Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Prawo jazdy
Autor Wiadomość
wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 14 Wrz, 2008   

A - za pierwszym
B - za pierwszym
C - za pierwszym
E - za pierwszym

Kox 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

b- za 3-cim razem

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Ja ostatnio miałem egzamin na C i oblałem na mieście :| Wjechałem na ulice gdzie było max 8ton, a ciężarówka miała 10ton... A wszystko przez ten pierdolony LOK ! !! Jak sie qrna pytalem ile waży ciężarówka i jakie ma wymiary (jeżdziłem na jakims starym gracie gdzie wogole miał inne wymiary niz ten na egzaminie!!! dłuższy o metr był...) to powiedział ze ja mam sie tym nie zajmować teraz, mam sie uczyc placyku i takie pierdzielenie starego dziada... Boże jaki ja jestem zły na ten LOK!!! Odradzajcie każdemu kto tam chce isc!!! Pytałem sie też czy są w Bytomiu moze jakieś miejsca gdzie lubią oblewać bo np. jest złe oznakowanie, albo mało miejsca i trzeba uważać, poprostu sie pytałem o tego typu miejsca gdzie musze zwrócic naprawde szczególną uwagę, to tez pierdzelenie ze ja powinienem wiedzec takie rzeczy, ja powinienem umiec itp... Ahhh jak sobie tylko pomyśle to sie we mnie gotuje... 2 miesiące czekać musze na kolejny egzamin...
Aaa i jeszcze jak chcialem aby mi pokazał jak sie robi zawracanie na 3 to nieeee... a czemu? bo to jest PROSTE!!! to sie przerobi na ostatniej lekcji!!! No bo po co wczesniej? I pokazał mi wszystko (nie wiedziałem gdzie bo placyk duży a linie ledwo widoczne...) okolo 10 minut przed końcem 30 godziny jazdy i co sie okazało?! Ze to wcale nie jest takie proste bo nie widze w lusterku koła tylniego i nie wiem czy przekroczyłem juz linie czy nie... A dłużej nie mogłem sobie tego poćwiczyc bo 30h mineło a zawracanie na 3 zrobilem chyba tylko 5 razy...

luk 
Obywatel Zabrza

Cytat:
A wszystko przez ten pierdolony LOK

widać, ze swiezo po egzaminie po emocji nie brak :D

[ Dodano: Nie 14 Wrz, 2008 ]
i w ogole czemu tan temat jest w 'nowych miejschach' :D

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

luk napisał/a:
Cytat:
A wszystko przez ten pierdolony LOK

widać, ze swiezo po egzaminie po emocji nie brak :D

[ Dodano: Nie 14 Wrz, 2008 ]
i w ogole czemu tan temat jest w 'nowych miejschach' :D

No juz minął prawie tydzień ale emocje nie opadły... jak mi sie tylko przypomni to wszystko albo widze auto LOK na drodze to mam ochote na małe Destruction Derby :exclaim: :yay:
BTW dzisiaj jak byłem na wyścigach na M1 to było destruction derby :D UNO vs chyba audi 80? Bum dup i pełno ludzi :) To też sie przejde zobaczę co za atrakcja to jak zmierzałem w strone tłumu to widziałem tylko kolesia który sie wyłonił z samego środka ze zderzakiem pod pachą :hahaha: Ogólnie to chyba te audi o ile to bylo audi bo sie zbytnio nie przyglądałem to tylko zderzak skasowany a uno to porażka jak dostało w bok... ;)

Tom 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008   

Widziałem na fotce te Audi i zderzak który przed nim leżał :D a uno to nie widziałem...

Kox 
Obywatel Zabrza

wilcz3k napisał/a:
Jak sie qrna pytalem ile waży ciężarówka i jakie ma wymiary (jeżdziłem na jakims starym gracie gdzie wogole miał inne wymiary niz ten na egzaminie!!! dłuższy o metr był...)
ciężarówka ciężarówce nierówna.Przecież Man na którym jezdziłeś w LOKu napewno ma inna mase niż samochód egzaminacyjny skoro mówisz że był inny.Takie rzeczy są w dowodze rejestracyjnym

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
wilcz3k napisał/a:
Jak sie qrna pytalem ile waży ciężarówka i jakie ma wymiary (jeżdziłem na jakims starym gracie gdzie wogole miał inne wymiary niz ten na egzaminie!!! dłuższy o metr był...)
ciężarówka ciężarówce nierówna.Przecież Man na którym jezdziłeś w LOKu napewno ma inna mase niż samochód egzaminacyjny skoro mówisz że był inny.Takie rzeczy są w dowodze rejestracyjnym

No ale jak pytałem o to wszystko to sie z kolesiem nie szło dogadac... A ten MAN z LOKa to wogole porażka... :(

wolff 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
wilcz3k napisał/a:

Gdybym to ja był egzaminatorem to w sytuacji gdy kursant nie zapozna się z danymi z dowodu rejestracyjnego nim ruszy samochodem, zwłaszcza że egzaminacyjny to inny niż ten na którym kursant się uczył, to bym mu podziękował po pierwszych 10-ciu metrach.

