Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Czego Wam brakuje w mieście ?
Autor Wiadomość
luk 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pon 20 Paź, 2008   

ostatnio w pracy przyszły do mnie dwie dziewczyny i mowią, że są z Krakowa a pociąg mają o godz. 1 w nocy.( Byla godz. ok 21.) I do mnie z takimi pytaniem:CO w tym mieścia można robić do czasu odjazdu pociągu?

Hmm pytanie dosyć trudne, także mi w mieście brakuje odpowiedzi na pytanie od dziewczyn z Krakowa :wink:

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Ja bym je zabrał na chate jak fajne jakies ;)

A tak na poważnie to bym je na piwo ewentualnie cole zaprosił ;-)

If 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: os.Janek

dobra pytanie tylko gdzie?? porównaj zabrze a kraków .. jakie tam sa knajpy a jakie u nas .. zadały badzo trudne ale istotne pytanie ..

Tom 
Obywatel Zabrza

Mogłeś luk im zaproponować piwo do tego czasu ;P Daleko nie miały skoro u ciebie w robocie były :)

Killatha 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Wto 21 Paź, 2008   

Ta, a co powiesz o tych co mają słuchawki a i tak ogłuszają resztę ludzkości? Albo o kretynach popisujących się "sprzętem" w samochodzie - jedzie taki, okna otwarte, a "muza" tak głośna że mu tyłem trzepie?
Ja raczej mam zdrowe uszy i chciałabym żeby tak zostało. Z moim sąsiadem dosyć długo wojowałam o hałas, który dla niego jest muzyką. I jakoś dziecię nie potrafi zrozumieć, że po pierwsze inni maja odmienny gust, a po drugie nawet najpiękniejsza muzyka puszczana w nieodpowiedniej chwili i ze zbyt dużym natężeniem przeszkadza. Ale zostawmy relacje sąsiedzkie bo to temat innego wątku.
Głośne dźwięki przeszkadzają, tak jak przeszkadzają śmieci, pety, i łupiny słonecznika (na przystanku i w autobusie czy tramwaju). I nie sądzę żeby młodzież była aż tak słaba fizycznie, że biedactwo do kosza na śmieci tego nie doniesie. Winne niestety jest wychowanie albo raczej kompletny jego brak. I kolejne niestety - z małego chama wyrośnie duże chamidło.

If 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: os.Janek

co do tych z słuchawkami to mneito nie rusza .. jego słuch :) z resztą tez czasami lubie sobie głosniej posłuchac muzyki .. a ze w aucie nie mam za dobrego sprzetu .. rodzaj muzyyki rzecz gustu ..

w blokach niestety tzreba współżyć z innymi mieszkancami (bez skojarzeń), pode mna mieszka pan powyżej 60 roku życia (wiek ciezko stwiedzic bo cholernie staro wyglada) i u niego od samego rana radio piekary leci .. a ze pan czesto jest pijany to puszcza głośno żeby lepiej słyszeć .. w ramach odezwy puszczam mu swoją muzykę .. głośnik basowy mam na kolcach .. ciekawe czy jak mu sufit popęka to się zoriętuje dlaczego :twisted:

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Killatha napisał/a:
Albo o kretynach popisujących się "sprzętem" w samochodzie - jedzie taki, okna otwarte, a "muza" tak głośna że mu tyłem trzepie?

Ja bardzo często jeżdżę autem z muzą na full, teraz mam zamiar akurat sobie tube i wzmacniacz kupić bo basik słaby a lubie sobie posłuchać hardstyle ;) Kiedyś mieszkałem w domku to nie było problemu z muzą, teraz mieszkam w bloku i jest problem, samochód to jedyne miejsce gdzie mogę sobie puścić muzyke na full i nikomu to nie przeszkadza, a jak przeszkadza to jest chwila i jade dalej i już mnie nie ma, wcale mi nie chodzi o szpan bo nie otwieram wszystkich szyb specjalnie, zresztą sprzęt mam słaby wiec nie ma sie czym nawet chwalić...

