Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Przesunięty przez: rutek
Wto 28 Sie, 2007
Uwaga na wysepke na De Gaullea
Autor Wiadomość
Scr3m 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 29 Sie, 2007   

Czy ruch nie jest większy? hm... wszystkie tiry z DHl'a jadą właśnie Roosevelta, za rogiem również jest szkoła i przedszkole. Nie mówiąc o tym że nie idzie wyjechać z np. mojego podwórka czy Sobieskiego. Poza tym Roosevelta jest węższa i chyba wypadków u nas było więcej, ale głowy nie dam uciąć 8)

Kox 
Obywatel Zabrza

porobiłem dzisiaj fotki,co prawda telefonem ale to i tak postęp bo nie nosze tel z aparatem :P lece na poczte jak wróce to wrzuce :*

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Tu macie rondo... ;) Wg mnie THE BEST! Na drugiej pozycji nasze na Trocera... ;)
Ciekawe jak jest zimą gdy troszkę popada śnieg i zasypie ową biała plamę? ;) Może niektórzy mieli okazję doświadczyć przejazd przez nie...Jak wiadomo-Chorzów Batory! ;) Ciężarowe auta i autobusy ponoć mogą przelecieć po tym placku jak im sie podoba-aczkolwiek czy to jest zgodne z przepisami? Hmmm...Czego to nie wymyślą? Pozdrawiam :)

[ Dodano: Sro 29 Sie, 2007 ]
Kox napisał/a:
lece na poczte

Drugi Małyszito...No nieźle! ;)

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Czw 30 Sie, 2007   

Kox napisał/a:
lece na poczte jak wróce to wrzuce :*

Kurcze ! tyko nie powiedział na którą pocztę, w którym mieście ale po czasie widać że chyba gdzieś na wybrzeżu :-) . A może stoi w kolejce na poczcie głównej z numerkiem i czeka na otwarcie ? :lol:

Kox 
Obywatel Zabrza

nie nie,dzieki za troske juz wróciłem :* ale telefon na którym robiłem fotki został u kolegi na simlocka a zapomniałem z niego karty pamieci wyciagnac,dzisiaj go odbiore i wrzuce,obiecuje ;)

BTN 
Zabrzanin

Widziałem tą wysepkę kilka dni temu i właściwie ona wygląda tam ni z du..y ni z kupy. Jedyny plus taki iż pas jezni od strony chodnika nie jest już zablokowany przez parkujące samochody. Tylko nie do końca jestem przekonany czy pozbycie się stamtąd tych aut było możliwe tylko po wybudowaniu tej wysepki...

Kox 
Obywatel Zabrza

właśnie że samochody nie parkuja tylko przed wysepką za już widziałem że znowu stoją i jest tam niezły slalom bo po wyjezdzie zza wysepki zaraz trzeba pas zmieniac bo stoją samochody,szkoda mi tylko tych ludzi bo ciekawe gdzie teraz auta poustawiają.Mogli tam zatoczki parkingowe srobić przy jednej robocie no ale cóż

lamor 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
Mogli tam zatoczki parkingowe srobić przy jednej robocie no ale cóż

A mogli, mogli.... ale pewnie o tym już mądre głowy zapomniały. Albo zabrakło chęci i pieniążków. :lol:

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Kox napisał/a:
ale telefon na którym robiłem fotki został u kolegi na simlocka a zapomniałem z niego karty pamieci wyciagnac,dzisiaj go odbiore i wrzuce,obiecuje

Czyżby Romek 2... ;) Historia równie zakręcona jak ta o której kolega pisał. ;) Pozdrawiam

Kox 
Obywatel Zabrza

co w tym zakręconego,zrobiłem fotki telefonem który później został u kolegi na zdjęcie simlocka,a że kolega zawalił sprawe fotki beda jutro :P

rutek 
Administrator

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pią 31 Sie, 2007   

zdjęcie zrobione jadąc od strony ul.Matejki:

Nyczu 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Też to tak zrozumiałem i nie musiałem czytać 2 razy

Kox 
Obywatel Zabrza

rutek teraz wymalowane wygląda ok i idiota by to zauważył,ale w zeszłą sobote był niezły meksyk ;)

shardac 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Jezeli chodzi o remont estakady. Rozmawialem w zeszlym tygodniu z Kazimierzem Ladzinskiem, naczelnikiem WYdzialu Inwestycji. Prace trwaja z pwodu neidorobek na gwaracji. Zbieranie sie wody na chodniku na estakadzie jest znane, ale podwyknowca przez 4 lata szukal odpowiedniej technologii, by zrobic dobrze i na dlugo ten chodnik. Dodatkowo wywiercone sa dodatkowe otwory na wode splwyajaca z chodnikow na ulice, aby wpasc do rynien.

Prace na estakadzie maily zakonczyc sie 22, lecz podwykonawca przelduzyl je z kilku powodow. Przede wsyzstkim technologia polega na natryskiwaniu spechjalncyh chemoutwardzalnych srodkow, aby zmienic spad chodnika. Do tgo potrzebna ejst odpowiednia wilgotnosc powietrza. A z ta byly problemy. Druga sprawa, to problemy z wandalami, ktorzy w nocy niszcza te powierzchnie (i sobie buty, hehe). POmimo, ze policja i SM tam rzekomo krazy, Ladzinski narzekal, ze straszne rzeczy sie tam dzieja jednakoz.

Prace maja zakonczyc sie do 3 tygodni.

Scr3m 
Obywatel Zabrza

usunęli z okolic wysepki tabliczkę pod znakiem zarazku zatrzymywania się ;) Pisało że nie dotyczy samochodów osobowych

Odpowiedz do tematu