Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

MEDIA MARKT... dla idiotów !
Autor Wiadomość
RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 17 Lis, 2006   

To prawda...róznie to bywa z wyciągnięciem info od pracownika sklepu i to nie tylko MM. Cóż...

jobe1979
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   co do mm

jezeli chodzi o ceny w mm oni maja rozne narzuty minimaly to 7% ceny wiec ludzie chca sprzedac wiec niech daja ceny przystepne jak nie poprostu tak jak to kiedys bylo targujmy sie :lol: :lol: :lol:

we_st 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 27 Lis, 2006   

W MM wbrew pozorom też można co nieco wytargować. Mam już taką naturę, że zawsze próbuję coś z ceny urwać. Parę razy mi się to udało. Nawet w Media. Warto spróbować - to nic nie kosztuje :)

RED 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

No niby można te 5%...ale znając swoje szczęście na pewno mi się nie uda! ;) Kierwnika nie będzie danego działu i jużproblem...a pracownikowi znając życie nie można! Powiem tak...W agacie kupowałem komplet wypoczynkowy za 2 tys zł i przyznam się, ze ani grosza nie spuścili. Nawet na transport...Hmmm! A jak widać parę złotych (w gotówce) zostało u nich w kasie. Cóż...Różnie to bywa! Najłatwiej targowac sie chyba na targu i to tam gdzie nie ma kas fiskalnych... ;) Pozdrawiam

luk 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

bylem dzisiaj w media :D i wpuscili mnie :D ale szczescie :P

Kox 
Obywatel Zabrza

miałes tam jakieś problemy żeby wejść?wiem że do makro trzeba mieć 150cm ale do media??

RED 
Obywatel Zabrza

luk napisał/a:
i wpuscili mnie

...w kanał? :)
W Makro kiedyś byłamiarka przy wejsciu...to prawda! :)

we_st 
Obywatel Zabrza

luk uważasz się za idiotę?

luk 
Obywatel Zabrza

we_st, niee, żartowałem tylko

Kox 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   

Pewnie większość z was wiedziała że MM i Saturn to jedna firma,ale gdyby ktoś nie wiedział to wklejam ;) i jeszcze z ludzi idiotów robia że nie robili tej kampanii świadomie

Cytat:
W najnowszych kampaniach promocyjnych dwie duże sieci marketów elektronicznych wzajemnie się atakują - pisze "Rzeczpospolita".

Zdaniem konkurencji te zmagania sklepów należących do jednej grupy Metro to nadużycie i wprowadzanie w błąd klientów.

Najpierw wystartowały internetowe reklamy Saturna. W sobotę reklamówki Saturna wyemitowały ogólnopolskie stacje TV, gdzie widzowie mogli zobaczyć wymierzone w Saturna reklamy Media Markt.

Obie sieci nie dość, że mają jednego właściciela (grupę Metro) i są zarządzane przez Media Saturn Holding, to jeszcze współpracują z tą samą agencją reklamową - Demner, Merlicek & Bergmann, która przygotowała obie kampanie. Saturn zaznacza co prawda, że już zakończył współpracę z DMG i szuka innej agencji.

Wioletta Batóg, rzeczniczka Media Saturn Holding, reprezentująca Media Markt, twierdzi, że nie wiedziała o kampanii Saturna.

- Media Markt jest dla nas po prostu konkurentem. To jedyna sieć z podobną wielkością sklepów, asortymentem czy polityką cenową - mówi Daria Perzyna z Saturna.

Obydwie sieci zapewniają, że nie informowały się wzajemnie o swych planach marketingowych. Konkurencja w to nie wierzy.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospolitej".

ligia33 
Forumowicz

Wysłany: Wto 09 Sty, 2007   

Witam rutek, aaa w porządku dawno nie byłam w Zabrzu tym bardziej miło popatrzeć i poczytać nowe pościki :D

zabrzyk 
Forumowicz +

Wysłany: Czw 01 Mar, 2018   

Zanim coś kupicie online, porównajcie sobie ceny dokładnie tych samych produktów w Empiku i Media Markt. Na pojedynczych filmach nawet po kilka dyszek różnicy. Często dokładnie takie same różnice na sprzęcie, czy na muzyce. Każdy kupuje oczywiście gdzie uważa.
A że jest aż tak, zauważyliśmy dopiero podczas ostatnich zakupów prezentów świątecznych.

Taliz 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Pawłów

Wysłany: Czw 08 Mar, 2018   

Ja tam akurat preferuję Euro RTV AGD w którym kupowałam te epickie głośniki bezprzewodowe https://www.euro.com.pl/g...ainfreeze.bhtml
Szczerze polecam Boom 2 pack, a Euro ma jeszcze to do siebie, że mają fajne promocje więc warto obadać ;3

Mimichaska 
Forumowicz

Wysłany: Czw 22 Mar, 2018   

Zawsze warto sobie porównać ceny z innymi sklepami, ja tak zawsze robię. A gdzie najłatwiej? No w sieci oczywiście:) Często znajduje sprzęty w niższych cenach w sklepie https://www.sferis.pl nie wiem czy o nim słyszeliście. Jak planujecie jakieś zakupy elektroniki, agd czy telewizora to porównajcie też ceny z nimi :)

Lucek422 
Forumowicz

Dzielnica miasta: os.Mł.Górnika

Wysłany: Pią 23 Mar, 2018   

Wiecie, że rowery holenderskie ranking jest naprawdę interesujący? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że warto zaglądać na taki rankingi, ponieważ taka wiedza jest przydatna. Dzięki temu możemy wybrać naprawdę porządne rowery, które będą służyć nam wiele lat.

Odpowiedz do tematu