Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Plany wakacyjne...
Autor Wiadomość
Tom 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 05 Sie, 2007   

W środę i ja z ojcem i bacikiem jedziemy na Kaszuby na wesele :D A czym jedziemy ? oczywiscie Tico :P

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Mariusz napisał/a:
Ja jadę w piątek w okolice Poznania ;)
A4 do Wrocławia i potem odbijam na Poznań ... Łącznie 391 km. Przewidywany czas podróży to 3h i 22 min w tym jeden postój 15 minutowy.

Chyba będzie cięzko dojechać w takim czasie...No chyba, ze A4 będziesz grzał ile fabryka da. Ja na spokojnie Zabrze centrum-Bielany 1h 40 min... ;)

[ Dodano: Nie 05 Sie, 2007 ]
Tom napisał/a:
W środę i ja z ojcem i bacikiem jedziemy na Kaszuby na wesele

No tak...Wiem, ze masz tam rodzinkę. ;) Słuchałem będąc na północy Radia Kaszuby-przekichane...nic nie kumałem! ;) No Tico-Tico...a jakże! ;) Tylko obierz jakąś boczną trasę...aczkolwiek to środa więc nie będzie może tragicznie z korkami. Pozdrawiam :)

Mariusz 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Dam radę :-)
Średnia prędkość to jakieś 140km/h, przy czym 170km na A4 do Wrocławia :)

RED 
Obywatel Zabrza

Oj wydaje mi się, ze jak odbijesz na pn z A4 to nie osiągniesz prędkości 140 km/h. Nie wiem czy jedziesz na Kępno czy na Polkowice-ale jeśli na to drugie to życzę powodzenia... ;) Polkowice-trasa w remoncie-na większości trasy jedziemy 1 nitką (std 2 pasy w 1 stronę) i średnia prędkość 10 km/h-a i nie raz sie stoi (światła blokują). Pozdrawiam :)

Tom 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:

Tom napisał/a:
W środę i ja z ojcem i bacikiem jedziemy na Kaszuby na wesele

No tak...Wiem, ze masz tam rodzinkę. ;) Słuchałem będąc na północy Radia Kaszuby-przekichane...nic nie kumałem! ;) No Tico-Tico...a jakże! ;) Tylko obierz jakąś boczną trasę...aczkolwiek to środa więc nie będzie może tragicznie z korkami. Pozdrawiam :)

Ja tam słucham Polskiego Radia ale czasem jak słyszę jak mówią po Kaszubsku to nie wiem o co chodzi :D A czy boczną droga to raczej nie, jak zawsze "Jedynką" aż do Świecia, stamtąd na Chojnice i potem kierunek Kościerzyna bo wioska jest od tej strony. Czas jazdy to zawsze ok 8-9 godzin :) a rekord to chyba było 7.5 :D

Mariusz 
Obywatel Zabrza

Gliwice -> Wrocław -> Leszno -> Poznań

Na autostradzie myślę o 200 i ponad ... ;)
No, a potem 90 i więcej ... zobaczymy jak z utrudnieniami na trasie.

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

a ja bylam dzisiaj na wakacjach :D jeden dzien nad morzem w Scarborough :) woda zimna jak w Baltyku wiec po uda weszlam i zwatpilam :P w przyszlym roku na pewno dluzej i cieeplej :)

a to fotka z wypadu ;)

Tom 
Obywatel Zabrza

Hehe, trzeba było iść dalej do wody ;) Jej jak długo was nie widziałem :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 06 Sie, 2007   

Ja własnie wrociłam z wakacji - z katarem. W górach było okropnie ZIMNO! Tu w Zabrzu jest cieplej o wiele :evil: Następne plany na wakacje: muszę napisać pracę lic, mam 3 tygodnie na to i jak na razie pół pierwszego rozdziału. Exciting. :pimp:

wolff 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:
-mam zbiornik na ok 200 km jazdy,

Ale chyba chodzi ci o zbiornik gazu? Na benzynie przy średnim spalaniu 5,5/100 przy pojemności 31 l w zbiorniku zrobił byś około 560 km. Ja jadąc na Solinę miałem spalanie w granicach 4,5/100 ale w Tico tylko dwie osoby a bagaż to jedna torba - wekendowy wypad.
Nad morzem nie byłem już chyba z 15 lat a trasa po naszych drogach mnie przeraża. Faktycznie jadąc do Świnoujścia lub w okolice lepiej jechać przez Niemcy. Szczerze powiedziawszy Czeskie drogi też nie lepsze, wracając ostatnio z Norymbergi pokusilem się jechać przez Czechy, myslalem że zaoszczędzę na czasie - guzik!! Takie same korki jak u nas.

amon 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

W sobotę kierunek Transylwania, tam ze 2 dni a potem Bułgaria.
Mam nadzieję iż będzie miodzio.

pozdrawiam

Everlast 
Obywatel Zabrza

Trzy foty z Tunezji a niech tam pokaże siebie :lol:

Romek
[Usunięty]

Tom, jakim BACIKIEM ?? :hahaha: a co do tico to jest cudownym samochodzikiem już nie raz jechałem z rodzinką tym samochodem który nie miał z tyłu pułki bo tyle rzeczy było że od dołu bagażnika aż po dach + na siedzeniach+ między nogami + trumna na dachu. I objechaliśmy takim załadowanym samochodem od zachodu. aż na wschód wzdłuż morza i tak samo w góry już nie mówię jak w słowacjii ludzie na nas się gapili :hahaha: :hahaha: ale autko wytrzymało i nadal nam służy nawet nim cement i cegły woziliśmy do domu :D jest to nie zawodny samochodzik i proszę się z niego nie śmiać a 120km/h pojedzie lekko. A te wakacje niestety spędzam w domku brak kasy :(

Tom 
Obywatel Zabrza

Romek, Ty lepiej patrz na swoje przecinki itd. ;) A tam to literówka bo chodziło mi o bracika ( brata) a nie bacika :P

RED 
Obywatel Zabrza

Tom napisał/a:
jak zawsze "Jedynką" aż do Świecia

Nie jedź przez Świecie-taka rada! Odbij wcześniej na Grudziądz...Ominiesz wlk zator-most na Wiśle w remoncie. Na pn jechałem przez Grudziądz-luzik, ale na pd przez Swiecie i to był błąd.

Tak wyglądała droga powrotna przez Świecie...makabra! W końcu odbiłem na prawo do miasta...a tam już mnie taksiarz poprowadził drogą, której nie ma na mapie-przez ogródki działkowe-ale dałem radę i troszkę czasu zaoszczędziłem. Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pon 06 Sie, 2007 ]

A to powrót przez Toruń...jak widać luz-blues. ;) Na pn jechałem obwodnica i też popełniłem błąd...teraz już wiem wszystko na przyszłość.

Za to zaraz za Toruniem KLOPS! Korek jakieś 10 km aż do skrętu na Ciechocinek w lewo (jedziemy na pd) do świateł...makabra! Jak widac na zdjeciu...No ale ja go ominąłem oczywiscie boczkiem przez Otłoczyn, Wiłoszewo i wyskoczyłem na owym skrzyzowaniu ale od strony Ciechocinka. Natomiast owe skrzyżowanie na pn jak jechałem to juz było kompletnie zawalone-jechałem przez Waganiec, a dalej już lasami, polami, piaskiem, pastwiskami (autentycznie)...Tak wiec tarasa nad morze wyniosła mnie ZALEDWIE 700 km i jechałem TYLKO 13h...bo gdybym stał non-stop w tych korkach to może za 15h bym zajechał. Mówię Wam TRAGEDIA! :(

Odpowiedz do tematu