Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Domena www.zabrze.slask.pl na sprzedaż. Chcesz być właścicielem domeny ? KONTAKT: rutek(@)outlook.com

Poprzedni temat :: Następny temat

Prawo jazdy
Autor Wiadomość
wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: Centrum

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

Wogóle większość kursów w UP to fikcja... Czasami jakieś tam wypalą ale mało tego jest... Wogole ja sie pytam co to kurna jest za kurs pisania CV? :o To ma być kurs? Kurs jak napisać swoje CV? Ale porażka...

haszczyc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

wiekszosc kursow oferowanych w PUP to jest tylko tak zeby bylo cos dac bo jak to wyglada zeby pup zadnych kursow nie ofertowal...

wolff 
Obywatel Zabrza

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Śro 29 Lip, 2009   

Szturm na autoszkoły

Żeby po 10 września zostać kierowcą zawodowym, trzeba mieć dużo pieniędzy i czasu. Oprócz prawa jazdy, wymagany będzie obowiązkowy specjalisty- czny kurs, zakończony uzyskaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej. Co najmniej półroczny kurs będzie kosztował nawet 10 tys. zł - taki obowiązek nakłada znowelizowana ustawa o transporcie drogowym.

Całość - ZAWODOWE PRAWO JAZDY

wilcz3k 
Obywatel Zabrza

Wysłany: Śro 29 Lip, 2009   

wolff napisał/a:
Szturm na autoszkoły

Żeby po 10 września zostać kierowcą zawodowym, trzeba mieć dużo pieniędzy i czasu. Oprócz prawa jazdy, wymagany będzie obowiązkowy specjalisty- czny kurs, zakończony uzyskaniem świadectwa kwalifikacji zawodowej. Co najmniej półroczny kurs będzie kosztował nawet 10 tys. zł - taki obowiązek nakłada znowelizowana ustawa o transporcie drogowym.

Całość - ZAWODOWE PRAWO JAZDY

Mi się naszczęście udało z kat. C oraz świadectwem kwalifikacji za 500zł, a nie 10.000zł, specjalnie zrobiłem bo już rok temu o tym mówili, przeznam, że zrobiłem to z przypadku bo tak naprawde chcialem kat D i świadectwo na przewóz rzeczy ale niestety spóźniłem się już na świadectwo kwalifikacji za 500zł to zrobiłem sobie kat C i świadectwo na przewóz rzeczy to i tak się przyda gdy teraz wejdzie nowe prawo i nie będzie na to nikogo stać to może nareszcie jakaś normalna praca będzie jako kierowca i za normalne pieniądze.

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 ]
Dodam jeszcze że też myślałem aby sobie zrobić kat. D ze swoich pieniędzy, bo C tez zrobiłem ze swoich, a jak mam C to D kosztuje już tylko 2200zł, a nie 3500zł bo jest mniej godzin do jazdy, ale... no własnie, w urzędzie pracy dowiedziałem się że nic z tego nię bedzię bo kurs kosztuje kolo 9 tys. czyli zmieszczę się w kwocie 3 x średnia krajowa tylko, że PUP w tym roku ma bardzo bardzo ograniczone środki które już w zasadzie wykorzystał a jest dopiero połowa roku i ze szkolenia nici...

MaciejGaj 
Forumowicz

Wysłany: Pią 21 Lip, 2017   

Zastanawiam się nad tą szkołą, słyszałem, że jest dobra: https://motorat.com.pl/nauka-jazdy
Znajomy mówił, że cen może nie mają najniższych, ale mają parcie na bezpieczna jazdę, co w sumie chyba nie jest takie głupie. jak myślicie, iść? Może serio warto iść gdzieś, gdzie chcą ludzi czegoś nauczyć, a nie odbębnić kurs w jakiejś szkole-krzak, żeby potem i tak oblać 10 razy, bo się komuś tak opłaca? Macie jakieś swoje doświadczenie w tym temacie?

Raaachel 
Starszy forumianin

Wysłany: Wto 25 Lip, 2017   

Ja zdawałam tutaj https://www.automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2/
Zdałam za 2 razem, ale przez swoją głupotę (stres?) :)
Ogólnie instruktorzy w automobilu są super

pawelmazur 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Zaborze

Wysłany: Śro 03 Paź, 2018   

Ja od siebie mogę polecić zdawanie w szkole MotoRat https://motorat.com.pl/nauka-jazdy-gliwice. Bardzo dobrze dzięki nim nauczyłem się jeździć i zdałem egzamin za pierwszym razem, choć to akurat też zależy od zdającego, a nie tylko od instruktora.

Terni 
Forumowicz +

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Sob 13 Paź, 2018   

Zerknijcie na prawo jazdy Warszawa
To super szkoła jazdy
Wyjechałem do pracy na rok i prawo jazdy zrobiłem w stolicy

Odpowiedz do tematu