Forum Mieszkańców Zabrza  

Ogłoszenie 

Poprzedni temat :: Następny temat

Komornik
Autor Wiadomość
piwciu 
Forumowicz

Dzielnica miasta: Helenka

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   Komornik

Witam szukam dobrego komornika w sprawie odzyskania alimentow na dzieci kogo możecie polecic. Zależy mi na czasie dlatego szukam komornika ktory zna sie na rzeczy i sumiennie wykonuje swoja prace.

arcziarczi 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Maciejów

Wysłany: Wto 05 Wrz, 2017   

Wiesz, każdy komornik musy wykonywać swoją pracę w obrębie ściśle określonych przepisów prawnych. Komornicy to zawód wysokiego zaufania publicznego, w związku z tym nie mogą nadużywać swoich uprawnień. Kilku nadużyło, zrobiło się głośno i już nie wykonują tego zawodu.
Polecam zainteresować się jeszcze usługami windykacyjnymi. Jak wygląda w praktyce windykacja długu możesz dowiedzieć się wchodząc na https://moneystore.pl/forum/windykacja-dlugu/

hefalumpa 
Starszy forumianin

Dzielnica miasta: Kończyce

Wysłany: Nie 11 Mar, 2018   

Też niedawno szukałam komornika w takiej samej sprawie. Niestety to chyba teraz dość nagminne, że ludzie unikają płacenia alimentów :/ Ja aktualnie przebywam w Łodzi, także udałam się do tamtejszego komornika, o którym słyszałam dobre opinie. Przeczytałam sobie na stronie jego kancelarii co i jak, jakich dokumentów potrzebuję itd. Zresztą tutaj masz tą stronkę- https://www.jkrukkomornik...ia_i_odpowiedzi , znajdziesz tam sporo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, więc pewnie wiele Ci się w tym temacie rozjaśni :)

Larkin 
Forumowicz

Dzielnica miasta: spoza Zabrza

Wysłany: Pon 04 Cze, 2018   

Co do windykacji bardzo skuteczne jest ICG-Group, ale oni zajmują się raczej odzyskiwaniem należności od klientów firm. Sam korzystam z takiego rozwiązania i sprawdza się ono w 100%, bo samodzielnie na pewno nie odzyskałbym tak dużej ilości pieniędzy.

Odpowiedz do tematu