Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Gdzie łóżka na wymiar?
Autor Wiadomość
wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   Gdzie łóżka na wymiar?

Nie orientujecie się może gdzie w pobliżu Zabrza zrobią mi łóżko na wymiar i materac? Tylko nie odsyłajcie mnie do sklepów meblowych bo tam robią ale kuchnie, szafy itp. a gdzie mi mogą łóżko zrobić z materacem bo potrzebuje takie trochę niewymiarowe :)

luk 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009   

http://www.multiform24.pl/ :D

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009   

luk, czytaj uważnie :P
wilcz3k napisał/a:
Tylko nie odsyłajcie mnie do sklepów meblowych bo tam robią ale kuchnie, szafy itp. a gdzie mi mogą łóżko zrobić z materacem
no i ty podałeś link do mebli na wymiar a o łóżkach niet :lol:

luk 
Obywatel Zabrza

Merii, ale tak sie sklada, ze juz kilkakrotnie rozmawiałem z tym wlascicielem i myślę, ze wilcz3k znajdzie to co potrzbuje :D

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

LUk tam robia łóżka bo pisałem ale...
1. "w tej chwili nie przyjmujemy nowych zleceń z powodu braku wolnych mocy
przerobowych, do odwołania."
a po 2 to robią same łózka, po co mi łóżko 220x140 jak nie zrobia mi materaca do tego...

Dzwoniłem dzisiaj po sklepach meblowych i w żadnych ikea, BRW, agata itp nic nie ma... Do Bodzio musze zajrzeć bo mówili że "coś" mają na 215cm.

stAn 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Kraju

Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

w hotelu ambasador na 3go maja jak go otwierali to chwalili się, że mają długie łóżka bo nocują sportowców co na zawody do mosiru przyjeżdżają. wiec może zapytasz u nich gdzie kupili.

lamor 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2009   

Ja mam wzrostu 2 m. Gdy kupowałem rozkładana sofe (kilka lat temu to było) w sklepie meblowym w dawnym hufcu, to poprosiłem o to aby łóżko było dłuższe aniżeli standardowe. Przy mnie skontaktowali sie z producentem i dostałem potem "spanko" zrobione na długość 220cm.

Ola 
Starszy forumianin

W Dobrodzieniu mają taki dom handlowy-meblowy, gdzie "wystawiają" się prywatni stolarze, czy małe firmy robiące meble na zamówienie. Jest wiele stoisk i jak nie jeden to drugi na zamówienie zrobią wszystko.

Tom 
Obywatel Zabrza

Łóżko to pewnie zrobią na zamówienie wszędzie albo w większości sklepów czy zakładów, gorzej będzie znaleźć materac na zamówienie..

Kox 
Obywatel Zabrza

wilcz3k nie wiem czy szukasz jakiegoś wymyślnego łóżka bo jeśli nie to podjedz na Targowisko na Wirek,w środe wieczorem wystawiaja sie stolarze właśnie z meblami,wersalkami itp. Moi rodzice zamawiali tam kuchnie na wymiar,wyszło dużo taniej a wykonastwo na bdb poziomie.

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Nie szukam żadnego wymyślnego łóżka, poprostu zwykłe łóżko do sypialni tylko że wymiary maja być około 220 x 140cm. Jak juz ktos robi łóżko na wymiar to znowu nie robi materacy i tu jest problem, w jednym sklepie meblowym też mi powiedzieli aby na giełde pojechać ale także mi powiedzieli że tam tylko łóżko mi zrobią no ale po cholere mi łóżko 220cm długości jak nigdzie nie mogę dostać takiego materaca... Lamor nie wiem niestety o którym sklepie mówisz :( W tym tygodniu mam nadzieje że skończe malowanie itp to w poniedziałek już chciałbym kupić lub zamówić łóżko. Byłem dzisiaj w Bodzio i były dwa jedno mianowicie jedno 220 x 160 i jedno 206x160 ale nie moge miec 160cm bo nie wejde do łóżka inaczej ;) Musze mieć przejście bo w najmniejszym pokoju robie sobie sypialnie i tam jest opcja tylko łóżko, przejście koło łóżka i szafeczka z TV :)

luk 
Obywatel Zabrza

takie dłuugie łóżko :D

wzrost po Tacie? :D

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

luk napisał/a:
takie dłuugie łóżko :D

wzrost po Tacie? :D

Nie, po jamniku. :evil:

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2009   

Szczerze to się dziwię, że łóżek o takich wymiarach nie ma. Niedawno jak z Jobe szukaliśmy łóżka dla siebie to nie było problemu, no tylko nie sypialniane, ale rogówki, tak właśnie znajdowały się do 220 na salonach i 165 szerokości, spróbuj jeszcze w bodzio na DTŚ w strone Katowic po lewej stronie, rozglądałam się tam dla mamy za sypialniany i mieli tam takie duże, ale chyba tylko jeden rodzaj :( więc za dużego wyboru nie było
Ostatnio zmieniony przez Merii Pią 24 Kwi, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica
Pomogła: 2 razy

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

wilcz3k, do sypialni TV? 8) ale jak już musisz mieć tam telewizor to sobie go powieś i będziesz miał miejsca więcej ... na szersze łóżko;)

Odpowiedz do tematu