Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Czy kupujecie w aptekach internetowych
Autor Wiadomość
jj81 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   Czy kupujecie w aptekach internetowych

Jeśli tak to w jakich?

arcziarczi 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 02 Lut, 2018   

W bardzo róznych.Kieruję się głównie cena danego suplementu.Nie lubie przepłacać i skoro jest okazja aby zaoszczędzić to czemu by z niej nie skorzystać? W aptekach internetowych jest o wiele taniej niż w aptekach stacjonarnych tak wieć warto jest w nich robić zakupy.

Jesli miałbym polecić jakąś apteke to bedzie to apteka otc. Darmowa dostawa przy większych zamówieniu, spory wybór. Co jakis czas robią bardo dobre promocje na suplementy czy kosmetyki.
https://www.aptekaotc.pl/

MaciejGaj 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Ja ostatnio kupiłem preparat na stawy on-line https://www.hyalutidin.pl/kalkulator-kosztow
Na początku bałem się wydać taką sumę pieniędzy przez internet, ale transakcja przebiegłą bardzo sprawnie.

pianistka 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 04 Lut, 2018   

Ja zawsze kupuję przez internet odżywki do włosów a że w aptekach są najtańsze to już inna sprawa:D

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Nie 25 Lut, 2018   

W aptekach internetowych jeszcze nie miałam okazji kupować, ale za to kupowałam ostatnio gainery też przez internet, konkretnie ze sklepu internetowego Bodymania.pl. I muszę wam powiedzieć, że takie zamawianie przez internet to naprawdę jest spoko opcja. No i wychodzi to w sumie taniej u nich przez internet niż w stacjonarnych sklepach.

malinkowa 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Czw 08 Mar, 2018   

ja ostatnio zakupiłam tam Intestę, czyli wyrób spożywczy medycznego pochodzenia. Świetnie się sprawdza jeśli chodzi o postępowania dietetyczne w zaburzeniach czynności jelit, w chorobach zapalnych błony śluzowej jelit, w zaburzeniach flory jelitowej oraz w zakażeniach jelit i biegunce.

FranczeskaWil 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Biskupice

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

Ja to zawsze wolę się podpytać na miejscu w aptece, może akurat znajdzie się jakiś tańszy zamiennik, albo pani w aptece doradzi coś innego. To samo mam jeżeli chodzi o kosmetyki. Też fajną opcją są gazetki od https://mojagazetka.com/gazetka-promocyjna-hebe.html które można pobrać sobie w formie aplikacji mobilnej i być zawsze na bieżąco z wszystkimi promocjami. Mi żadna nie umknie :D

hefalumpa 
Mieszkaniec Zabrza

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Pon 26 Mar, 2018   

No i troszkę się pozmieniało u mnie, apteki internetowe już też zaliczyłam :) I muszę wam powiedzieć, że nigdzie nie udało mi się znaleźć takich ciekawych ofert jak na stronie https://eapteka.pl/suplasyn-1-shot-60-mg-6-ml-sterylny-roztwor-hialuronianu-sodu-1-ampulkostrzykawka-100005299 . Wszędzie jest albo drożej, albo mniejszy wybór, dopiero na EAptece udało mi się znaleźć to czego szukałam w satysfakcjonującej mnie cenie :)

Wucz 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Nie 17 Cze, 2018   

Ja nie do końca jestem zwolennikiem aptek internetowych . Wolę zwłaszcza leki kupować stacjonarnie. Mam do tego typu placówek większe zaufanie.

Gucio 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Śro 04 Lip, 2018   

Ja bardzo często kupuję leki w aptekach internetowych. Ostatnio szukałam jakiegoś suplementu diety na wzmocnienie paznokci i w aptekach internetowych znalazłam dużo lepsze ceny niż w aptekach stacjonarnych. No to po co przepłacać?

Odpowiedz do tematu