Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Bycie trendy...jest trendy?
Autor Wiadomość
tedi 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Wto 07 Lut, 2006   

Rzeczywiscie.Wiekszosc Polek po prostu potrafi sie ubrac i wlasnie dlatego mamy na Swiecie takie powodzenie :thumpsup: :grin:

Margolcia 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Maciejów

Zgodzę się z Tobą Tedi w 100%. Po prostu mamy w sobie to COŚ ! !!! :thumpsup:

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

tedi napisał/a:
OCZY napisał/a:
Długie spódnice? Buahah! No bez przesady ;) Zajebisty ma styl koleś :hahaha: Sorki...jesteśmy tylko zacofanymi Polakami, może w Niemcach to jest trendi...a jeśli tak, to przyjdzie do Polski za pół roku..o Boże :bleble:

Mylisz pojecia.
Nigdzie nie napisalam,ze to jest w Niemczech trendy.Chcialam tylko wyjasnic,ze chlopak ma swoj styl i skoro mu sie to podoba,to niech sobie chodzi nawet w damskiej bieliznie.Poza tym wyobraz sobie,ze w "zacofanej"Polsce tez juz widzialam panow w spodniczkach :tease:

Dodano po 1 minutach:

OCZY napisał/a:
...tam by sie ten Twój sąsiad w sukience nadawał Tedi :)

A gdzie ja napisalam,ze to moj sasiad? :scratchchin:

już wyjaśniam :) tutaj:
tedi napisał/a:
Prawie dziennie widze na naszym osiedlu chlopaka,ktory nosi dlugie spodnice.Troche dziwne,to fakt

A co do facetów ubierających sie w damskie ciuchy :) wszelkie spódniczki, rajstopki, szpileczki - wiem że są tacy, tyle że dla mnie nie są już po prostu facetami, w żadnym wypadku :) to jakieś hybrydy :) Nie uznaję i koniec! Ale jeśli są kobiety które ze spokojem i akceptacją mówią o tym czymś "mężczyźni" to proszę bardzo :) Nie wnikam!
:woo:

tedi 
Obywatel Zabrza

Warjatke ze mnie robisz?Napisalam:"na naszym osiedlu",a nie:moj sasiad.Ale mniejsza z tym.Poza tym naucz sie w koncu poprawnie czytac czyjes (przynajmniej moje) posty.Nie napisalam,ze tacy faceci mi sie podobaja,tylko napisalam,ze nie przeszkadza mi to,w co sie ubieraja.A zeby bylo jeszcze dokladniej to napisalam-"chlopak",a nie mezczyzna.

OCZY 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Przecież Polacy czasem nawet o Niemcach mówią - sąsiad :) więc chyba o kimś kto jest mieszkańcem Twego osiedla też tak można powiedzieć...aleś sie obruszyła...jakby to był wstyd że masz takiego sąsiada...to nie żaden wstyd :thumpsup: nie irytuj się :)

Poza tym ja nigdzie w swym poście o Tobie nie wspomniałam - że lubisz facetów w spódnicy czy coś... :rotfl: ale Ty wszystko musisz brać do siebie...ja napisałam: "jeśli są kobiety które....." Nie było napisane: "jeśli tedi......" :thumbdown:

tedi 
Obywatel Zabrza

LadyO napisał/a:
...albo w damskich spodniach. podobno w tym roku noszenie przez panów damskich modeli dżinsów też jest trendy :)

A tego jeszcze nie slyszalam :lol: .Ale taki przystojny facet w damskich biodrowkach,a do tego wystajace stringi... :scratchchin: :grin: .a moze ktorys z "naszych"mezczyzn nam zademonstruje? :aloha:

dratewka 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Rokitnica

Wysłany: Śro 08 Lut, 2006   

a mężczyźni trendy? jacy to są wg Was?

