Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Co zrobic jesli widzisz ze kierowca nie potrafi jezdzic ?!
Autor Wiadomość
luk 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006   

Cytat:
drób rządzi-są jaja!
,
kupujesz DZ :?: :D

Aither 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

troche NAM sie stoczylo z pierwotnego tematu :P moze by tak male come back ? :P

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Ayden napisał/a:
RED napisał/a:
Widzieliście "L"-kę w Gliwicach? Subaru Impreza w kolorze RED... ;)

Lanette (czy ja to sie pisze) ma subaru i wiele innych samochodow... ale one nie sa po to by kusisc przyszych uczestnikow strefy 1/4 M tylko z przeznaczeniem na tor...

No być moze przemknęła koło mnie dość szybko i nie zwróciłem uwagi...ale na 100% "L"-ka była na dachu...wiec od razu pomyślałym o zwykłym młodym kursancie w wieku 18 lat. ;) Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 01 Paź, 2006 ]
Cytat:
kupujesz DZ :?: :D

W pt bardzo często... ;) W pn Wyborczą, w środy także DZ, a w czwartki Tygodnik Podhalański. ;) A jak jest jakiś "souvenir" w innej prasie/dzienniku to także. Ostatnio zdobyłem jeden tom encyklopedii Brytanica w Dzienniku...dobry i jeden. Mam też cała kolekcję przewodików Pascala z DZ...ale to juz trzeba było grosik dopłacić, masę map i innych drobiazgów dorzucanych do prasy. ;)

Kox 
Obywatel Zabrza

dzisiaj jak to przy niedzieli natrafiłem na kilku fachowców na drodze,pan w Tico biorący zakręt jak 18 kołowym tirem z naczepą,kolejny pan w Audi radośnie sypiący niecałe 20km/h,pani ktora przed skrzyzowaniem ledwo jechała,i nie zwazajac na czerwone wjechała na skrzyzowanie zdziwiona czemu wszyscy trabia...Wszystko to na granicy Bytomia i Piekar Śl. Kiedyś jak jezdziłem "spacerowo" kilka km dziennie nie robiło to na mnie wrazenia,ale teraz jak robie ok 200km dziennie doprowadza mnie to do białej gorączki i najgorsze jest to że człowiek jest bezradny.

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Pon 02 Paź, 2006   

A u mnie też jest taki sąsiad który średnio raz na miesiąc obija swoje autko, przy czym połowa z tych obrażeń powstaje na naszym parkingu...i cóż, moje auto tez już ucierpiało przez niego ale mam świadomość że nic z tym nie zrobię :D I nie zamierzam nawet próbować, bo nie mam zbyt drogiego auta żebym się o nie trzęsła na każdym kroku ;) a następnym razem to może tylny zderzak pokiereszuje - przydałby mi się nowy :D

Aither 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
pan w Tico biorący zakręt jak 18 kołowym tirem z naczepą,kolejny pan w Audi radośnie sypiący niecałe 20km/h,pani ktora przed skrzyzowaniem ledwo jechała,i nie zwazajac na czerwone wjechała na skrzyzowanie zdziwiona czemu wszyscy trabia...

heheheheeeeee co do szerokiego luku na zakrecie... wiesz... to czasem sie tak ma :D ja jak przesiadam sie z autobusu na osobowke to pierwsze kilka minut mam tak samo :lol: - no co przyznaje sie - przytrafia mi sie czasem ze chce zaparkowac... miejsca jak kurcze pieczone a ja twierdze ze sie nie zmieszcze bo bus sie nie wcisnie :loll: to jest najlepsze wlasnie :D zazwyczaj pasazer (Tato lub Mama) uswiadamia mnie ze to nie autobus... wiec takie zachowanie jeszcze rozumiem :D
Co do predkosci samochodu... ostatnio jechalam na Obroncow Pokoju (gliwice) i kolo Bartlomieja napotkalam takiego kierowce... doslownie jechalam za nim z predkoscia nie przekraczajaca 30 km/h O_o ani wyprzedzic bo waska kreta ulica ani nic... no to wtedy sie zdenerwowalam :)
a kobiety na czerwonym swietle - dla mnie to widok powszedni juz :D kiedys sie wkurzalam a teraz sie smieje :D

OCZY, podziwiam Twoje podejscie do tej sprawy :) nawet jesli nie jest za drogi... ale t4o wlasnosc, ktora obca osoba niszczy :)

OCZY 
Obywatel Zabrza

Ayden -> jak do tej pory te zniszczenia nie były zbyt wielkie, a po co się denerwować na zapas ;) wiadomo że jak znowu we mnie wjedzie to przyjdzie z podkulonym ogonem i zapłaci :D juz na tyle go znam ;) Ale fakt faktem...koło niego parkuję w ostateczności :D

Aither 
Obywatel Zabrza

hahahaha no to przynajmniej przyjdzie i zaplaci za szkode :) wiekszosc po prostu twierdzi ze to samochd na parkingu go zawaszil a nie on samochod :lol: ale i tak prawde mowiac woalabym zaplacic za podszloenie sie niz placic za swoje ewentualne pomylki na drodze czy parkingu :)

RED 
Obywatel Zabrza

Kox napisał/a:
pan w Tico biorący zakręt jak 18 kołowym tirem z naczepą

A coś więcej można... ;) Bo czasem i ja lubie ściąć zakrętasa. W niedzielę byłem w Zabrzu 2 razu... o poranku i po południu jadąc na uroczystość i koncert Skaldów do Multikina. ;) Moze to ja?? ;)

Kox 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:
A coś więcej można... Bo czasem i ja lubie ściąć zakrętasa. W niedzielę byłem w Zabrzu 2 razu... o poranku i po południu jadąc na uroczystość i koncert Skaldów do Multikina. Moze to ja??
to w piekarach było a pan był zwykłym "kapeluszem" (niedzielny kierowca) ,scinanie zakretu to nie to samo co zabieranie sie za niego jak tirem,z prawego pasa do skretu w lewo.

RED 
Obywatel Zabrza

No tak...To nie ja! Kapelusz (góralski) ;) w czasie ściągam! ;) No mnie takze wkurzają takowe zawalidrogi, które zamierzając skręcić w lewo blokują cały pas i nie można ominąc ich z prawej strony bo stoją dokładnie przy prawym krawęzniku lub co najlepsze na środku swego pasa. ;) A chyba powinni "przykleić" sie do osi jezdni co nie? ;) Strasznie mnie to wkurza!!

Crovv 
Zabrzanin +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

ok sprawa sie sama roziwazala pani kiedys pojechala autem i juz nim nie wrocila .
Pewno w cos lub w kogos wjechala i zakonczyla sie jej przygoda z nauka jazdy samochodem .
Mam nadzieje ze nie bylo ofiar :)

Nemo 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Wto 10 Paź, 2006   

Może w gazetach o tym przeczytamy ? :bleble:

Crovv 
Zabrzanin +

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 11 Paź, 2006   

mam nadzieje ze nie . Cieszy mnie jednak fakt ze nie widze tej pani juz za kierownica. Mam nadzieje ze tak juz pozostanie :)

Crovv

OCZY 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 11 Paź, 2006   

A widzisz ją w ogóle? :suprise:

Odpowiedz do tematu