Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Restauracja/Pizzeria Tukan
Autor Wiadomość
Nemo 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Pią 09 Lis, 2007   

tesz
Sexy napisał/a:
też? ;)
Aha. Sprawdziłem, że już się kiedyś do tego przyznałaś ;)

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

NEMO napisał/a:
Aha. Sprawdziłem, że już się kiedyś do tego przyznałaś ;)

nawet ja tego nie pamietam heh ale mozliwe... ;)

Nemo 
Obywatel Zabrza

tutaj ;) to było

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pon 12 Lis, 2007   

No i zaliczyłem wizytę w dniu wczorajszym w Kuźni Smaku...wszystko cacy. Pizzeria jest w budynku gospodarczym-który takowym kiedyś był. Z przodu chata górnika, a z tyłu pom. gospodarcze. Całość wpisana do rejestru zabytków...znaczy kompleks 16 domów. Sympatycznie, smacznie...aczkolwiek ciasno. Pizza w miarę szybko podana, ale za coś "wyszukanego" z karty menu trzeba sporo czekać. Donoszą to z restauracji z budynku głównym-a tak być nie powinno-przejście przez dwór-deszcz, śnieg, etc...Ale cóż! Pizza smaczna, dobrze doprawiona-ceny jak w pizzeriach-zbliżone. Zajrzałem też na dół do pub-u w budynku głównym-także przytulnie i sympatycznie, restaurację chciałem zwiedzić, ale byłą chyba zamknięta. Lokal wyszedł całkiem przyzwoicie...nie byłem tam od czasu remontu i pamiętam gruzy, brud i dym. A teraz proszę...ładny wystrój-jak w projekcie...Super! Polecam zajrzeć na ul. Kubiny w Rudzie-Wirku zobaczyć (jeśli kogoś interesuje architektura z końca lat 80 tych ubiegłego stulecia), a potem przycupnąć na chwilkę w Kuźni Smaku . Tyel,z ę miejsca w środku niewiele wiec warto wcześniej przybyć, nie ubierac sie ciepło, bo piec bardzo grzeje...Powinni mieć coś większego niż napoje 0,2-0,3 do picia...a nie mają! Pizza dość pikantna i w gardle suszy...),2l to zdecydowanie za mało! W dobrych pizzeriach można kupić Colę 0,5 l a nawet większą...tam niestety nie! Pozdrawiam :)

Nyczu 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 14 Lis, 2007   

Ja polece Rafaello na wolności http://www.pizzeriarafaello.pl/

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

ja polecam pizzerię u Merii hehehe dobra jest też pizerria Margarita na Wolności, bardzo dobre pizze mają :D

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

Merii napisał/a:
ja polecam pizzerię u Merii

No ale namiarów nie podasz...prawda? ;) Nie mam wątpliwości, że smaczną pizzę "tam podają". ;) Pozdrawiam

Fioletek 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Wto 18 Kwi, 2017   

Jedliście kiedyś pizzę z http://www.Partypizza.pl/...w-ul-poboznego/ ? Jak wygląda ciasto i ilość składników?

jjusti18 
Forumowicz +

Wysłany: Nie 29 Lip, 2018   

Hejka, przeprowadziłam się ostatnio do Warszawy , postanowiłam zmienić swoje życie między innymi odżywianie! Więc jak postanowiłam tak zrobię. Mieszkam tu dopiero 3 dni byłam juz w 6 restauracjach/barach jedzenie było ok, ale tylko ok nie było żadnego wow. Dziś odwiedziłam kolejny bar "Bar Bubbles" to było coś! Nie muszę już dalej szukać znalazłam miejsce idealne dla mnie, znakomite jedzenie w towarzystwie bąbelków poczułam się w końcu jak u siebie . Obsługa traktowała mnie jak księżniczkę . Czyż to nie jest piękne? Będę tam Codziennie :)

krystek 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pon 17 Gru, 2018   

W jakim piecu teraz wypiekana jest pizza w opalanym drewnem czy elektrycznym takim jak tutaj

Odpowiedz do tematu