RED 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Helenka

dratewka napisał/a:

No właśnie...tylko płeć piękna! A druga połowa? ;)
Co do Polek...to dokładnie tak jak pisałyście Polki cieszą się powodzeniem. A ubiór...owszem takze ma duze znaczenie. Potrafią sie kobiety/dziewczyny odpowiednio ubrać. Nie tak jak np mieszkanki zza wschodniej granicy-od sasa do lasa. Jak mieliście okazję tam być (ja niestety nie miałem) to na pewno zwróciliście uwagę. Ale bywałem troszkę na Podhalu i mieszkałem z takową grupką obrzydliwie bogatych Rosjan...Szkoda gadać! Dolary wychodziły im z kieszeni, luxusowe samochody przed ośrodkami (Lexusy, BMW, MB, Jeep-y, Infiniti, Accury, Porschaki,...) ale co z tego skoro wygladały jak "dziołchy" z Jurgowa czy z Małego Cichego. Ale wydaje mi się, ze juz te nasze piękne góralki (bo naprawdę góralki mają to coś w sobie...połakomiłem sie na takowa kiedyś) potrafią się zrobić na bustwo jak troszkę dudków mają albo jakiegoś ujka w Hameryce-kosmetyki przyśle czy jakieś śwarne odzienie. A Rosjanki...Makabra! Chłopy schodzili na posiłki na stołówkę w dresach i mokasynach, a kobiety owszem chciały być piękne...wymalowane na czerwono, sukienki ale nie pasowały one do niczego. Takie strachy na wróble! ;) Złotem obwieszeni, złoto w buzi...ale co z tego! A co sie działo pod Gubałówką na targu...szkoda gadać! Kupowali wszystko co się da, ni pytali o cenę...płacili zielonymi. Taka moja skromna opinia o mieszkankach/mieszkańcach zza wschodniej granicy! Jak widać pieniądze to nie wszystko, czasem bez pieniędzy Polka potrafi się zrobić na bustwo... :) A i uroda naszych Polek jest wyjątkowa...szczególnie tych z pd Polski... ;)

LadyO 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:
A i uroda naszych Polek jest wyjątkowa...szczególnie tych z pd Polski... ;)

czyli z Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, ma się rozumieć ! !!!

RED 
Obywatel Zabrza

Ma się rozumieć... :)

tedi 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:

No to masz szczescie :grin: Nie podpadles... :lol:

LadyO 
Obywatel Zabrza

RED napisał/a:

masz u mnie plusa ;)

RED 
Obywatel Zabrza

Dziękuję! No co...jak wiecie piszę/mówię szczerze zawsze to co czuję/myślę! :) Już Andrzej Rosiewicz śpiewał dawno temu piosenkę o naszych dziewczynach-wiele prawdy w niej jest! Baaa...sama prawda! :)

we_st 
Obywatel Zabrza

dratewka napisał/a:

I tu zaczynają się schody. W Polsce faceci nie bardzo dbają o swój wygląd. Czyżby to było trendy :?: !
Moi znajomi (Niemcy co byli w Polsce) zastanawiali się nad tym co Polki widzą w swoich facetach. Grających macho panowie nie zdają sobie sprawy jaki skarb został im dany. :nunu: Tak to jest, że ceni się tylko po stracie. Panowie muszą zadbać o swoje panie, bo im pouciekają. :tak Wyjazdy z kraju zaczynają się robić trendy. Potem zostaną tylko Rosjanki. :hahaha:

RED 
Obywatel Zabrza

Wydaje mi się, ze dziś nie są już tredny ucieczki za granicę takie jakie miały miejsce na przełomie lat 80/90. W tych latach było to masowe i wiele ludzi wyjeżdżało za Odrę "za chlebem" ze Śląska. Moi rodzice ani ja nigdy nie mysleliśmy o takim wyjeździe za Odrę...no może była możliwośc w połowie lat 80-tych wylotu nieco dalej, ale to nie była łatwa decyzja i zostaliśmy w PL. A były możliwości i to duże...Jednak strach nas opętał. ;) Ale dziś już wypady na stałe raczej nie są trendy no chyba, ze z "musu"...i na "chwilkę" zarobić jakiś grosz to tu to tam. Jednak ja sie przyznam, że za praca takze nigdzie nie wyjeżdżałem za granicę...nie było takiej potrzeby! ;)

Odpowiedz do tematu