnie wizyty ograniczają się tylko do przeglądów bo zęby się spisują :)

dnowaczek878 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   

Witaj, dobrze rozumiem Twoją sytuację. Ja mam swojego dentystę http://sujka.com.pl/ z polecenia :D Jest po prostu najlepszy!

celina77 
Forumowicz +

Wysłany: Pią 28 Paź, 2016   

Ja miałam okazję ostatnio wybielać zęby u stomatologa Dentica Bieleccy :) Byłam bardzo zadowolona, efekt był widoczny, a dodatkowo sam zabieg przebiegał w miłej atmosferze :) Mają gabinet w Raciborzu, więc nie jest to daleko Zabrza :)

Renia26 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Śro 02 Lis, 2016   

Dobrego dentystę to nieraz ze świeca trzeba szukać. To samo z ortodontami. Jak na lekarstwo. Ja długo szukałam gabinetu, który spełni moje oczekiwania. W końcu trafiłam do Centrum Estetyki Medycznej http://cemkierach.pl/ofer...gia/ortodoncja/ w Tychach. Zdecydowałam się u nich założyć aparat. Czeka mnie teraz przynajmniej kilkanaście wizyt ale do takiego stomatologa to miło wracać! Ekipa super, wszyscy bardzo mili i serdeczni, wszystko wytłumaczą i naprawdę nie ma strachu :) To chyba jedyny gabinet stomatologiczny, z którego wyszłam z uśmiechem.

jjusti18 
Forumowicz +

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2017   

ja ostatnio miałam okazję być w super Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach. Gdzie nie tylko panuje miła atmosfera, ale również pracują tam naprawdę świetni fachowcy- czego sama się przekonałam na własnej skórze. Zabiegi są bezbolesne i skuteczne, według mnie są najlepsi. Dla zainteresowanych pozostawiam namiary: www.platinumdent.pl nr tel firmy: 535 111 000

Odpowiedz do tematu