Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Przedszkole
Autor Wiadomość
tedi 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza
Pomogła: 1 raz

Wysłany: Sob 18 Lut, 2006   

...prowokacja... :wink:

we_st 
Obywatel Zabrza

No co ty tedi to antyreklama. Nie wysłałabym swojego dziecka do tego przedszkola, bo jak widać źle wychowują dzieci. Jak widać nic dobrego nie wyrasta z jego wychowanków. :no:

tedi 
Obywatel Zabrza

we_st napisał/a:
No co ty tedi to antyreklama. Nie wysłałabym swojego dziecka do tego przedszkola, bo jak widać źle wychowują dzieci. Jak widać nic dobrego nie wyrasta z jego wychowanków. :no:

Trafna wypowiedz :thumpsup: i musze jeszcze dodac,ze znam wielu jedynakow,ale cos takiego jeszcze nie slyszalam i ...nie mam sily juz komentowac.Cieszy mnie fakt,ze sa jeszcze inni :wink: :D

Kika 
Zabrzanin

Dzielnica miasta: Centrum

Hmmm, ja też jestem jedynaczką :crybaby: , czasami też jestem egoistką ale taką chyba nie najgorszą :lol:

Co do przedszkola to lubiłam chodzić, a czasami nie ( jak była matematyka blee), natomiast uwielbiałam kółko teatralne i przedstawienia z moim udziałem - ach te oklaski widzów :king: Niestety nie było to przedszkole w Zabrzu ponieważ nie stąd moje korzenie.

OCZY 
Obywatel Zabrza

Pomogła: 3 razy

:yay: ja z przedszkola pamiętam jeszcze fatalne obiady - eh, porażka na całej linii - raz mnie dyrektorka zaprowadziła podczas obiadu do starszej grupy i kazała mi patrzeć jak ładnie jedzą (bo ja akurat nie chciałam) ale obciach na całe przedszkole ;)

we_st - "bachorami" możesz nazywac sobie np swoje ***** (nieważne) :) , radze trzymac języczek za ząbkami i nie stosowac tutaj epitetów, bo to chyba nie na miejscu.....aa przypomniało mi sie cos fajnego z przedszkola - raz zostałam pogryziona :D a koles który to zrobił jest teraz barmanem w mojej ulubionej knajpce :)

Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam.... (w sumie to nic obraźliwego nie powiedziałam ;) ale przyzwyczaiłam się do tego że tu czasem panuje atmosfera rodem z kółka różańcowego, więc.....) Buziaczki dla wszystkich, i prosze mnie więcej nie nazywać bachorem :)

Karina -> ja nie znosiłam brac udziału w przedstawieniach....ale za to lubiłam bale przebierańców :) No, może oprócz jednego, na który mamusia przebrała mnie za indianinke, czy jakoś tak :) na reszcie bali byłam oczywiście księżniczką :) :):):)
Ostatnio zmieniony przez OCZY Sob 18 Lut, 2006, w całości zmieniany 1 raz  

Kika 
Zabrzanin

OCZY napisał/a:
:yay:

Karina -> ja nie znosiłam brac udziału w przedstawieniach....ale za to lubiłam bale przebierańców :) No, może oprócz jednego, na który mamusia przebrała mnie za indianinke, czy jakoś tak :) na reszcie bali byłam oczywiście księżniczką :) :):):)

Nie napisałam, że powinnaś była to lubić... dla każdego coś miłego :D
Co do balów przebierańców - co ciekawe, jakoś innej opcji dla mnie nigdy nie było jak tylko wersja Księżniczki, z coraz większą ilością biżuterii :exclaim:

OCZY 
Obywatel Zabrza

Biżuteria, biżuteria....a jak w starszakach mama mnie szminką pomalowała na bal to przeżywałam to chyba z miesiąc! :)

Kika 
Zabrzanin

Szminkę i całą resztę kosmetyków to podbierałam mamie i piękniłam się, jak nikogo nie było w domu, co prawda wyglądałam wtedy jak coś na styl Gejszy :lol: na szczęście były "zmywacze".

OCZY 
Obywatel Zabrza

Ja w domu też podbierałam mamie kosmetyki, ale malowałam raczej lalki :) nie lubiłam pózniej zmywać swoich dzieł z własnej twarzy, bo wszystko piekło, oczy szczypały itd :) (bo zmywałam wszystko mydłem i wodą - szybko - zanim mama wróci z pracy) :D

Kika 
Zabrzanin

Taak ale lalki miały za małe pole do popisu - mam na myśli ich twarzunie :lol:

OCZY 
Obywatel Zabrza

Doszłam w pewnym momencie do tego samego wniosku i zaczęłam bawic się w fryzjerkę.....wszystkie moje lalki po pewnym czasie miały fryzurę "na jeżyka" :pimp:

Kika 
Zabrzanin

:hahaha: A moje miały wszystkie zaordynowaną przymusową grzywkę :yay:

Chyba zeszłyśmy z głównego tematu, trudno.

OCZY 
Obywatel Zabrza

Jakby się uprzeć to jest na temat :) w końcu wszystkie opisywane przez nas przeżycia dokonywały się w okresie przedszkolnym :D No ale dobrze już, nie mówmy co jeszcze robiłyśmy lalkom, bo Rutek nas wyrzuci :)

Kika 
Zabrzanin

OCZY napisał/a:
No ale dobrze już, nie mówmy co jeszcze robiłyśmy lalkom, bo Rutek nas wyrzuci :)

Do przedszkola ? :hahaha:

OCZY 
Obywatel Zabrza

To pół biedy...ale zdaje się że to miejsce na naszym forum nazywa się ŚMIETNIK :wink: a to juz niezbyt fajne :)

Odpowiedz do tematu