[ Dodano: Pon 15 Wrz, 2008 ]
Ja sobie wyobrażasz sytuację gdy już pracujesz jako kierowca i wsiadasz do samochodu innego niż do tej pory jeździłeś? Wysokość będziesz sprawdzał przed pierwszym mostem pod ktorym masz przejechać? Nacisk na oś też przed znakiem zakazu? A szerokość, ładowność, całkowity dopuszczalny ciężar? Otrzeźwiej kolego bo dałeś plamę na egzaminie i zwalaj teraz winy na egzaminatora.

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

wolff... uwierz mi że ja sie o wszystko pytałem podczas lekcji a NIGDY nie dostawałem konkretnej odpowiedzi... Uwierz mi źe ja myślałem że IDENTYCZNĄ ciężarówką bede jeździc na egzaminie tyle że krótsza będzie o metr... mnie o tym poprostu nikt nie poinformował... :|

Kox 
Obywatel Zabrza

a ty zdawałeś egzamin na prawojazdy na MAN czy na kategorie C ??

jacekviola 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

wolff napisał/a:
A - za pierwszym
B - za pierwszym
C - za pierwszym
E - za pierwszym

hehe, za 1 razem
w 1990 roku w pojedzie marki tarpan. To byly czasy gdy prywatne szkolki zaczely przelamywac monopol LOKów. Kurs trwal 3 tygodnie, hehe, ani razu nie pojechalismy chocby do Gliwic a wszystki jazdy odbywaly sie w mojej rodzinnej metropolii czyli Knurowie, buhahah (4 skrzyzowania na krzyż)

wolff 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

W LOKu egzamin na "C" to była jazda - zaczynało sie z ul Szczęść Boże- w prawo w 3-go Maja, następna w prawo (Krasińskiego) następnie w prawo (Kobylińskiego) następnie w prawo w ul Szczęść Boże, podjeżdżało się pod LOK i koniec egzaminu :lol: Za to z przyczepą dostaliśmy wycisk - jechało się Starem z przyczepą na teren bazy Transgóru w Sośnicy i tam - cofanie pod rampę, najpierw tyłem później bokiem oraz wjazd tyłem z przyczepą na halę oraz wjazd tyłem przyczepą na kanał najazdowy - tylko 4-rech z grupy 26 osób zdało za pierwszym razem.

Lena123 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

ja też z całego serca polecam szkołe L-Piotr.!!
Jestem właśnie świezo po egzaminie,udąło się za drugim razem:)
Szkoła jest rewelacyjna.W sekretariacie wita was miłą Pani,dla której nic nie stanowi problemu.Nie masz czasu chodzić na wykładu,jakiś intruktor umówi się z Toba inydwidualnie,nie masz kasy-płacis zdowolona ilośc rat.
Na miejscu lekarz(wliczony w cene kursu).
w dowolnym momnecie zdajesz egzmain wewnętrzny i jzu praktycznie nastepnego dnia możesz jeżdzić.Jeżeli chodzi o intruktora to polecma wam Pana Piotra. Świetny facet,cierpliwy,wszytsko tłumaczy po sto razy.
Na parwde szło mi fatalnie.Nigdy nie podniósl an mnie głosu,zawsze uśmiechnięty (i dla kobiet ;)baaaaaaaaaaardzo przystojny).
Nie bvyło zadnych problemów z umówieniem się na jazdy,choć na parwde ma wielu kursantów,dopasowuje się do waszych grafików.

Mam wielu znajomych którzy uczyli się w Lok-u,i całe 30 godzin jeżdzili w koło po Zabrzu:/a co chwle mieli innego intruktora,bo niczego nie dąło siędograc.

Zycze wam powodzenia przy wyborz eOSK:)

luk 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

Cytat:
Świetny facet,cierpliwy,wszytsko tłumaczy po sto razy.

Na tym polega ich zawód? :wink:

Odpowiedz do tematu