Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Czy czujecie się bezpiecznie w Zabrzu?
Autor Wiadomość
JoHnY 
Mieszkaniec Zabrza +

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

to sie ciesz... bo nie kazdy mial takie szczescie jak ty.... mojemu kumplowi ostatnio rece polamali jakies downy.

olo147
Forumowicz +

Wysłany: Pon 16 Maj, 2005   

Współczuje wszystkim obitym i połamanym.
Sam raz widziałem jak na Zaborzu dwóch koksów trzymało chłoptasia, a trzeci uderzał po brzuchu. Chciałem dzwonić na policję z auta, ale chyba za długo stałem bo już cegłe zbierali z ziemi i celowali mi po samochodzie. Zgroza.
Ja puki co jeszcze nie miałem przykrych zdarzeń i oby tak zawsze było... :D

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Wto 18 Paź, 2005   

a ja troche z innej beczki.....dzis nie poczulam sie bezpiecznie na zwykłej "zebrze" na Korfantego :( tam jeżdża kierowcy jak idioci :thumbdown: z daleka facet widzial ludzi na przejsciu, ale po co przyhamowac super bryką :nono: dobrze ze sa :angel: ....

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 18 Paź, 2005   

Właśnie na Korfantego na "zebrze" zginął dziadek mojej koleżanki :( droga szeroka jest - to nierozważni kierowcy traktują ja jak drogę szybkiego ruchu......a przecież ulica ta biegnie między paroma dużymi osiedlami....brak wyobraźni i tyle.....

olo147
Forumowicz +

Wysłany: Śro 19 Paź, 2005   

Mam balkon na skrzyżowanie Korfantego z Gdańskiej... poprostu masakra. Nie ma tygodnia bez stłuczki, wypadku, czy też potrącenia.

Może warto by było postawić policjanta po każdej stronie Korfantego. Miasto i policja zarobiłaby sporo, a i bezpieczniej by było...

avipro
[Usunięty]

Zmiana...już nie czuję się bezpiecznie od czasu napadu:-(

dratewka 
Obywatel Zabrza

olo147 napisał/a:
Mam balkon na skrzyżowanie Korfantego z Gdańskiej... poprostu masakra. Nie ma tygodnia bez stłuczki, wypadku, czy też potrącenia.

Może warto by było postawić policjanta po każdej stronie Korfantego. Miasto i policja zarobiłaby sporo, a i bezpieczniej by było...

właśnie... gdyby ktoś z Policji tam czuwał od czasu do czasu, a nie wierze, ze nie zaja sobie sprawy z tego jak bardzo łamane sa przepisy na tej drodze :glina:

patinka 
Mieszkaniec Zabrza +

Dzielnica miasta: Mikulczyce

Wysłany: Śro 26 Paź, 2005   

Też jestem z Mikulczyc. Jak na razie nic złego mi się nie przytrafiło, ale mimo wszystko nie czuję się bezpiecznie.

W ogóle uważam, że Zabrze nie jest bezpiecznym miastem. Tyle tutaj kamieniczek i zaułków...aż strach przejść spokojnie.. :woot:

dratewka 
Obywatel Zabrza

* hm, moze ciagle za mało policjantów nas chroni?? - jak ostatnio słyszałam nie jest łatwo dzis zostac policjantem i egzaminy zwalaja niektorych znog....
* może przytłoczeni sa papierkowa robota?? - chetnie zrobilabym porzadek w szafach na komisariacie (kazdy papierek bylby na swoim miejscu :wink: a mi pare gorszy wiecej by sie przydalo w skarbonce)
* a moze za bardzo wzrasta przestepczosc?? :thumbdown:
nie wiem....pozostaje nam wierzyc w :angell:

Sexy 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Zaborze

Cytat:
jak ostatnio słyszałam nie jest łatwo dzis zostac policjantem i egzaminy zwalaja niektorych znog....

to chyba dobrze?? przynajmniej nie ma problemu z takimi osobami które świecą blachą a dostają zadyszki po 100 metrach...

Cytat:
chetnie zrobilabym porzadek w szafach na komisariacie (kazdy papierek bylby na swoim miejscu :wink: a mi pare gorszy wiecej by sie przydalo w skarbonce)

z tego co wiem od tego są stażyści którym płaci urząd więc papierki są układane jak dla nich za darmo... :tease: :wink:

rutek 
Administrator

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 01 Lis, 2005   

zacząłem temat więc
pomału postaram sie go zamknąć.

Zabrze jako tako uważać można za bezpieczne miasto, w porównaniu do statystyk i innych miast.
Policja w Zabrzu jest zauważalna, można na nią liczyć, choć zawsze dobre są pozory.
Istnieją dzielnice niebezpieczne w Zabrzu, gdzie rzucając kamieniem można trafić tylko w kur** lub złodzieja.

avipro
[Usunięty]

Wysłany: Śro 02 Lis, 2005   

To dlaczego pod drzwiami domu mnie napadli i chcieli zgwałcić?na szczęście się nie udało im......wcale nie jest takie bezpiecze Zabrze.....do dziś leczę rany ......... :( :( :(

dratewka 
Obywatel Zabrza

:hug: Avipro
dzis przyszlam do pracy i okazalo sie moją uczennice pobili łobuzy :( a jak dostalam wychowawstwo we wrzesniu to mi sie snilo - pobicie, policja.... :thumbdown:
w Zabrzu nie jest bezpiecznie, jak w kazdym miescie w Polsce

.:: ETYL ::.
Forumowicz +

czy wiadomo wam o zaistniałej sytuacji :
na terenie oczyszczalni ścieków na Maciejowie znaleźli nauczycielkę ze szkoly na Traugutt'a ... powieszoną. słyszałem jeszcze drugą wersję, lecz narazie przemilczę, bo nie wiem czy to plotki nie są.

??

olo147
Forumowicz +

.:: ETYL ::. napisał/a:
na terenie oczyszczalni ścieków na Maciejowie znaleźli nauczycielkę ze szkoly na Traugutt'a ... powieszoną.

Chłopie nie strasz nauczycielek obecnych na tym forum... :wink:

Odpowiedz do tematu