Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Przesunięty przez: rutek
Pon 01 Sty, 2007
Gdzie można urwać koło ?
Autor Wiadomość
Born_stubborN 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Najwyraźniej bardzo łatwo jest urwać koło na Zandce:

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1aa95

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

W stanie nietrzeźwości człowiek potrafi bardzo dużo rzeczy :lol:
Bardzo dobrze, że go złapali, dużo ludzi jeździ pod wpływem alkoholu, a o tragedię nie trudno :(
Ostatnio zmieniony przez Merii Sob 07 Sie, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

anetas1984 
Zabrzanin +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Sob 21 Sie, 2010   

Ulica Pawliczka jest fatalna no i też Korczoka można stracić koło bądź wjechać do dziury, albo omijając je zderzyć się czołowo i tak i tak nieciekawie :)

Born_stubborN 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

W takim wypadku należy się cieszyć, że obecna średnia prędkość przejazdu przez ww. ulice wynosi 15 km/h. Dzięki zakorkowaniu miasta łatwiej dostrzec na czas dziurę i łatwiej ją ominąć lub zwolnić przed nią.

anetas1984 
Zabrzanin +

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

racja :)

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Hmmm dziwię się szczerze, codziennie tam przejeżdżam jadąc do pracy i z pracy, w godzinach szczytu i jakoś nie mam (mamy) żadnego problemu z przejazdem.
Co do ulic powiem tyle, że wstyd mi ulicy 3-go maja oraz tego torowiska, gdzie w niektórych momentach tramwaj ma przechył dosyć ciekawy. To chyba najgorsza przejezdna, przelotowa i jedna z głównych ulic w Zabrzu jakie znam.

anetas1984 
Zabrzanin +

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Korków nie ma, ale dziury są :)

Merii
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Z dziurami też nie mam problemu 8) mało co tam ich kojarzę :)

anetas1984 
Zabrzanin +

a ja ich kojarzę mnóstwo i ostatnio właśnie przez takie durne omijanie dziur doszłoby do wypadku, w którym byłabym pasażerem - standardowa czołówka - z zaznaczeniem że już nie 1 raz to się stało zwłaszcza przy przystanku :)

Adi 
Starszy forumianin

anetas1984 napisał/a:
a ja ich kojarzę mnóstwo i ostatnio właśnie przez takie durne omijanie dziur doszłoby do wypadku, w którym byłabym pasażerem - standardowa czołówka - z zaznaczeniem że już nie 1 raz to się stało zwłaszcza przy przystanku :)

W którym miejscu? Na Korczoka?

anetas1984 
Zabrzanin +

to zdarzenie miało miejsce akurat na przystanku na Pawliczka, a jeśli chodzi o Korczoka to też są dziury, ale zostawmy już te dziury Może mnie one poprostu przeszkadzają, a innym nie :) Dla mnie mogą one być duże, a dla innych małe w porównaniu do innych miejsc w Zabrzu, ale radzę zwolnić prędkość na Pawliczka i Korczoka (zwłaszcza jak jest ciemno ), a każdy zrobi jak zechce :)

Adi 
Starszy forumianin

Pytam bo chciałbym pomóc. Ale jest jak piszesz, że każdy inaczej traktuje stan nawierzchni. Dla mnie akurat te dwie ulice nie są jakimś koszmarem mimo, że moje auto jest niskie i muszę na takie miejsca uważać szczególnie. Jednak na Korczoka i Pawliczka jadę bez problemu w miarę szybko. Na Pawliczka są jedynie dwa miejsca, w których trzeba bardziej się skupić. Jedno to okolice przystanku jak piszesz (bardziej skrzyżowanie z ul. Morawskiego) - zapadnięte pokrywy studzienek a drugie kawałek dalej czyli skrzyżowanie z ul. Końcową (tam to się prawie zatrzymuję :/ ). Resztę da się bez większego problemu i kombinowania przejechać ;)

anetas1984 
Zabrzanin +

Wiesz Adi ja nie jeżdżę dużo tylko w sumie z Zaborza do centrum (no i nie jako kierowca :( ) no i powrtót :) dlatego nie mogę się tak fachowo wypowiedzieć jak Ty -kierowca :) ale właśnie świetnie operujesz nazwami ulic czego w mojej wypowiedzi zabrakło. Właśnie o to skrzyżowanie mi chodziło z ul. Morawskiego tam doszłoby do nieszczęścia. No ale nie doszło i z tego należy się cieszyć. Dzięki za chęć pomocy :) Pozdrawiam

P.S.
Fajnie, że uświadomiliście mi że jeżdżąc codziennie tamtędy do pracy nie jest tak źle i nie mam na co narzekać :D bo są gorsze jezdnie :) )

Adi 
Starszy forumianin

He he no są :P Ah wymieniać mogę bez końca. I marne to pocieszenie ale naprawdę cieszmy się, że nie mamy takich dróg jak Bytom...
Cóż drogi to moja praca. Zobaczymy co da się z tym zrobić ;)
Pozdrawiam :)

anetas1984 
Zabrzanin +

Super :) ) Powodzenia :) )

Odpowiedz do tematu