Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Prawo jazdy
Autor Wiadomość
Lena123 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

no chyba nie wszystkich
jeździąłm raz z gościem który twierdził ze nie bedzie mi czegoś tłumaczył,bo juz to robił 3 godziny temu :( :evil: a jak nie wiem to znaczy że go nei słucham :tancze:

luk 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Czw 16 Paź, 2008   

Lena123, to zależy Co ci tłumaczył :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

L-Piotr...gdy przed chwilą wracałam z pracy klatka schodowa była wyścielona papierem...ulotki L-Piotr. Nic do tego nie mam, nie ja to sprzątam, a Piotr to cudowne imię no i tyle w temacie chociaż chyba nie na temat....zmęczonaaaaaaaa................... :pimp: :down:

Lena123 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

luk, łuk:))))

OCZY, bno bo teraz otwierają nowy punkt w centrum i chyba dlatego taka reklama;)

gracer 
Forumowicz

Wysłany: Śro 04 Lut, 2009   

własnie mam zamiar zapisac sie na kursik do Liska w Gliwicach ...
Szkołka chyba polecana przez wielu ?

haszczyc
[Usunięty]

ja z moich doswiadczen polecam zapisac sie do malych szkol jazdy gdyz tam lepiej ucza i szybciej sie wszyskto zaliczy itp ja np zapisanie sie na prawko i otrzymanie juz prawa jazdy kat B trwal 3,5miesiaca jak by nie te 2 miesiace czekania na egzamin prawo bym mial wczesniej ale coz

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

gracer napisał/a:
własnie mam zamiar zapisac sie na kursik do Liska w Gliwicach ...
Szkołka chyba polecana przez wielu ?

Wszystko byle nie LOK ;-)

luk 
Obywatel Zabrza

Cytat:
Wszystko byle nie LOK

Coraz częsciej to słysze :D

kawiarniaalf 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Nie 26 Lip, 2009   Tylko ne lisek

nie polecam, lisek ma juz chyba za duzo "kursantow" i nie wyrabia z ich szkoleniem, z godzinami do wyjezdzenia problem

aren 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: os.Janek

Wysłany: Pon 27 Lip, 2009   

ja POLECAM PRIMUS BIS, zdecydowanie bardzo dobra szkoła.
Porównywalna z poziomem do liska, ale chyba nie mają takiego tłoku.
Mój kurs poszedł szybko. A zdałem za pierwszym razem (zresztą nie znam osoby która by oblała ucząc się w tej szkole)
A i placyk mają w takim miejscu że po za godzinami jazd można podjechać swoim autem i trenować:)... przynajmniej tak było jakieś 2 lata temu:)

haszczyc
[Usunięty]

wogole kurs z urzedu pracy na kat D jest i nikt niechce isc tylko 1 osoba zapisana za free

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

haszczyc napisał/a:
wogole kurs z urzedu pracy na kat D jest i nikt niechce isc tylko 1 osoba zapisana za free

Ja jestem zapisany w urzędzie pracy i chciałem się napisać na kurs kat. D bo marzy mi się aby pojeździć busem ale po 1 aby kurs ruszył musi być zapisanych min 10 osób, a tyle nawet w poprzednim roku nie było, a po drugie w tym roku w tej chwili już urząd pracy ma baaaaaaaaaaaaardzo skromne środki na szkolenia i w zasadzie te szkolenia z urzedu pracy to jedna wielka sciema w tym roku, na nic nie mają pieniędzy... Ja byłbym chetny na kat. D ale nikt go nie zrobi dla 2 osób...

haszczyc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

wilcz3k, jak ja sie zapisze i ty to juz 3 osoby :) ) bo jedna osoba juz tam jest wiec moze kogos zwerbowac gadalem dosc dlugo z babka i mowi min 10 osob zeby przetarg byl zrobiony

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

haszczyc napisał/a:
wilcz3k, jak ja sie zapisze i ty to juz 3 osoby :) ) bo jedna osoba juz tam jest wiec moze kogos zwerbowac gadalem dosc dlugo z babka i mowi min 10 osob zeby przetarg byl zrobiony

Słuchaj mnie by bardzo interesowało to prawo jazdy kat. D, mam już B i C. W przyszłym roku bym sprobował aby mi zorganizowali kurs na przewoz rzeczy i mógłbym pojezdzic autobusem :) Haszczyc problem w tym że jak ja sie zapisze to bedzie nas 3, kurs robia od 10 osób min. a jak ja sie zapisze na kat. D to juz nie moge sie zapisac na nic innego... Nie wiem jak byśmy to musieli zrobić bo ja naprawde jestem chętny na kat. D :)

haszczyc
[Usunięty]

wilcz3k, bylem dzis w urzedzie niewarto gadalem szczerze z babka i malo realne ze wogole wypali wiec ja sobie odpuszczam wole poszukac innej szkoly jazdy i zrobic sobie te D niz ludzic sie ze wreszcie kiedys ruszy ten kurs

Odpowiedz do tematu