Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Plany wakacyjne...
Autor Wiadomość
Everlast 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Śro 04 Lip, 2007   

zaliczyć ? toż to wyzwanie :lol:

Merii
[Usunięty]

:nono: to ja juz wiem co tylko wam w głowach siedzi :lol: :nono: :nono:

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Objazdówka. Czyli po 1-2 dni u krewnych i znajomych na trasie Zabrze-Kraków-Nowy Targ-Czorsztyn-Szczawnica-N.Sącz-Gdów-Bochnia-Tarnow-Bieździedza-Jasło-Krosno-Lesko-Solina-Sanok-Rzeszów-Annopol-Busko Zdrój-Kielce-Zabrze. Wypad przewidziany na 3 tygodnie, najwięcej czsu spędzę w N.Sączu i okolicy (5 dni) W tym czasie oczywiście spotkania z ciotkami, wójkami, kuzynami i dalszą rodziną oraz zwiedzanie co ciekawszych miejsc po trasie. W bagażniku zmieści się też sprzęt wedkarski więc zasiadki wedkarskie na Dunajcu, Wisłoce, Solinie, Sole i na Wiśle(Annopol) wliczone są w wypad. :-)

Everlast 
Obywatel Zabrza

wolff - to ja po starej znajomości zamawiam jakąś rybkę ( zamroź a ja się zgłoszę ) :wink:

Romek
[Usunięty]

To co zauwazyłem i przeczytałem to zapowiada się gorąco za cytuje tu kilka wyrazów np. penetracja,krzaki, zaliczenie :hahaha: Zboczuchy ja planuje znaleść pracę

RED 
Obywatel Zabrza

OCZY napisał/a:
Węgierska Górka :) jak zwykle. I nie mówię tego ze zrezygnowaniem :D

No proszę...moja ukochana okolica. ;) Super! W lik& właśnie byłem w okolicy na borówkach i grzybkach ;) A w Górce bywałem także na wypoczynku http://www.owrjaz.pl , a i okazjonalnie mieszkałem sobie w pobliskiej w Żabnicy skad wędrowałem sobie to tu to tam (Skałka, Boracza, itp). Baranią zdobywam najczęściej od strony Kamesznicy -rzadziej od strony Wisły...ale także! ;) Nie zapomnij zajrzyć na "przystanek"-znaczy do pizzerii "Przystanek"-jestem w niej stałym bywalcem. Znam Węgierską Górkę od urodzenia i wiele sie zmieniło w tej mieścince-na korzyść! Pamiętam jak sie tankowało u p. Tadzia na CPN-ie paliwo do Fiata 125p/Łady/Poloneza...To były czasy! Nigdzie nie bylo benzyny, a w Górce no problem-no ale nosidełko papierowe z Żywcem (0,33l x 6 szt w szkle) trzeba było zostawić u "pompowego". A piwo też było ciężko zdobyte w okienku w browarze-stało się w zakręcanej kolejce! To były czasy...Ale i tak miło wspominam, bo nie było az tak źle.
Na pewno kojarzysz Cisiec pobliski-kościół postawiony na fundamentach domu jednorodzinnego...tzw "kościół jednej nocy". Bardzo lubię okolicę i jak widać dyskutować n/t temat także. ;) A wychowany byłem 10 km na południe od Górki-na letnisku w Kamesznicy Złatnej k.Milówki i tamteż balowałem w ubiegły lik&...chętnie tak wracam. :)

Ale widzę, ze wszyscy sie rozjeżdżają po Polsce i Europie-super! Mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze, bo aktualnie jest średnio...No ale w drugiej połowie lipca ma być już ładnie-oby! Pozdrawiam :)

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

Karwia od początku sierpnia na 2 tygodnie i potem trochę pięknej, polskiej wsi za Krakowem.... a potem powrót do pracy, nie ma zlituj :)

RED 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

dratewka napisał/a:
Karwia od początku sierpnia na 2 tygodnie

Będę obok...Jastrzębia Góra rzut beretem-ale nieco wcześniej będę sie tam urlopował. ;)

Everlast 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 18 Lip, 2007   

Ja wybrałem Tunezję - wylot 21.07.2007 godz. 22.30 ---> trzymajta kciuki coby samolot nie spadł do oceanu ;) jeśli 29-30 lipca się nie odezwę to znaczy że mnie już nie ma na tym świecie ---> proszę abyście nie wnosili żałoby na forum ale świeże kwiatki na grobie mile widziane :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Taaa, będziemy robić na Twej mogile spotkania forumowiczów, chociaż wtedy będziesz ;) A tak serio - to udanych wakacji, i nic napewno nie stanie się z samolotem! :)

RED 
Obywatel Zabrza

Będzie dobrze Everlast... :) Dziś jakiś był wypadek o poranku na lotnisku...ale co tam! Przecież nie będziesz leciał liniami no-name jakimiś brazylijskimi. Pozdrawiam :)

Everlast 
Obywatel Zabrza

nie nie tylko tunezyjskimi :lol:

alfa147 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Ever, udanych wakacji :-)

rutek 
Administrator

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Everlast napisał/a:
nie nie tylko tunezyjskimi :lol:
to masz si ę czego obawiać :)
polecisz dymiącym Douglasem :)

udanego wypoczynku i wracaj szczęśliwie polskimi liniami

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

rutek napisał/a:
polecisz dymiącym Douglasem :)

dymil to mi ostatnio jet2 a wlasciwie jego skrzydlo ;/

a co do tematu to u mnie raczej nici z wakacji :/ pozwole sobie tylko na weekend w Scarborough nad morzem... oby tylko nie lalo ale na tyle na ile znam ten kraj prawie zawsze pada w weekendy :/

Odpowiedz do tematu