Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Ukradli mi kołpaki :(((
Autor Wiadomość
wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008   Ukradli mi kołpaki :(((

Wstaje dzisiaj rano, wyglądam za okno standardowo jaka pogoda itp. a tu w moim aucie nie ma kołpaka :( Wychodzę zobaczyć, a tutaj wszystkie znikły... :| Masakra... Ale kupiłem już dzisiaj nowe takie zajebiste czarne :) )) Fajnie sie prezentują do białego lakieru tylko szkoda że te opony takie stare i straciły już swój czarny kolor :P Ale jak się użyje czernidła to bajerka jak nic... ;) Bije sie w twarz bo pół nocy nie spałem i zawsze czesto chodze po domu to zaglądam za okno zobaczyć co sie dzieje ale akurat tej nocy nie kręciłem sie po domu... :(

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008   

dobrze że tylko kołpaki a nie auto

Tom 
Obywatel Zabrza

Teraz to już z wiatrówką będziesz stać w oknie i pilnować nowych kołpaków :D
Dobrze że ja mam jakieś porysowane to mi ich raczej nikt nie ukradnie :)

Nemo 
Obywatel Zabrza

Ja nie mam i śpię spokojnie :lol:

romekm 
Obywatel Zabrza

Tak to już jest. Kupisz sobie coś nowego musisz cały czas pilnować i denerwować, a jak masz coś stare lub w ogóle nie masz to nie ma też problemów. I po co szpanować?
www.inoi.pl - Najlepszy hosting dla firm!

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

romekm napisał/a:
I po co szpanować?

O czym Ty gadasz wogole? :o Czym szpanować? Kołpakami za 70zł? :o Co innego jakbym miał alufelgi za 1200zł to mógłbyś jeszcze tak napisać...

luk 
Obywatel Zabrza

ja mam opaskami sciągniete, zawsze jakies utrudnienie :D no i auto garażowane :D

twardy
[Usunięty]

Tom napisał/a:
Teraz to już z wiatrówką

Szczerze odradzam. Nie psuj renomy środowiska prawdziwych wiatrowców :)

Kox 
Obywatel Zabrza

wilczek szkoda nerwów,albo sobie kołpaki na opaski zaciskowe zabezpiecz albo musisz sie liczyc ze złodziejstwem.Ja kupiłem do swojego na zime w realu za 9zł/szt i nawet jak zgubie czy ukradna mam je głęboko w poważaniu ;)
Na alu mam śruby zabezpieczające ale znając zycie złodzieje mieli te śruby predzej od nas wszystkich ;) taki kraj...

Nemo 
Obywatel Zabrza

twardy napisał/a:
prawdziwych wiatrowców
takich jak np ja po fasolowej :yay:

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Na naszym osiedlu przynajmniej 3-4 razy w roku, zawsze z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę złodzieje włamują się do kilku, kilkunastu samochodów. Ostatnie takie hurtowe włamanie było w połowie lipca w niedzielny wczesny poranek. Mieli "niestety" pecha bo w tym czasie przypadkowo przejżdzający ul Grunwaldzką policjanci w radiowzie w ilości szt 2, umundurowanych, zauważyli stojący na Tatarkiewicza samochód marki XXXX skradziony 2 godziny wcześniej na innym osiedlu. Chcieli podjechać sprawdzić nr rejestracyjne samochodu i zauważyli że w środku siedzi jeden osobnik płci meskiej a od samochodu oddalają się kolejni dwaj. Zaskoczony złodziej w samochodzie nie stawiał żadnego oporu i zostal przykuty kajdankami do kierownicy przy którym pozostał jeden policjant. Drugi ruszył w pościg za pozostałymi dwoma osobnikami i po krótkim poscigu zatrzymał jednego z nich, próbującego ukryć się w otwartej klatce schodowej jednego z bloku.

Najbardziej wpienia mnie to że w zasadzie poza jednym akumulatorem i kilkoma sztukami narzędzi nie ukradli z samochodów nic, natomiast narobili szkód w kilkunastu samochodach na kilkanaście tyś zł. Powybijane szyby, pogięte krawędzie drzwi, pokrzywione maski i klapy bagażników oraz połamane plastikowe elementy kokpitów przy wyrywaniu radii samochodowych których i tak nie zabrali ze sobą bo okazały się starym nic niewartym sprzętem audio.

daghda 
Zabrzanin +

romekm napisał/a:
I po co szpanować?

Idąc tym tokiem myślowym, to nie powinienem był mieć nawet wypasionego rowerku, bo zaje... ukradną.

buczek21 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

Witam w klubie....
Mi juz "golili" auto dwa razy w tym roku :zly:
W styczniu rozwalili szybe,i ukradli całe audio:radio,wzmacniacz,i głosniki...Jak do tego dolicze szybe i prowadnice ktorą rozwalili,byłem w plecy na 1800zł :consores:
W czerwcu ukradli dekielki z felg zakrywające sruby....Niby pierdoła,ale kosztowna bo jakies 300zł znowu bym był w plecy....Złodzieje okazali sie totalnymi debilami,bo tego sameg dnia wystawili je na allegro :lol: :lol: Prócz mojego kompletu było z 10 innych,tak ze noc mieli bardzo owocna :exclaim: Sprawa skonczyła sie na milutkim oddaniu skradzionych mi rzeczy...

Z mojego doświadczenia zazwyczaj takie rzeczy jak:kołpaki,radia,wycieraczki,anteny CB..kradną osiedlowe "coolmeny",co cały dzien sie napinają na osiedlu jacy to oni zajebisci,a nocami kradna co popadnie zeby było na swoją "zajebistość"....
Przedział wiekowy 15-20 lat.....
Jedyna rada to parking strzeżony i tyle...Wydac te 80-90zł miesiecznie i spokojnie spac.. :wink:
Ostatnio zmieniony przez buczek21 Śro 10 Wrz, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

daghda napisał/a:
romekm napisał/a:
I po co szpanować?

Idąc tym tokiem myślowym, to nie powinienem był mieć nawet wypasionego rowerku, bo zaje... ukradną.

Uchroń nas Boże od takiego polityka bo będzie walczył ze złodziejstwem przez zakazy kupowania przez uczciwych ludzi, za uczciwie zarobione pieniądze, czegokolwiek co może stanowić jakąś wartość a tym samym kusić złodzieja.
Romekm, ja na Ciebie napewno nie zagłosują, jak już, to już wolałbym na Leppera. :hahaha:

twardy
[Usunięty]

Nemo napisał/a:
takich jak np ja po fasolowej :yay:

W Twoim przypadku przyjacielu, to się nazywa "pierdziuch" a nie wiatrowiec :P

EOT

Odpowiedz do tematu