Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Plany wakacyjne...
Autor Wiadomość
Tom 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

Korki nie za ciekawe ale zobaczymy jak to będzie w nocy albo nad ranem :) A za Świeciem albo na Tucholę -> Chojnice i Kościerzynę albo przez Zblewo, jeszcze się zobaczy ;]

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 08 Sie, 2007   

A dziś byłem sobie w Krakowie...Centrum, Pogórze, Kazimierz. Pomknąłem sobie A4-tragedia! Gdybym nie dostał 26zł na przejazd na 100% bym tamtędy nie jechał-bez sensu! Jedzie sie bardzo wolno (zwężenia, remonty), a miejscami nawet się stoi-tragedia! Zdecydowanie wolę trasę przez Olkusz-OK sa ograniczenia, radary, ale przynajmniej płynnie się jedzie. Pozdrawiam :)

Tom 
Obywatel Zabrza

Teraz i tak dobrze że w jedną stronę biorą na jednej bramce a nie na dwóch :D Ale co to za autostrada na dodatek płatna jak jedziesz z prędkością na drodze innej..
Dobra, koniec OT :P

RED 
Obywatel Zabrza

Jak to w 1? Na obu bramkach-zawsze tak było i tak będzie! By ten kto nie jedzie do końca a potrzebuje wyjechać w połowie nie płacił całej opłaty...W jedną stronę 2 razy po 6,5zł! Więc "suzamen do kupy" 26 zł extra opłata za wyjazd np Zabrze-Kraków-Zabrze. :)

Tom 
Obywatel Zabrza

No może to już minęło..bo na jakiś czas remontu miały być pobierane opłaty ale w połowie czyli na jednej bramce tylko..w radiu kiedyś tak słyszałem albo w necie czytałem, i teraz nie wiem czy był ten okres już czy będzie..

RED 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 09 Sie, 2007   

Czasem są takowe promocje...raz na jakiś czas np w sobotę. Przejazd za 1/2 ceny...Między 7 a 9 rano i między 18 a 19 wieczorem...czy jakoś tak! Owszem takie akcje są...
Tata wczoraj był w Nowym Sączu i jechał w jedną stronę A4 a w drugą przez Olkusz...Nie ma sensu jechać autostradą i on doszedł do tego samego wniosku-zaoszczędził dokładnie 15 minut!! Co innego jak nie będzie w remoncie-ale teraz-tragedia! Już jest bojkot-nawet dziś "trąbili" o tym w RMF-ie!

Tom 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Wto 14 Sie, 2007   

No to wróciłem z wesela :D Teraz w piątek na 3 dni do Dusznik Zdrój :)

A co do drogi na Kaszuby to luz ;] Jak zawsze ok 7-8h Na moście w Świeciu luz a wracaliśmy dziś rano od ok 22.45 do 5-6 :D Jechaliśmy objazdem sugerowanym czyli przez Grudziądz i fajnie szło.

RED 
Obywatel Zabrza

No to albo Świecie albo Grudziądz? A to widzisz-w lik&y widzę jest tragicznie i ja tego posmakowałem! Przez Grudziądz jest spoko...w jedną stronę tak jechałem! To znaczy, że ja trafiłem na korki i to w obie strony! Mało tego...Znajoma z pracy jechała na Hel z Gliwic 15 godzin-mniej więcej w tym czasie co ja-może dzień przed albo po! No ale miała 2h przerwy w Toruniu...co daje 13h drogi! więc było to std...A dodam, ze ma o niebo lepszy samochód niż ja... ;) Jak widac nie było mocnych w tym czasie! Pozdrawiam :)

BTN 
Zabrzanin

a ja zrealizowałem swój plan: Kraków-Warszawa-Hel-Gdynia. Objazdówka naszymi TGV trwała przez weekend (11-12.08). Wrażenia: pozytywne :)

Techniczny (nie turystyczny)opis "kółeczka" znajduje się tutaj: http://www.ic.rail.pl/viewtopic.php?t=4334

Tom 
Obywatel Zabrza

Hehe, zapomniałem dopisać że w Świeciu luz ale jak jechaliśmy w jedna stronę a jak wracaliśmy to objazdem sugerowanym :) Co do samego mostu to korków nie było a ruch szedł płynie po mimo tylu aut.

jj81 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Ja się zastanawiam gdzie wyjechac wiosną ( tak akurat sie złożyło,że mam urlop). Zastanawiałem się nad morzem. Czy Waszym zdaniem jest sens jechać nad nasze morze o tej porze roku?

arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Wszystko zależy od tego jaką miejscowość wybierzesz. Jeśli będzie to jakaś mala mieścina to będą tam pustki a wiosna to jeszcze za wcześnie aby się opalać. Za to w większych miejscowościach takich jak na przykład Gdańsk czy Sopot jest wiele ciekawych rzeczy do robienia o każdej porze roku. Równiez poza sezonem. Poza tym noclegi wynajmiesz w o wiele niższej cenie.

Zerknij sobie na przykład tutaj
http://www.dhapartamenty.pl/

Na stronie mozesz sobie wynająć w dobrej cenie luksusowe apartamenty w Trójmieście. Jest to moim zdaniem wygodniejsze rozwiazanie niż wynajmowanie pokoju w hotelu bo masz i kuchnię i większą przestrzeń dla siebie.

Ajlar 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Kopernika

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016   

No ja mam niestety inne plany, a mianowicie znow wyjazd do Niemiec do pracy z agencji pracy tymczasowej MG Solutions - bylam z nimi rok temu - 3 miechy - w cholere euro zarobilam, nauczylam sie niemieckiego - pozytywy az milo.

kamangula 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 22 Kwi, 2016   nad morze

U nas padł wybór na polskie morze :) drugi rok z rzędu, odpoczynek od wczasów za granicą.
Wynajmujemy domek letniskowy i siostra ze szwagrem też jadą. Do Rusinowa tutaj są foteczki http://www.adam.jaroslawiec.pl/ się pochwalę :) Bo bardzo fjane miejsce, mozna faktycznie odpocząć a nie ma takiego natłoku ludzi jak w Gdyni czy Mielnie

Matej 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 08 Maj, 2016   

Pół żartem pół serio to moim planem wakacyjnym jest w końcu zmieścić w aucie cały bagaż, aby podróż przebiegała w komfortowych warunkach dla wszystkich. Co roku jest ten sam problem, nawet zakup boxa dachowego nie sprawił, że wszystko się w nim zmieściło, bo i tak bagażnik i środek jest zawalony :(

Odpowiedz do tematu