luk 
Obywatel Zabrza

Cytat:
Mogłeś luk im zaproponować piwo do tego czasu ;P Daleko nie miały skoro u ciebie w robocie były

Tak własnie to wygladało, Kawiarnia wygrała :pimp:

Cytat:
Ja bym je zabrał na chate jak fajne jakies

A tak na poważnie to bym je na piwo ewentualnie cole zaprosi

wilcz3k, w pracy byłem to nie bardzo :roll:

Xenomorph
[Usunięty]

Uwielbiam maluchy z tubami basowymi, jak takiego widzę, to zawsze czekam z nadzieją, że się to auto zaraz rozsypie :D

A na muzykę z komórek być może w przyszłości będzie sposób. Gdzieś czytałem, że w kinach itp. mają być montowane urządzenia nadające sygnał do telefonów, że mają się automatycznie wyciszyć. Oczywiście producenci komórek musieli by wyposażyć nowe modele w taką funkcję. Wtedy może ktoś wpadłby na genialny pomysł montowania takich urządzeń w autobusach.

daghda 
Zabrzanin +

Xenomorph napisał/a:
Uwielbiam maluchy z tubami basowymi, jak takiego widzę, to zawsze czekam z nadzieją, że się to auto zaraz rozsypie :D

...albo spektakularnie eksploduje 8)

Cytat:
A na muzykę z komórek być może w przyszłości będzie sposób. Gdzieś czytałem, że w kinach itp. mają być montowane urządzenia nadające sygnał do telefonów, że mają się automatycznie wyciszyć. Oczywiście producenci komórek musieli by wyposażyć nowe modele w taką funkcję. Wtedy może ktoś wpadłby na genialny pomysł montowania takich urządzeń w autobusach.

Fajny bajer, ale do czasu ;-) W autobusach wisi regulamin, w ktrym stoi jak byk, ze zakazuje sie zaklocania porzadku w pojezdzie, itepe, itede... Ale coz, skoro nie regulamin, to batem :roll:

Wracajac do tematu - w miescie brakuje chyba knajp w poblizu centrum. Centrum miasta powinno tetnic zyciem do conajmniej 23. A tak? Co jestem w Zabrzu i ide wieczorem po miescie - pustoooo...

luk 
Obywatel Zabrza

Artystyczna w DMiTcie masz do 22 :P czasami dłuzej :kicking:

daghda 
Zabrzanin +

C-E-N-T-R-U-M - jakas knajpa w centrum, w zasiegu 500m od dworca?

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

daghda napisał/a:
C-E-N-T-R-U-M - jakas knajpa w centrum, w zasiegu 500m od dworca?

Manager na Pl. Warszawskim - do 23:00 lub do ostatniego gościa w wekendy.
Podobnie kiedys bylo (nie wiem jak teraz) U Rzepichy na Szczęść Boże.

daghda 
Zabrzanin +

Hehe, jak ktos nie jest z Zabrza, to raczej nie bedzie sie szwendac po ciemej Szczesc Boze czy wedrowal na pl. Warszawski. Mnie chodzi raczej o scisle centrum i jego rozruszanie.

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

daghda napisał/a:
Hehe, jak ktos nie jest z Zabrza, to raczej nie bedzie sie szwendac po ciemej Szczesc Boze czy wedrowal na pl. Warszawski. Mnie chodzi raczej o scisle centrum i jego rozruszanie.

No to byś się zdziwił. Zaprosiłem tam kilka osób (do Managera) z poza Śląska między innymi z Poznania, Warszawy, Krakowa, Jastrzębia, Chrzanowa, Wrocławia, Brzegu itp i w tej chwili gdy są w Zabrzu lub przejazdem w pobliżu to idą na kawę/piwo i coś przekąsić właśnie do Managera lub Chaty Rzepichy.

Odpowiedz do tematu