Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Bycie trendy...jest trendy?
Autor Wiadomość
tedi 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Śro 08 Lut, 2006   

To fakt.Masowo ludzie juz tak nie wyjezdzaja,ale jest jeszcze troche panienek,ktorym wydaje sie,ze "zalapia" jakiegos bogatego Niemca i pieniazki same z nieba poleca.No coz.
Ja mam meza Polaka,ale nie moge narzekac,ze jest zaniedbany.Tak wiec uciekac nie mam zamiaru :tease: :lol:

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

A wiecie co mnie "do szału" doprowadza u kobiet? ;) Taki drobiazg, na który zwracam uwagę idąc za kobietą...A mianowicie metka przyklejona do spodu buta. ;) Tak tak...Wg mnie to bardzo nieelegancko wygląda u kobiety! Wiadomo, ze praktycznie w każdym sklepie obuwniczym, na każdej parze butów jest oznaczenie u spodu z czego jest obuwie zrobione. A niektóre buty mają jeszcze cenę na metce! Czy to dużo roboty by to "badziewie" zedrzeć? Nie wiem czy wy zwracacie na to uwagę, czy zostawiacie ową metkę u spodu buta czy zrywacie. Ale ja np jestem na to uczulony i moje panie już wiedzą, że buty u spodu mają byc nie ometkowane. To sie bardzo rzuca w oczy gdy kobieta idzie i widać to! A jeszcze jak na złość nie naklejają owych nalepek w miejscu kontaktu podeszwy z chodnikiem/asfaltem tylko dokładnie tam gdzie nie ma styczności z podłożem...a samo sie to nie zedrze! ;) Czepiam się drobiazgów co nie...No cóż taki już jestem spostrzegawczy chUOpczyk. ;)
A teraz jeszcze na mężczyzn troszkę najadę...a co! Na pewno zwróciliście uwagę na mężczyzn, którzy elegancko sie ubrali...garniturek czy marynarka i na dole rękawa zostawiali metkę firmową. To jest "buractwo"! Po cholree nam wiedzieć czy to jest garnitur "no name" z Konopisk czy Bytomia czy inny Cardin czy Sunset! Teraz moze mniej się to widzi...ale kiedyś to było std! Nie mam pojęcia czy oni grali głupków i myśleli, że ta metka ma zostać na rękawie czy poprostu chcieli się pochwalić na imprezce jakiej firmy mają odzienie. Bez sensu! To mnie takze baaaardzo do szału doprowadzało/doprowadza! Jak ktos zna sie na rzeczy to tylko zerknie na marynarkę/garnitur i juz co nie co moze o nim powiedzieć a nie musi mieć info na rękawie...bez sensu! ;) Podobają mi sie takze u mężczyzn buty (wyjściowe/eleganckie) na prawdziwej skórce...super sprawa! Tylko czemu to cholerstwo takie drogie! Niestety takowych nigdy nie miałem...Owszem skóra z zewnątrz to podstawa, ale podeszwa w mym przypadku raczej gumowa...ale bez przesady nie za gruba i nie za miękka. Moze kiedyś jak będę bogaty to sobię sprawię buty z podeszwą z prawdziwej skórki...Jednak i wsklepach jest niewiele takowych. Ostatnio widziałem w sklepie "Bata" (jak wiecie pożądny sklep obuwniczy z czeskimi tradycjami...potem sie firma przeniosła za wielką wodę i do dziś chyba tam jest siedziba rodziny Bata)-buty pożądne ale do najtańszych nie należą. ;)

Margolcia 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Zgodzę się że wielu facetów nie dba o swój wygląd :thumbdown: Dopuki szukają partnerki to tak, ale jak już ją zanjdą to często (nie wszyscy) zapominają o siebie dbać. To jest koszmar jak wchodzi się do komunikacji i stanie sie obok np. grupki facetów, są przepoceni smerdzący papierosami lub alkoholem i ubrani byle jak :bleble: KOSZMAR ! !!!
Chociaż są faceci ktorzy przywiazują dużą uwagę co do swojego wyglądu :grin: oby takich było coraz więcej :thumpsup:

tedi 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

Margolcia napisał/a:
Zgodzę się że wielu facetów nie dba o swój wygląd :thumbdown: Dopuki szukają partnerki to tak, ale jak już ją zanjdą to często (nie wszyscy) zapominają o siebie dbać.

Ale trzeba dodac,ze duzo kobiet rowniez przestaje wtedy o siebie dbac. :wink: :)

[ Dodano: Czw 09 Lut, 2006 ]
RED napisał/a:
A wiecie co mnie "do szału" doprowadza u kobiet? ;) Taki drobiazg, na który zwracam uwagę idąc za kobietą...A mianowicie metka przyklejona do spodu buta. ;)

coraz bardziej mnie zaskakujesz :lol: ,ale na wszelki wypadek sprawdzilam i moje buty.Bylbys ze mnie zadowolony... :wink: :lol:

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

No co... :) Zwracam uwagę na takie szczegóły/drobiazgi! Czy wam nie mówiłem, ze jestem spostrzegawczy? Wszystko dojrzę! ;)

Margolcia 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Pią 10 Lut, 2006   

A jeżeli kobieta przestaje o siebie dbać to jest już najgorsz rzecz jaka może się wydarzyć!!! :sygnal: Mężczyźni motywujcie swoje panie by dbały o siebie i zawsze były piękne ! !!! :loll:

tedi 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:
No co... :) Zwracam uwagę na takie szczegóły/drobiazgi! Czy wam nie mówiłem, ze jestem spostrzegawczy? Wszystko dojrzę! ;)

No i jest ok.Kazdy ma swoje uprzedzenia do czegos (lub kogos) i szczegolnie zwraca uwage na pewne rzeczy :)Mnie najbardziej wpadaja w oko zepsute zeby :yay: .Jestem na to uczulona. :kwasny:

LadyO 
Obywatel Zabrza

... i tłuste włosy

tedi 
Obywatel Zabrza

...i brudne paznokcie.
To zaczyna byc obrzydliwe... :lol:

Peter 
Obywatel Zabrza

HiHiHi ! Kobitki przestancie wydziwiac :wink:

Chlop ma byc chlopem :pimp: :wink:
chyba, ze Wam sie marzy eunuch z
" Basni z 1001 nocy " :exclaim: :wink:

LadyO 
Obywatel Zabrza

co to, to nie :nono:

tedi 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Sob 11 Lut, 2006   

Peter napisał/a:
[...] Chlop ma byc chlopem :pimp: :wink: [...]

To znaczy? :wink: :D

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Właśnie? Podpinam sie pod pytanie tedi! (mogę? ;) ) ? ? ?

Peter 
Obywatel Zabrza

HiHiHi ! A taki jak na ikonce :pimp: , to Wam nie odpowiada? :wink:

tedi 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   

Peter napisał/a:
HiHiHi ! A taki jak na ikonce :pimp: , to Wam nie odpowiada? :wink:

Kapelusz mi sie nie podoba :lol: