Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Zabrze, oświetlenie i radar
Autor Wiadomość
Romek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   Zabrze, oświetlenie i radar

Pewnie mnie wyśmiejecie ale gdy występowałem na sośnicy - spiewałem to musiałem często chodzi pod mostami ponieważ mieszkam na maciejowie i gdy wracałem tamtędy a wokół było ciemno wystraszyłem się dziewczyny w miniówie nie ma tam oświetlenia pod mostami a jak by nie było są jakieś zarośla jest tam nie bezpiecznie i chciał bym aby tam powstała chociaz 1 lampa pod każdym mostem aby było bezpiecznie. Idąc ulicą Pataloziego ( czy jak to się tam pisze) na maciejowie koło oczyszczalni i wyczytałem na jazdni RADAR jadąc od ul grunwaldzkeij w stronę oczyszczalni to samo pisze, czyżby pojawił się nareszcie fotoradar?? . Ja dziś szedłem koło oczyszczalni w stronę mojej szkoły i patrze z daleka jakiś słupek stoi na ulicy biało czerwony jak od drogowców :/ ale wcześniej widziałem rozjechanego kota leżał na grzbiecie pysk miał otwarty, oczy mu wyszły jelita z przez tyłek mu wyszły i się roześmiałem, bo pomyślałem że ten słupek stoi zdaleka od tego kota żeby auta go nie przejechały. :hahaha: ale idąc po drugiej strony oczyszczalni bo po stronie oczyszczalni nie ma chodnika doszedłem do mostu i musiałem przejść na drugą stronę bo znowu po mojej stronie nie ma chodnika. Jadący sam. od ul. Grunwaldzkiej rozpędzony zaczoł na mnie trąbić hehe nie moja wina że mi się skończył chodnik padło kilka wulgarnych słów i pojechał gdy wracałem pod mostem znów przeszedłem na drugą stronę bo oczyszczalnia nie ma chodnika. Idąc patrze jest przejechany jeż który wcześniej nie leżał potem mijam słupek i mijam również rozjechanego kota. Albo ktoś jaja sobie robi z tym radarem albo nie wiem co odkąd nie pisało na jezdni RADAR nie zanotowałem tylu rozjechanych zwierząt ludzie pędzą dalej nie robiąc sobie z tego nic. zajmijmy się ta sprawą.
Ostatnio zmieniony przez Romek Wto 21 Sie, 2007, w całości zmieniany 1 raz  

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 21 Sie, 2007   

Ty zajmij się nauką ! ! TRAGEDIA ! ! SMS-a piszesz ? Zauważ że piszesz do LUDZI i trochu szacunku im się należy. Co to ma być za tekst ? Dla mnie wogóle niezrozumiały. To jak piszesz to jest tylko i wyłacznie TWOJE lenistwo a ja osobiście tego nie toleruję.
Chyba zaraz puszczę pawia ! ! :cry:

we_st 
Obywatel Zabrza

A już myślałam, że powoli tracę zdolność czytania ze zrozumieniem :yay:

alfa147 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Romku, brak mi słów :(

Scr3m 
Obywatel Zabrza

Szybka edycja w celu poprawy by się przydała :) zwłaszcza interpunkcji :P
Wiem że ja czasem zawile piszę, ale ty bijesz mnie na łeb, na szyję :yay:

A co do zwierzątek, możesz dla jeży postawić 20cm płotek od pola, co by się na drogę nie pchały ;)

Mariusz 
Obywatel Zabrza

...
i znicz [']

rutek 
Administrator

pal licho interpunkcje !

ja nie wiem o co chodzi ? ? ?

temat w temacie i problem w problemie
do tego jakiś kot, miniówa, . . . . kur.. mać

co to jest

Madziulek
[Usunięty]

rutek napisał/a:
temat w temacie i problem w problemie
do tego jakiś kot, miniówa, . . . . kur.. mać

:suprise: rutek, takiego poirytowania u Ciebie jeszcze nie zauważyłam.
rutek napisał/a:
co to jest

Jak dla mnie wielki bełkot, jedyną rzeczą jaką udało mi się wychwycić z tego tekstu jest coś na temat wycofania napisu RADAR w okolicach oczyszczalni gdyż napis ten przyczynia się do zwiększonej liczby rozjechanych zwierzątek, ponad to prawdopodobnie chodzi również o problem braku oświetlenia i chodników.

P.S. Romek nie będziemy wyśmiewać tego co piszesz jak to będzie ujęte składnie i przede wszystkim zrozumiale 8)

BTN 
Zabrzanin

Romek, jesteś moim idolem. Naprawdę! Prosze o więcej i nie przejmuj sie tymi niepochlebnymi postami powyżej. Romek jest debeściak!

Madziulek
[Usunięty]

btn napisał/a:
nie przejmuj sie tymi niepochlebnymi postami powyżej

Matka Teresa II ;) :lol:
Te posty mają czegość Romka nauczyć, a nie nabawić kompleksów.

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Ale o co chodzi? ;) Oczyszczalnie, miniówki, radary, zwierzyniec...etc.
Błędy błędami...Kto ich nie robi-ja też piszę czasem "3 po 3"... ;) Jednak suma sumarum...o co biega? Zastanawia kolegę ta "tabliczka" (ale słowa nie było przecież o tabliczce/znaku-przecież)-a może jakieś grafitti na asfalcie z napisem "radar"-sam nie wiem! Hmmm...
Taki oto dzień z życia kolegi Romka...Teraz na TOP-ie blogi-może to miało być coś takiego... ;) Pozdrawiam

twardy
[Usunięty]

wolff napisał/a:
Co to ma być za tekst ? Dla mnie wogóle niezrozumiały. To jak piszesz to jest tylko i wyłacznie TWOJE lenistwo a ja osobiście tego nie toleruję.

Leń jestem, więc tylko poprę Twoje słowa. I piwko.

Savio 
Moderator

Noooo - teraz to sami mnie wyręczyliście :)

Kilka zdań zasługuje na wyróżnienie, np.

"ale idąc po drugiej strony oczyszczalni bo po stronie oczyszczalni nie ma chodnika doszedłem do mostu i musiałem przejść na drugą stronę bo znowu po mojej stronie nie ma chodnika"

Zacząłeś Romku od tych mostów na Maciejowie jak idziesz w stronę Sośnicy. Niestety to już są Gliwice...

Kox 
Obywatel Zabrza

tutaj przydałby sie interpretator z VIVA Polska ;> ten który prowadzi program "o co kaman" on jest dobry w takich przypadkach

Merii
[Usunięty]

wolff napisał/a:
TRAGEDIA ! SMS-a piszesz ? Zauważ że piszesz do LUDZI i trochu szacunku im się należy. Co to ma być za tekst ?
we_st napisał/a:
A już myślałam, że powoli tracę zdolność czytania ze zrozumieniem
alfa147 napisał/a:
Romku, brak mi słów
RED napisał/a:
Zastanawia kolegę ta "tabliczka" (ale słowa nie było przecież o tabliczce/znaku-przecież)-a może jakieś grafitti na asfalcie z napisem "radar"-sam nie wiem! Hmmm...

hmmm ... :scratchchin: może będe chamska czy hamska nie ważne Romek ma problemy z pisaniem a wy ze zrozumieniem ... mi się udało jakoś ten jego temat zrozumieć NIKT NIE JEST IDEALNY !
acha ...
Madziulek napisał/a:
Te posty mają czegość Romka nauczyć, a nie nabawić kompleksów

samymi postami kogoś się nie nauczy ...

Odpowiedz do tematu